Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 27.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема В кое училище е по-добре?  
Авторнeти (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 13:58



Дайте си мнението за училищата в Елхово. Къде е най добре да учат децата ни?



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автормитko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 14:24



Аз мисля че Кирил и Методий е по хубавото училище в града ни. Двете ми деца учиха там и съм доволен.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: митko]  
Авторgre (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 14:34



И аз ще имам първокласничка на есен и мисля да я запиша в Кирил и Методий



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автордoни (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 16:46



в ПУЦ-а е истината...



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автортaнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 20:31



Паисий е №1 - директорите, учителите и учениците ............



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: тaнчo]  
АвторEлxи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:05



Навремето когато аз бях ученичка, сиреч първокласничка някъде средата на 80-те Кирил и Методий беше класи над Паисий.. Но, тогава директор беше Ракаджиева Бог да я прости. Така и не завърших среднтоо си образование в Елхово, но зная че години наред К и М се смяташе за по - квалитетно. То зависи много и къде живеете, избери по - близкия вариант..



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: дoни]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:39



Истината не е в ПУЦ а в Пайсии Хилендарски. Там се дава истинско образование. Училището не разчита на красива и лъскава фасада , а на дейни и работещи учители. Детето ми е там и съм много доволен. Вадят му душата за да го учат и успяват на сто процента.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 14:13



КИРИЛ И МЕТОДИИЙ и ГИМНАЗИЯТА иска ли питане





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: xa]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 18:40



Аз съм учила в "Паисий" и съм много доволна от образованието, а учителите са наистина добри. Няма да си защитавам само моето училище и да оплювам другото(както виждам, че правят някои хора). Ще кажа само, че дали един човек ще успее, си зависи от самия него, от желанието, усърдието, трудолюбието и отговорното отношение! Познавам се с изключително умни деца и от двете училища!
И все пак: Ако говорим за оценки и успех - сравнете резултатите от изпитите за кандидатстване и представянията на ученици от олимпиади и ще видите, че статистиката в последните години е в полза на "Паисий".



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Цвeти]  
АвторHrisi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 18:51



И аз съм учила в "Паисий" и мога да кажа, че образованието, което получават учениците там, е на много високо ниво. "Паисий" си създаде традиция в олимпиадите, има много добри представяния на националните, докато учениците от "Кирил" не могат да се похвалят с кой знае какви сериозни постижения, а си имат самочувствието на учени колкото Айнщайн! "Паисий" е учебното заведение, в което се поставят основите на новите знания! И уменията на детето ви ще се оценяват не защо сте известни хора от града, а защото са си умения!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Hrisi]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 19:19



Не съм учил в у-ще Паисий Хилендарски, но съм склонен да се съглася с тезата, че там се гледа сериозно на знанието. В у-ще Св. Св Кирил и Методий тенденцията да се показваме кои сме и какви сме разруши граденото от поколения добри учители. К и М се превърна в трибуна на директорските мераци. Правят се плонжове наляво и надясно, но децата страдат от това. В П. директорката я гони безхаберие, но поне не строява учителите и те спокойно си вършат работата.
Имам съмнения, че тази тема е зачекната с цел реклама на едно или второ училище, но ако човек е честен ще признае, че лъскавото училище в момента не е по доброто. Съжалявам, че е така.





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: yч]  
АвторEлxи (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 23:22



Очевидно е, че учителки от Паисий веднага надушиха темата и започнаха да оспамват тук, прехвалвайки представянията на собствените си ученици по Олимпиади и тинтири минтири. Да сравниш Паисии и Кирил и Методий е все едно да сравняваш дете от центъра, с дете от крайния квартал - във второто учат по - богатите, по -добрите, децата на онези, на които не им е все едно къде ще се обучава поколението им. Паисий е повече за несретниците от квартала - сина на монтьора, щерката на продавачката в "Плод и зеленчука".....



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 08:08



Смешница.Как ги измисли тез сравнения и то село като вашето?





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Aн]  
АвторHa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 13:13



Ти си смешничка селянке. Как си представяш дете подготвено от Бординяшки да е първенец на олимпиада??????





