Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 15.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАН  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 17:27



Тоя босненски мангал не заслужава да носи червено-черната фланелка. Отборът се напълни с футболисти, които са пълен позор - босненският циганин, бразилският непрокопсаник Циганиньо, който където и да е бил, все се е провалял, както и куп второразредни футболисти като Емануелсон и Антонини и старци като Зеедорф и Ван Бомел. Милан е развалина и все ще е така, докато Берлускони продължава да ни управлява.




Тема А Зеедорфнови [re: alessandron]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 17:33



е крайно време да си ходи - просто е наложително. Благодарим му за всичко, но той вече не става за голям футбол.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 17:37



Доста пресилено изгонване, като е така строг можеше да прати под душовете и оня паляк Зунига, който си го върна само че на Ночерино.

Ако Милан е развалина, то останалите италиански отбори са два пъти по-големи такива. Ибра е най-добрият ни атакуващ футболист вече втори пореден сезон, играчите също не са толкова слаби, за Серия А направо са си великани. Проблемът е в избора на треньор. Пълен мишок, без грам топки. Сега пуска Амброзини вместо Сийдорф ?!?!
И още нещо генерално е сбъркано за енти пореден сезон лазарета да е пълен.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано05.02.12 17:38



кво е направил ибрахим ефенди, сподели
да не е влезнал с нещо от таекуондото на някой съперник





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано05.02.12 17:39



митьо селският вън от Ботев!

Обаче за разлика от селяка, Берлускони ви върна сред грандовете в Европа и може би записахте най-златните си страници под негово ръководство. Да съгласен съм, че след 2005 нещата куцат е наложителна промяна, ама тя кризата е малко на по глобално ниво - целият италиански футбол, не само Милан.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 17:41



Кво му е пресиленото - посегна и удари, не знам какво повече искаш. И тва трябва да е лидерът на отбора - пълен палячо, трябва да можеш да си сдръжаш нервите. Той и Кристияно Роналдо е чудесен атлет, обаче си остава путка - точно като Ибрахимович. Да, най-добрият ни атакуващ футболист е Златан - докъде я докарахме само ...




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: 6th Element]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 17:42



Удари играч на Наполи при спряна игра с юмрук. През главата на Ночерино, за да маскира удара, но страничният не спеше ...




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 17:43



Аз на Берлускони не му отричам заслугите за Милан, но като всяко нещо си има начало, така има и край - само луканката е с два края






Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.02.12 17:56



и услужливо всички лидери в Италия се дънят, в днешното калчо, колкото и точки да изгубиш пак имаш шанс да си шампион





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 17:58



Добре де, не трябваше ли да изгони и Зунига тогава ?

Колкото за Берлускони, съседите с не по-добри играчи спечелиха лигата. Къде е била разликата можеш сам да се сетиш.

Иначе, ако спорехме за титлата с Наполи или Ромите щях да искам да не спечелим. Това е пълна агония, с тоя палячо Алегри.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 17:59



Балансирана лига. :)



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.02.12 18:05



доколкото чух коментатора Милан май има само една победа над топ 5 до сега или нещо подобно





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 18:13



Аре стига с тоя Моуриньо - кога ще бие Барселона, а? С не по-добри играчи - Интер нямаше слабо място през 2010 година, ние в състава си имаме очевидни дупки.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 18:14



Да, 2:3 срещу Рома. Загуба и равен с Лацио, загуба от Ювентус, загуба от Интер, загуба и равен с Наполи. Абсолютен ташак сме.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано05.02.12 18:35



Ибрахимович не е позор само за Милан, позор е за футбола.

За изброените от теб съм съгласен, (бих добавил и Абате и Акуилани) с изключение на Сеедорф, считам, че още може да бъде полезен като резерва. Още когато купихте Емануелсон аз го определих като посредствен играч за класата на Милан (за този Милан, на който цял свят се възхищавше), а ти имаше добри очаквания. Сегашният Милан се напълни с посредствени играчи, селекцията е генетално сбъркана, върхът беше привличането на Мунтари от Интер. От настоящия Милан симпатични са ми само Мексес, Неста и Касано, донякъде Ночерино и Макси Лопес (дано да успее да се наложи). Колкото до Алегри, винаги съм го определял като посредствен и страхлив, с една дума- мишок.

