Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: дoни]  
Автордoни (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 11:58



Хм, аз ви казах, че в ПУЦ-а е най-добре...





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мнeниe]  
АвторUUUU (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 12:12



тя директорката на кирил и методи разбира и от други неща ама айде.даже ги умее повече от това да се показва на екран .много и идва отръки така да се каже





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: UUUU]  
Авторфффффффф (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 12:15



ами да се показва и да не се показва вече е бита карта.мина и времето.ама то някои хора не могат да се приценят мче вече не са така магнетични.крайно време е да си седнат на дъртите з-ци





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: фффффффф]  
АвторSoni (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 15:52



Да си седнат, ама не сядат.Сладък е живота грешен.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Авторnnnnnnnnn (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 16:05



абе ще дойде време да си седне бе то вечно не може да хоцка.като я остави мъжа и още два пъти и ще видиш как ще подвие опашка





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: nnnnnnnnn]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 20:42



iskrenno me zaradvahte



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
АвторXpиcи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 13:28



Какви учителки бълнувате! Сина на монтьора, щерката на продавачката в "Плод и зеленчука".....Затова ли изкарах шестици на изпита след седми клас!А никой ученик от Кирил нямаше!Кирил да не е хайлайфско общество! Това, че там учат децата на известни хора от града, прави ли го по- добро училище! Не! Напротив, прави го по- връзкарско(казано на вашия език).



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Ha]  
Авторuchenik (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 13:35



Da, predstaviam si! Za6toto ima takiva deca!Ima gi! A ot Kiril niakoi da se e klasiram na nacionalno nivo prez pslednite 5 godini? A?



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: xa]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 13:39



В отговор на:

Да сравниш Паисии и Кирил и Методий е все едно да сравняваш дете от центъра, с дете от крайния квартал - във второто учат по - богатите, по -добрите, децата на онези, на които не им е все едно къде ще се обучава поколението им. Паисий е повече за несретниците от квартала - сина на монтьора, щерката на продавачката в "Плод и зеленчука".....




Несретници от квартала, които на изпитите след 7 клас изкарват 6-ци, класират се за национални олимпиади и печелят първи места на конкурси за есета и стихотворения...хм, много интересно! А пък това за центъра и крайния квартал изкрено ме разсмя! То ще кажеш, че Елхово е един голям голям град....Само някой хора още не могат да проумеят, че е едно голямо село и се големеят. И ще ви кажа едно: Този форум е един голям клюкарник!!! хората, които са го създали, са си изгубили времето!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Цвeти]  
Автормaйтaп (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 16:44



Напротив Цвети, не са си изгубили времето и тук не е клюкарник. Аз лично все си мислех, че в КиМ са по умните деца. А ето сега чрез този форум разбрах, че в Паисии има повече спечелили олимпиади и други състезания. Ако не беше този форум нямаше да има от къде да зная. Нито щях да зная, че детето ми е несретник защото било от краен квартал. Напротив драга ми "географичке" дето си я писала тая глупост: В белите държави точно богатите живеят в крайните квартали. Личи си драга ми еди си коя, че си учила май в КиМ и не са те научили добре по география.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.