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 14:59



О,ти се засегна "гражданко"


В моето ГОЛЯМО "село" има много повече от 2/две/ училища,университети си имаме дори,но не това е важното в случая.
Елхи, На или която /който/си там - нивото на умствените способности на децата не зависят от богатството на родителите или тяхната месторабота. Запомни го.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Aн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 16:34



Тук разговора е станал доста твърд. Не мислех, че повече ще пиша за това, но уви... Познавам нещата от кухнята. В у-ще Св. Св. Кирил и Методий децата ви ще се занимават с хиляди простотии... Там целта в момента не е те да бъдат научени и всеки, който е честен ще го признае. Ще търсите костюмчета, ще боядисвате стаи, ще правите чудеса само и само директорката да направи поредния си плонж... Там никой не се итересива от това децата ви да учат.





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 19:30



това, което си написала, може да го каже само един глупак!!!!!Учила съм в "П.Хиленсарски", детето ми също учи там и да ти кажа, мила Елхи-не съм несретник, нито се чувствам такава.Не съм продавачка от плод и зеленчук, нито съпруга ми е монтьор, въпреки, че не виждам какво лошо има в това, дори и да бяхме...ти като каква се изживяваш, че нещо не мога да те разбера-хайлайф ли или ....В това училище са ми дадени основите на образованието, в последствие завърших висше образование и имам чудесна работа, благодарение на която печеля добре...така, че Елхи, не смей да си ръсиш тук простите мисли!!!!!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мaйka]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 19:02



аз също съм съгласен че Пайсии е по-доброто училище. В момента в КиМ се праят само показни мероприятия за да се впечатлят шефовете от горе и никой не се интересува от знанията на децата. Моето дете изостава сериозно но не защото не учи, а защото непрекъснато в учебно време децата се ангажират с разни показни мероприятия за кефа НА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ. Училищети се е превърнало в театрална сцена за позьорство за да си вдига акциите директорката и да си създава тая фльорца връзки с тоя или онзи.Затова мисля тази година да си прехвърля детето в Паисии.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Kpyм]  
Авторччч (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 23:19



Преждеговорящият е абсолютно прав.Аз не съм учил тук, но децата ми учиха в КиМ.Добре че вече не са там- порастнаха.Жалко за добрите учители, не могат да си свършат работата от надувките и превзетите номера на директорката .Не ги оставя да си вършат работата, а ги юрка ,за да цъфти

всяка вечер по кабеларката.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: ччч]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 11:18



Ами тя жената само от това разбира. Да се показва по телевизорите.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: дoни]  
Автордoни (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 11:58



Хм, аз ви казах, че в ПУЦ-а е най-добре...





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мнeниe]  
АвторUUUU (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 12:12



тя директорката на кирил и методи разбира и от други неща ама айде.даже ги умее повече от това да се показва на екран .много и идва отръки така да се каже





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: UUUU]  
Авторфффффффф (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 12:15



ами да се показва и да не се показва вече е бита карта.мина и времето.ама то някои хора не могат да се приценят мче вече не са така магнетични.крайно време е да си седнат на дъртите з-ци





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: фффффффф]  
АвторSoni (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 15:52



Да си седнат, ама не сядат.Сладък е живота грешен.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Авторnnnnnnnnn (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 16:05



абе ще дойде време да си седне бе то вечно не може да хоцка.като я остави мъжа и още два пъти и ще видиш как ще подвие опашка





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: nnnnnnnnn]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 20:42



iskrenno me zaradvahte



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
АвторXpиcи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 13:28



Какви учителки бълнувате! Сина на монтьора, щерката на продавачката в "Плод и зеленчука".....Затова ли изкарах шестици на изпита след седми клас!А никой ученик от Кирил нямаше!Кирил да не е хайлайфско общество! Това, че там учат децата на известни хора от града, прави ли го по- добро училище! Не! Напротив, прави го по- връзкарско(казано на вашия език).



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Ha]  
Авторuchenik (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 13:35



Da, predstaviam si! Za6toto ima takiva deca!Ima gi! A ot Kiril niakoi da se e klasiram na nacionalno nivo prez pslednite 5 godini? A?



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: xa]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 13:39



В отговор на:

Да сравниш Паисии и Кирил и Методий е все едно да сравняваш дете от центъра, с дете от крайния квартал - във второто учат по - богатите, по -добрите, децата на онези, на които не им е все едно къде ще се обучава поколението им. Паисий е повече за несретниците от квартала - сина на монтьора, щерката на продавачката в "Плод и зеленчука".....