Инак бихте Рома, когато бяха още зле и Луис Енрике все още свикваше със Серия А, днес Джалоросите премазаха Интер и според мен и с тях ще берете големи ядове, въпреки че ще ви гостуват на Сан Сиро.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: smaragdus]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.02.12 18:56



Чак добри очаквания не съм имал за Емануелсон, просто исках да го видя как ще играе. Иначе Мексес дотук добре играе и е редно той да е титуляр с Тиаго Силва, защото Неста и той си одъртя. А Зеедорф просто не може да седи резерва, много опак характер е и много му знае устата - той не иска да седи резерва и не си дава сметка, че е свършил с играта на най-високо ниво.
Акуилани е талант, но за съжаление много чуплив е и той - като Пато.

п.п. А за тая секира Мунтари дори не ми се говори, няма такава смешка. Макси Лопес пък според мен си е за Катаня, не и за Милан.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано05.02.12 18:56



това са нормалните първенства, само в Испания се случват абсурдите първите два отбора да свършват с по 34 победи





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано05.02.12 19:46



За Акуилани- може и да е талант, но за мен няма характер да бъде/стане голям футболист. Още в Рома никак не ми харесваше, въпреки че всички го засипваха със суперлативи. Имам един познат от Ливърпул, и когато Бенитес го взе на Анфийлд, аз му казах, че това е огромна грешка (за мен най-слабата страна на Рафаел Бенитес са трансферите). Не видях и един читав негов мач за Ливърпул (не се правя на пророк, за мен Акуилани не е мъжкар).

За мен Макси Лопес Танка не е лош нападател, просто не е имал късмет да попадне на правилното място в правилното време.

Колкото до Филип Мексес, този ми спечели уважението още в Рома, когато призова Дел Пиеро като капитан да каже на съдията, че няма дузпа, онзи замълча като... и Филип му заби шамар. Единственият му недостатък е, че бързо се пали и лесно се поддава на провокации.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: smaragdus]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 20:02



Добре, че феновете на Сан Сиро не чаткат футбола толкова добре, колкото теб, та днес освиркаха не за първи път Кларънс при смяната му.

Емануелсон не му бе дадено доверие и нямаше никаква сигурност, че ще почне като титуляр два мача под ред. Беше взет за ляв защитник, а в последствие игра и като дефанзивен полузащитник, че за капак Алегри го слагаше и понякога плеймейкър, което беше върна на тъпотията. Като плеймейкър игра например с Интер и бяхме ужасно беззъби... Не е перфектен, но не е толкова зле, колкото го изкарваш.

Касано е леке и никога не знаеш кога ще ти създаде проблеми, а за Макси мисля като Сандро.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано05.02.12 20:04



А, как се сещаш сам


Интер така са ти изглеждали, неколко месеца по-късно (вече при перфектния според фена на Валенсия Бенитес) сигурно са изглеждали с 11 дупки в състава.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано07.02.12 02:17



генерално е сбъркано всичко...
На първо време трябва да разкараме Алегри, тая путка още от първия си мач начело на Милан ми е трън в очите.
догодина ще има добър отбор, сега просто се носим по течението. нещата са просто много зле в Италия, ние леко изпъкване на общия сив фон. ако имахме читав треньор сега щяхме да водим с 7, 8 точки минимум на конкуренцията, но не би...
А и миланлаб последните години тотално изпуши, писна ми всяка година лазарета ни да е пълен...

Златан е лекенце, спор няма, но без него не можем, да жалко е да зависиме от такива, но това е положението. поне има топки, че другите и това нямат.
такива като Пато и Акуилани не ни трябват изобщо.
преди бяхме машини, бойци, нинджи, сега некви чупливи и стъкловидни манекенчета, заеби



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано07.02.12 18:46



Айде 3 мача наказание и пропуска супер дербито с Юве на 25 февруари


как пък така се случи не знам, можеше 2 мача да го накажат, всичко работи за Юве, които са слаб отбор, но вървят към титлата, а това че все още са без загуба си е направо мега мистерия...



