Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Вярно ли че закриват цялата болница?нови  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 12:23



Вярно ли е, че е взето решение за закриване на цялата болница и нейната приватизация. Имало идея Масрито да я купи и да прави частна поликлиника по модел на своите в Бургас? Ако това стане, съвсем ще затънем в мафия и лайна.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Pepo]  
Автор elhovliika (непознат )
Публикувано25.05.08 17:12



Това за болницата и аз го чух. Май е вярно, даже лекарите и сестрите викали националната телевизия да снима филм, ама май никой не им е обърнал внимание.Поне за сега филм няма. Идва цялостна приватизация на болницата. Масрито сигурно ще се намеси, защото има опит в това да строи болници. Нали си има 5 в Бургас.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: elhovliika]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 18:26



Защо им телевизията на лекарите и сестрите.Нека извикат Кмета и той да им каже каква е истината,а после да излезе и по кабела и да кажи на населението на общината какво става.ама изглежда не му стиска и предпочита да си седи на мекия въртящ стол а в общината ПОТОП СЛЕД НЕГО.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Pepo]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 20:27



Ще отиде в болницата кметчето да им каже,че ги закриват,ама баба.А! ка си мислите тази работа.нали ще хвърчат парцали.а пък как ще се появи пред кабела като незнае какво да каже.даже и ПР да му го напише,той няма да може да го прочете.та бъдете спокойни.сигурно и болницата ще си отиде.пълна разруха,а пък каквото ще да става.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мeчo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 08:39



Той ако отиде в болницата, най-много да си купи боя. Както и по селата. Ходи само там където не се е осрал още, защото ако отиде в другите и там ще го линчуват.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
АвторCИCИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:17



Аз чух че я закриват цялата и ще бъде приватизирана. Което между другото не е лошо. Как се справя поликлиниката , нали по същия начин и оцеля. Ще оцелее и болницата. Защото тогава няма разни циганки да раждат безплатно по пътеки щото са бутнали в брой на Вълканова, а от българките да се искат пари за лекарства и превързочни материали. Който му се полага пътека ще я ползва, който не му се полага ще плаша. така е на запад, а не като в Елхово целия град да плащаме за лекарствата на циганите дето не плащат осигуровки и данъци.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: CИCИ]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:31



ами да я закрива ,че то има ли свястни доктори в Елхово ,без това само бабки и дядковци ходят там да им изписват едни и същи лекарства
сега ще Ви кажа какво се случи с моята майка.
Отиваме при д-р Атанасова нестига ,че ни айдори ,а изписа лекарства които ако отида в аптеката и ги взема без нейната рецепта са по евтини.
Абе стари хора /дано и ние стигнем до вашата възраст/ питайте първо /защото аз втори път не се лъжа/колко струва с рецепта и без рецепта и вашите деца ще преценят.
Според мен да я закриват да остане само бърза помощ/ама да останат по свестните доктори не тези дето ходят с линейката да си вършат личната работа бизнеса де/така и така ние си ходим в други градове на прегледи.
С тези лични доктори само им пълним гушките единствено могат да дават направления да дадат тази услуга на бърза помощ и всичко се решава



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: диди]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 17:00



Правилно и аз мисля че е редно да се приватизира. Тогава всеки ще има интерес да работи и да си върши работата. Лекарите няма да ни пращат всеки път до Ямбол на прегледи, ами ямболските лекари най-после ще дойдат на крака при нас, защото ще са финансово стимулирани. Ще донесът и техника със себе си. А не за един видеозон да се ходи до ЯМбол. Или за един скенер.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: GOGO]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 20:22



Ами бедните баби които нямат пари да платят къде ще ходят да се лекуват? Аз не съм съгласна да се приватизира болницата. Не всеки може да си позволи да плаща за скъпи лечения и изследвания. Има заболявания за които няма клинични пътеки. Какво ще правят хората тогава? Да мрат ли?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Mimi]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:28



Така е . Съгласен съм с тебе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.