Несретници от квартала, които на изпитите след 7 клас изкарват 6-ци, класират се за национални олимпиади и печелят първи места на конкурси за есета и стихотворения...хм, много интересно! А пък това за центъра и крайния квартал изкрено ме разсмя! То ще кажеш, че Елхово е един голям голям град....Само някой хора още не могат да проумеят, че е едно голямо село и се големеят. И ще ви кажа едно: Този форум е един голям клюкарник!!! хората, които са го създали, са си изгубили времето!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Цвeти]  
Автормaйтaп (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 16:44



Напротив Цвети, не са си изгубили времето и тук не е клюкарник. Аз лично все си мислех, че в КиМ са по умните деца. А ето сега чрез този форум разбрах, че в Паисии има повече спечелили олимпиади и други състезания. Ако не беше този форум нямаше да има от къде да зная. Нито щях да зная, че детето ми е несретник защото било от краен квартал. Напротив драга ми "географичке" дето си я писала тая глупост: В белите държави точно богатите живеят в крайните квартали. Личи си драга ми еди си коя, че си учила май в КиМ и не са те научили добре по география.





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мaйтaп]  
Авторccccccc (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 18:39



голяма работа къде ще учат децата- зависи от учителите.Стига те да са добри и кадърни в професията си- директорите не са важни.Те да администрация, но виж в К и М на всяка обща среща директорката се хвали ,че това е най-, най- уч-ще с най- най- деца.Уме го жената и не само това де





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Авторhmmm (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 20:26



Кирил и Методий ми харесва повече ...



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: ccccccc]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:28



За това от това хвалене едва в края на първия срок разбрах че детето ми зистава сериозно по различните предмети. Наложи се да наема частни учители и сега цяло лято ще плащам да ходи на уроци по математика , за да наваксва с материала.А цяла година ме лъхтотеха, че детето ми знаело. Докато не минаха тези тестове дето им вика министъра малките матури. от септември си пращам детето в Паисии, там никой не лъже родителите за резултатите на децата им. Азък за големите хвалби на шефката им, язък и за големите хвалби на учителките им по математика и български. Пълен провал.И между другото не е само с моето дете. Има и други родители който са на същия хал.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: hmmm]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:57



Твърдо съм за Паисии.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: SlSl]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:03



Твърдо съм за Пайсии и аз.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: 124]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:11



Паисий.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мнeниe]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:02



Какво ще ми говориш за паисий! това е най - скапаното училище! На какво ти научиха детето? Може би само учителката им по английски е по - свясна



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Hrisi]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:06



Да бее още малко и ще ви повярвам! Затова първите места и в състезанията и на олимпиадите ги вземат все Кирил и Методий !За паисий остава само сами да си се хвалят, щото им умряла циганката, дето ги хвалеше



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Ha]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:09



Eeeeeй вие не закачайте Бординяшки, ясно ли е ! Той е най - готиния мъж в Елхово и е мой любимец!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Kpyм]  
Авторииииииииииии (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:15



А бее ти ли ще ми говориш за учителите в паисий! погледни ги -една за една не стават коя от коя по - тъпи и прости какво ще ми кажеш за госпожа дето ходи да се кара с родителите, че записали детето си в другата паралелка а не при нея и обижда колежката си с доста вулгарни думи? кой от учителите става? посочете ми поне един
Дали защото са толкова добри една майка беше принудена да си премести детето от паисий в кирил макар че е доста далече?



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мнeниe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:38



Паисий.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Пeпo]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:07



Защо говорите само за началните училища. В този град има и гимназии. Сложете и тях в класацията. Нямате ли големи деца които да учат в тях. Ако ще правим скала за рейтинги както се говори навсякъде по телевизиите, да сме обективни и да включим всички останали училища. Иначе така не е реално.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Mepи]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 21:19



Е, хайде да кажем и за другите училища, стига сме говорили за Паисий и Кирил.Да си дойдем на думата за гимназията.Какво остана от нея, сиреч няма нищо общо с това ,което беше в миналото и това, което е сега.Да не говорим ,че доста от учителите от старата генерация са вече твърдо и наложително за пенсия.Ще ни побъркат децата с истериите си.И без това си четат уроците от тетрадки, поне да даваха възможност на учениците да мислят , а не да искат да папагалстват прочетеното от тях.И това се отнася за българичка.....