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано07.02.12 19:15



За калчото можеше и да не го наказват,ама за ШЛ-то нямаше да е зле.





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.02.12 12:52



Не се притеснявай, отстранявате ни. За поредна година сме без халфова линия точно за елиминациите в ШЛ - всички в Милан лаб са за разстрел.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.02.12 13:30



Аах как се застраховаш.

SandroInsuranceLtd!



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.02.12 15:01



Мисля го съвсем сериозно и ще съм крайно изненадан, ако Милан иде на 1/4 финал. Може да стане само ако нещо излъжем Арсенал, но не ми се вярва.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Diavolo]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано09.02.12 23:51



Направо с 50 точки щяхте да водите на конкуренцията, няма спор.

kzl


Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано10.02.12 01:43



Страхотна прогноза с Ювето. Много си мисля дали не е тактика за да ги изцакате за първенството.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Stuart]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.02.12 02:52



Мне, с 6 точки примерно, може и по-малко или повече, има спор.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.02.12 18:38



Песимист съм, пак сме с много липсващи играчи в ключов момент на сезона, а и като цяло сме супер зле срещу водещите отбори в калчото. Отделно Конте се справя по-добре от Алегри.




Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.02.12 20:04



Напрао сте мегазле брат,при сичките ми уважения ма тва да не моете да вкарате три гола и да получите само един (ама задължително) в толко поред мачове......заеби....ебахте ми майката на прогностиката....





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: El Capitan]  
Автор nerra ()
Публикувано11.02.12 21:46



Бе аз ти казвам да преписваш от отличниците, ти не, та не, собствен стил, алтернативни вселени, на ти сега



Ето, останаха ми само някакви двама-трима пред мен, но до края на сезона смятам да се разправя и с тях



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано15.02.12 22:39



Е то ние сме цъфнали и вързали като гледам.Вратарчето Изче3ни-асистент на Ночерино.Как му я сложи на главата,евала.Аз казах че Милан продължава още след жребия,ама някои хора ми се чудиха на акъла.Засега с малко падаме даже.

Редактирано от Christianssen на 15.02.12 22:44.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]  
Автор smaragdus ()
Публикувано15.02.12 22:45



Ибрахимович е играч на мача засега, а Уолкът- най-слабия.



Тема Честнонови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.02.12 23:00



супер изненадан съм колко сте пасивни. Очаквах да ни пресирате яко в халфовата линия, а вие просто седите и гледате






Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]  
Автор smaragdus ()
Публикувано15.02.12 23:01



3 удара във вратата- 3-гола, как Венгер не проумя толкова години, че без добър вратар всеки отбор е обречен. Този Шчесни е безкрайно по-зле от Алмуния.



Тема Re: Честнонови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.12 23:04



Ще го направяат срещу нас. Вие ги убивате иначе.



Тема Re: Честнонови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано15.02.12 23:05



От кретен Арсен всичко може да се очаква.Боже,докъде ни докара този изкукал тренер-да се смеем на загубите и да искаме още да ни пълнят кошницата,че нещо да се промени,но не би





Тема Re: Честнонови [re: Christianssen]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.12 23:15



Ритате топката къде ви падне, споко, ше влезе срещу нас!



Тема Re: Честнонови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано15.02.12 23:17



Трее му се извиниш на Ибряма баце,таа вечер ви дърпа сериозно....

Иначе сте бахти тъпаците де,ПАК не можахте да разберете че верно трее са три гола,ама единия трееше да е у вашта врата,тея прогнози за нищо ги немате,заеби...

Редактирано от El Capitan на 15.02.12 23:19.



Тема Re: Честнонови [re: El Capitan]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано15.02.12 23:23



Е те немат противник копеле - ония карабатак му дадоха 100 милиона да купи играчи от ранга на Гара Дембеле, той кур.





