Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 23.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мaйтaп]  
Авторccccccc (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 18:39



голяма работа къде ще учат децата- зависи от учителите.Стига те да са добри и кадърни в професията си- директорите не са важни.Те да администрация, но виж в К и М на всяка обща среща директорката се хвали ,че това е най-, най- уч-ще с най- най- деца.Уме го жената и не само това де





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Авторhmmm (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 20:26



Кирил и Методий ми харесва повече ...



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: ccccccc]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:28



За това от това хвалене едва в края на първия срок разбрах че детето ми зистава сериозно по различните предмети. Наложи се да наема частни учители и сега цяло лято ще плащам да ходи на уроци по математика , за да наваксва с материала.А цяла година ме лъхтотеха, че детето ми знаело. Докато не минаха тези тестове дето им вика министъра малките матури. от септември си пращам детето в Паисии, там никой не лъже родителите за резултатите на децата им. Азък за големите хвалби на шефката им, язък и за големите хвалби на учителките им по математика и български. Пълен провал.И между другото не е само с моето дете. Има и други родители който са на същия хал.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: hmmm]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:57



Твърдо съм за Паисии.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: SlSl]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:03



Твърдо съм за Пайсии и аз.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: 124]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:11



Паисий.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: мнeниe]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:02



Какво ще ми говориш за паисий! това е най - скапаното училище! На какво ти научиха детето? Може би само учителката им по английски е по - свясна



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Hrisi]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:06



Да бее още малко и ще ви повярвам! Затова първите места и в състезанията и на олимпиадите ги вземат все Кирил и Методий !За паисий остава само сами да си се хвалят, щото им умряла циганката, дето ги хвалеше



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Ha]  
Авторsalaga (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:09



Eeeeeй вие не закачайте Бординяшки, ясно ли е ! Той е най - готиния мъж в Елхово и е мой любимец!



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Kpyм]  
Авторииииииииииии (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:15



А бее ти ли ще ми говориш за учителите в паисий! погледни ги -една за една не стават коя от коя по - тъпи и прости какво ще ми кажеш за госпожа дето ходи да се кара с родителите, че записали детето си в другата паралелка а не при нея и обижда колежката си с доста вулгарни думи? кой от учителите става? посочете ми поне един
Дали защото са толкова добри една майка беше принудена да си премести детето от паисий в кирил макар че е доста далече?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.