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: чичo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 21:35



Чичо, щом те е страх да си напишеш името, значи нямаш смелост да се явиш и пред училищното ръководство или училищното настоятелство открито и да изкашеш това, което смяташ че не е наред. имаш право и да изискваш от тях. В крайна сметка има и училищен инспекторат- и до тях можеш да пишеш. Но има още един проблем, дали наистина, няма способни млади хора да преподават и да заместят възрастните. И къде ще отидат твоите деца, като завършат висше, едвали ще се върнат, но защо не. Ето, това е важно да възпитаме в децата си, че не е задължително да остават в София и да слугуват на някой, а да се върнат и да станат уважавани професионалисти. Вярно, че заплащенето е друго, но и стандарта на живот е различен.

То пък един живот в тая сбирщина, наречена столица...



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Miro]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 21:59



Миро, живял съм в София, 7 години, в Ямбол, в Димитровград, в Стрелча. В София до 1988 г. Навсякъде ми е било хубаво. Винаги мога да изляза от Елхово. Струва ли си? Коренът ни е тук. Можем да възродим града ни. Завършил съм през 1980 г. нашата гимназия, два университета, в София и в Бургас. Проблемът на града ни от дълги години е неспособното управление. И това ще поправим. Не иска възпитание, а да създадем такива условия за живеене в Елхово, щото децата ни с удоволствие да се връщат. Те, децата винаги са били патриоти, но ние не им подаваме ръка. При 1800 лева заплата в София, как да го върнем в Елхово младото дете? Няма да ни е лесно, но ще успеем. Елхово ще го бъде. Напук на имитацията и на пародията.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: yuriy62]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:05



Прав си Юри така е. Децата се връщат когато има работа и просперитет. какво да правят в Елхово след като няма да има къде да започнат работа.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: koмшия]  
Авторdaskal (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 21:41



Темата се поизчерпа без никакъв ефект??? Няма смислени предложения- предимно клюки и плювни! Поне един богат човек да бе се 'пообъркал' да направи дарение или нещо подобно!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: daskal]  
Авторccccc (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 22:22



Е, тва беше смешка!

Че на кой богат в Елхово му пука за образованието, бе?!Нали от училищата най- малко може да се открадне, на кого му трябва да си дава парите, а да не чака възвръщаемост.Преди да пишеш, мисли.....



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: salaga]  
Авторasko (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 20:03



mai nai dobre e da ne e v elhovo i dvete uchilishta sa gola voda



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
АвторDon Kihot (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 20:36



ei Elhi q se zamisli v tozi tolkova golqm prehvalen grad dali ima grajdani 4e da govori6 za 6terkata na montiora i koi kade u4il samo fasadata ne pravi u4ili6teto



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: ccccc]  
Авторшишapo (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 00:45



бензинстанцията на туньо образова най-добре! Ойййй, Туньо, туньо, брате мой, ой туньо наш герой в бензинстанцията щом зарежда.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автор guldi (непознат )
Публикувано01.08.08 23:43



Уважаема Нети, най-доброто училище е собственото ви семейство.В живота е важно да създаваме човеци.Ако мислите ,че сте създали човек и добре го социализирате, няма от какво да се тревожите. Огледайте се в роднините и не живейте с илюзии.Кой каквото му е драснато.Въпроса е да отгледаме човеци , пък другото си е Божа работа.
Вари го печи го, пак на ..... си мирише.
Важно е да сте осторожна за чуждите грешки, които излишно биха преекспонирали притеснение и излишни нерви на детето ви.
Учил съм и в двете местни училища и ви уверявам ,че нещата са подобни.

Редактирано от guldi на 01.08.08 23:45.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: guldi]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 21:35



Ей, народе, я кажете какво става в тия училища ,бе?То мнооого ремонти, бре!От де идат тия пари и дали некой нема да се облажи от цялата работа?



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: 123]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.12.08 22:17



Нима не сте разбрали, че това се прави със средсва завещани от др.Димитров!Едно от забутаните преди време проектчета, но само за училищата ли?
Та те тия новите разкопаха целият град,и какво търсят!?Копаят и заравят,копаят и заравят!А вечер улиците празнично осветени!
Кво ви става бе хора!?
А облажени непременно ще има!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.