Тема Re: Честнонови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.02.12 23:24



Путките излезнаха насрани.



Тема Re: Честнонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано15.02.12 23:41



Е ама копеле,аз мислех че на фона на иначе нелошата игра в Англия,Льо Арс ше направат нещо по-така, в смисъл да паднат нали както трябваше 2:1...



Баси,верно нищо не играха...



Тема ....Сега видях тази тема...нови [re: alessandron]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано16.02.12 07:46



Ибрахимович е най хубавото нещо което се е случвало на Милан след Шевченко...

Ако имаш съмнения си пусни мача вчера.

п.с това , че прави тъпотии е верно , но всеки луд с номера си



Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано16.02.12 09:36



Харесва ми, че нямаш умора.
Сигурен съм, че не си гледал и един мач на Милан от първенството последните 2-3 години, но правиш някакви генерални заключения за период от 6-7 години, както винаги.





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: smaragdus]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано16.02.12 09:56



Така е.Единствено Йенс Льохман беше по-голяма дупка.



Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: shevchenko]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано16.02.12 11:21



Какви са успехите на Милан последните 4 години преди да дойде Ибрахимович?
Взеха ШЛ 2006 и от тогава нямат нито купа нито титла?АКо не се лъжа дори не влезнаха в четворката и играха в Лига Европа?

Не знам кой помогна най много за титлата миналият сезон?може би Пато?Ибра е тъпанар и доста агресивен тип , но е мега футболист особено за вътрешното първенство.
Последните 2 години дори играе на много високо ниво и в ШЛ


п.с Обясни ми ако греша с нормален тон:).

Редактирано от www.toshev.com-94698 на 16.02.12 11:31.



Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.12 13:40



Грешиш - 2007 взеха ШЛ :) 2006 я взеха Барса, 2:1 срещу Арсенал :)




Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано16.02.12 15:43



Какво има да ти обяснявам, не знам как по-ясно да ти го напиша : Не мога да те взема насериозно, ставаш само за бъзикане.



Айде, кажи честно, без да лъжеш, колко мача на Милан в първнеството си гледал този сезон ?



Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: alessandron]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано16.02.12 23:32



Е сезона се води 2006/2007 това имам предвид. Общо взето колкото и противен да е Ибрахимович върши работа за трима...



Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: shevchenko]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано16.02.12 23:35



4/5 мача и каквото са давали в ШЛ с Барса? Човек като теб трудно може да ми влезе под кожата. Аз може да си псувам , но като цяло ми е все едно и дори да се карам с някой след това ако има смислен разговор няма да се заяждам.

Теб живота те блъска много и злобата ти е малко в повече :).

В момента ако махнеш Ибра от Милан няма да я бъде. Ти ако имаш свое мнение евала.. Бих се радвал да ми обясниш как ще замениш головете и пасовете? Макси Лопез или Касано ще се справят по добре от него?



Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано17.02.12 09:06



И с живота ми си наясно, палячо.





Тема Re: ....Сега видях тази тема...нови [re: shevchenko]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано17.02.12 10:59



За да се държиш по този начин по форумите си ми ясен :).



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано04.03.12 14:27



Баси позора е тоя!!!





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 22:26



Гледам моите хора бая са се надъхали и евала за което,но най-много до престижна победа да стигнем.Просто най-слабия ни мач за сезона(именно този в Милано)ни видя сметката.А какво да кажа за дупката Ел Чело...една отиграна топка няма,а и закопа страната си на финала за купата на Африка.Е,поне става як мач и малко ще потреперите;)



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано06.03.12 22:28



Еми още 2 гола и става интересно





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.03.12 22:31



Е Милан правят най-слабото си 1во полувреме в историята май.





Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 22:32



Вече стана интересно,ама сега Милан като мушне едно голче на контра,после и 5-1 не ни оправя.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано06.03.12 22:33



Упс, още един де...

3-0 на полувремето. Е това не го очаквах!
Нищо, Милан с едно голче принуждава Арсенал да стигнат 6-ца.
Надявам се Милан да минат!



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 22:39



Е пак имаха някакви що годе смислени атаки,докато Арсенал в Милано за цял мач имаха един шут на РВП,но и тук още не е късно да се оплескаме типично в наш стил.Стана повече от интересно,не очаквах признавам си.Мислех че ще ги бием най-много с гол разлика.Или айде с 2 максимум.То още не е късно и това да стане.

Редактирано от Christianssen на 06.03.12 22:46.



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Christianssen]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.03.12 22:41



второто ще ви зашием един гол.
излезнахме тотално не в час, все едно отсреща е някакъв аматьорски отбор, каква е тая мотивация и какви са тия идиотски грешки не мога да разбера, но сега на полувремето ще има остри прикзаки в съблекалнята.


Иначе Арсенал винаги си е опасен у дома, това последното е вън от съмнение. На Емиратс в Европа много малко отбори може да се отърват, въпросът е, че след този огромен аванс и мачкане в Милано, Милан не може да изглежда по такъв начин, това е недопустимо.



Тема По-скапана историянови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.12 22:42



не съм гледал от Депортиво насам. Милан играят така, все едно не те водеха с 4-0 от първия мач, ами обратното. Ако отпаднат, което е абсолютно възможно, изобщо да не се прибират в Милано. Три гола кой от кой по-глупави.




Тема А ти видя ли сеганови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.12 22:43



след голямото хвърчане в облаците след първия мач? И тоя Шарауи как па не вкара ебаси, сам срещу зейналата врата






Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 22:45



С Шевата преди мачовете точно писахме за това,кой отбор е по-зле и май ще излезем и двамата прави

Но вие играете по-добре отколкото ние в първия мач де.Имате си по-опитни и класни играчи като цяло,въпреки че двама от тях ги няма.



Тема Re: По-скапана историянови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано06.03.12 22:49



Обаче смешната дузпа, която ни дадоха в първия мач засега прави разликата. :))
Не, че тяхната днес беше 100%-ова, ама по-ставаше...
Пълен резил и смех сме, да отпадаме и да се свършва...



Тема Re: КУРВАТА ИБРАХИМОВИЧ Е ПОЗОР ЗА МИЛАНнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 23:03



Възможно е.То Арсенал в Италия си приличаше точно на аматьорски тимец.Па тоз съдя ги няма за нищо картоните тая вечер.



Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.03.12 23:18



Един фен на Милан няма как да иска отпадане, ок?


Първо, че това ще е голям резил и второ, абе няма втори, ти чуваш ли се?
Знам, че ги харесваш Арсенал, но WTF?!
Генерално от двамата мача сме по-добре и трите гола на Арсенал, всичко опасно след подаръци, виж че нямаме и резерви, но това е друга тема.
Второто полувреме играем добре, но когато ножър опря до кокала.



Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 23:23



Спокс,продължавате.Тоя пропуск на РВП ни охлади ентусиазма,но добре че и вие пропуснахте.От Fly Emirates са уговорили мача,ясно е.

Имаме стадион да изплащаме още и вие се включихте в каузата ни.



Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 23:29



За дузпата не съм съгласен,обаче за паса към Златан преди втория ви гол може малко да се поспори;)



Тема Re: По-скапана историянови [re: Christianssen]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.03.12 23:33



Положение дошло не след атака а след грешка на Ван Бомел, всичките ви голове станаха след наши грешки. Първия мач ви убихме, така че заслужаваме да се класираме. Второто полувреме ви надиграваме. РВП пропусна, но преди това ''малкият принц'' можеше да убие целия мач в края на първото полувреме. ;)



Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 23:40



Честито.Ама и тоя наш пуст Венгерец ще ме подлуди.Второто полувреме прееба мача.Как може да пусне челото като титуляр и дънера Шамак,не мога да повярвам.По-добре щеше да е с другия пън Бендтнер и Аршавинът.



Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.12 23:40



И в първия мач, и сега дузпите бяха абсолютно редовни.




Тема Re: По-скапана историянови [re: Christianssen]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано06.03.12 23:44



Аршавин е играч на Зенит, а Бентнер на Съндърланд. :))



Тема Re: По-скапана историянови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано06.03.12 23:45



Как да е, сега само да не се падат Барселона/Реал, че отиваме на ебати общия резултат от 2 мача. :))



Тема Re: По-скапана историянови [re: Christianssen]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.03.12 23:47



Сигурно имаш предвид ако датчанина и руснака бяха все още в Арсенал? ;)
Иначе честит да ви е Венгер и още 10 х 10 години да ви води :))
След лудия обрат срещу Тотнъм и инфарктана победа над Ливърпул, сега идва и това 3-0 срещу Милан, горно видгнати глави и в резултат на това - нови калъфки за следващите години...





Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано06.03.12 23:48



Абе батка, все тая дали ще отпаднем на 1/8 финал или 1/2 финал, начинът по който функционира Милан в момента не е ОК. Не говорим за пари, приемаме, че не можем да харчим, но не е това моделът, който трябва да се следва...
Дори бих се съгласил да не станем и шампиони, ако Ювентус не ни беше противникът (ами Рома или Наполи да речем)... Действа се на парче, кърпене... Алегри не е треньор за Милан...



Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано06.03.12 23:53



Е знам де,но по-добре да бяха те останали вместо тия двамата некадърници-черния и мароканския сургуч





Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.03.12 23:53



Оф, Шева остави това... Само за последното съм съгласен... Въпреки, че резултатите и фактите сочат друго, за мен твърдо Алегри не е за този клуб.
Обаче ако бяхме отпаднали това щеше да навреди страшно много на имиджа на нашия отбор и то години напред, освен това осминамилан не искаме да ставаме, нали? И още няма отбор отпадал след 4-0 в първия мач. А и сега не се знае нищо, защото спокойно при шанс с жребия можем и на финал да отидем. Имаме прекалено много проблеми, но отбора си има потенциал и хъс, просто има и такива мачове в които нищо не се получаваше. Виж само за какво идиотски грешки говорим, заеби.





Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.12 23:56



Не мисля. Не забравяй, че имаме ключови липси в халфовата линия, които до 1.4 финала трябва да са във форма.




Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.03.12 23:58



Стига с тия критики към Алегри - Алегри днес успя да ги накара да се изтеглят напред и да играят второто - нещо, дето Анчелоти не направи с много по-класен състав срещу Ла Коруня. Аре да не го ядем Алегри за всичко.




Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.03.12 00:00



И на теб ше ти кажа - Алегри успя да ги накара второто да се борят за първа топка, да пресират и да изнесат напред играта. Масимилиано ли да застане в малкото наказателно и да вкара елементарна топка от 2 метра? Много го ядте с Шевата, ама айде не всички да са Моуриньо. Алегри нека го оставим, ако и шефството влезе малко в час и вземе да се присети да развива отбора, а не да кърпи, ще е добре положението.




Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано07.03.12 00:04



Това второто ти изречение не го одобрявам;)Добрата вест за нас е,че уж сме с 50млн на печалба и ще има кинти за нови играчи,но според мен трябва да се инвестира най-вече в нов мениджър,че тоя се изчерпа отдавна.Друг е въпроса дали нашия бос разбира от сокър толкова колкото от баскет и хокей





Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано07.03.12 00:05



Абе ОК, продължаваме, ако се падне Лион/Бенфика/Марсиля вероятно ще се класираме и на 1/2 финал, а при определени обстоятелства можем и да играем финал...
Обаче това не променя нещата, че в Милан се действа на парче, кърпене, на това какви му скимне на Берлускони и че изборът за треньор е кофти...
При всички положения за мен е най-важно да станем шампиони, защото ако е Ювентус просто ужаст, това е най-лошото, което може да стане тоя сезон в светояния спорт...



Тема Re: По-скапана историянови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано07.03.12 12:31



Е то тази логика,вие как ни вкарахте тогава 4 гола на Сан Сиро?Първия след неуспешно изчистване на Счезни откъдето ви тръгна атаката,втория след спорно положение за засада на Ибра,третия след хлъзгане на Вермален и последния от дузпа.

Пълни трагедии бяхме в Милано.



Тема Re: По-скапана историянови [re: Christianssen]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано08.03.12 01:45



Ама бяхте трагедия и двете полувремена в Милано... Ние само първото. Хаха, ебати успокоението, нали?


Сериозно, това 4-0 от първия мач ни повлия много лошо, едно 1-0 по щеше да свърши работа... :о



Тема Re: По-скапана историянови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано08.03.12 14:21



Абе ОК, Алегри си има своите качества, сигурно не е случайно, че го избраха за треньор на годината още докато водеше Каляри, а тогава в серия А беше и Моуриньо...

Мен обаче ми изглежда малко послушко (съобразява се с вижданията на ръководството и няма ясна стратегия в дългосрочен план. Тук Анчелоти мога да кажа, че също беше такъв за разлика от Леонардо, който не се церемонеше да посочва проблемите и да дава варианти за решения), малко страхлив ми се вижда (трудно налага нови футболисти освен, ако не са супер звезди като Златан или прищевки на Берлускони и Галиани като Робиньо и Касано). Трябваше му време, за да интегрира Кевин Принс и Акуилани, беше му необходимо да се докажат пред него многократно, вместо той да им даде подкрепата си и доверието. Сега и Емануелсон почва да се налага като важна част от състава макар и благодарение на контузиите. Предпочита да се задоволява със стереотипа и така и не опита в лицето на Амелия да намери дългосрочно решение на вратарския пост, така и не даде пълно доверие на някой на левия бек в редица мачове, а при първата им грешка пускаше отново Антонини, доказано слаб играч за претенциите на Милан.

Към всичко това искам да отбележа, че нивото на Серия А е многократно по-слабо след махането на Моуриньо от Интер и пропадането на Рома.
Реално, ако бяха на това ниво Интер и Рома при престоя на Леонардо, още тогава щяхме да сме шампиони.

И не на последно място, до преди вързопа в Удине отборът играеше изключително бледо и основно разчиташе на индивидуалната класа на играчите, които срещу отборите след 7-8 място в Италия е напълно достатъчна за победи, но не това е целта все пак...



Тема Re: По-скапана историянови [re: shevchenko]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано08.03.12 15:23



Вси4ко мога да разбера ама това 4е си безумно влюбен в Моу не мога да не го отбележа

Ето и сега въртиш,су4иш опитваш се да правиш някакъв спорен анализ на Алегри и отново попадаш в плен на безграни4ната ти оби4 към НЕГО
След махането на Моу и пропадането на Рома нивото на серия А е падналоХоди се прегледай верно
Нивото на серия А си беше слабо и пропадаше преди да дойде Великия,така 4е не се отплесвай в сравненията и прехласванията по Него
А колкото до Лео,то той е спорна ли4ност с неизвестна визия за футбола и недоказъл се като тренер никъде,така 4е не прави сравнения.



Тема Re: По-скапана историянови [re: jabar]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано09.03.12 10:19



Казвам, че след лятото на 2010 нивото на Рома и Интер стана трагично и че реално и Милан на Леонардо би станал шампион, ако има конкуренцията на Алегрения Милан, кое точно не разбра ?
И да, нивото на Серия А е още по-слабо в момента, само виж как този смешен отбор на Ювентус няма загуба, прегледът е за теб, приятелю





Тема Етонови [re: alessandron]  
Автор HYanev ()
Публикувано08.10.12 12:59



Ето тази тема търсих :)



Тема Понеженови [re: HYanev]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.10.12 19:14



явно обичаш да търсиш и да се образоваш,

да си почетеш Второто изречение, ако нещо се затрудняваш. Можеш и да си почетеш, едно изречение е :)


Редактирано от alessandron на 09.10.12 19:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.