Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Вярно ли че закриват цялата болница?  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 12:23



Вярно ли е, че е взето решение за закриване на цялата болница и нейната приватизация. Имало идея Масрито да я купи и да прави частна поликлиника по модел на своите в Бургас? Ако това стане, съвсем ще затънем в мафия и лайна.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Pepo]  
Автор elhovliika (непознат )
Публикувано25.05.08 17:12



Това за болницата и аз го чух. Май е вярно, даже лекарите и сестрите викали националната телевизия да снима филм, ама май никой не им е обърнал внимание.Поне за сега филм няма. Идва цялостна приватизация на болницата. Масрито сигурно ще се намеси, защото има опит в това да строи болници. Нали си има 5 в Бургас.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: elhovliika]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 18:26



Защо им телевизията на лекарите и сестрите.Нека извикат Кмета и той да им каже каква е истината,а после да излезе и по кабела и да кажи на населението на общината какво става.ама изглежда не му стиска и предпочита да си седи на мекия въртящ стол а в общината ПОТОП СЛЕД НЕГО.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Pepo]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 20:27



Ще отиде в болницата кметчето да им каже,че ги закриват,ама баба.А! ка си мислите тази работа.нали ще хвърчат парцали.а пък как ще се появи пред кабела като незнае какво да каже.даже и ПР да му го напише,той няма да може да го прочете.та бъдете спокойни.сигурно и болницата ще си отиде.пълна разруха,а пък каквото ще да става.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мeчo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 08:39



Той ако отиде в болницата, най-много да си купи боя. Както и по селата. Ходи само там където не се е осрал още, защото ако отиде в другите и там ще го линчуват.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
АвторCИCИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:17



Аз чух че я закриват цялата и ще бъде приватизирана. Което между другото не е лошо. Как се справя поликлиниката , нали по същия начин и оцеля. Ще оцелее и болницата. Защото тогава няма разни циганки да раждат безплатно по пътеки щото са бутнали в брой на Вълканова, а от българките да се искат пари за лекарства и превързочни материали. Който му се полага пътека ще я ползва, който не му се полага ще плаша. така е на запад, а не като в Елхово целия град да плащаме за лекарствата на циганите дето не плащат осигуровки и данъци.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: CИCИ]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:31



ами да я закрива ,че то има ли свястни доктори в Елхово ,без това само бабки и дядковци ходят там да им изписват едни и същи лекарства
сега ще Ви кажа какво се случи с моята майка.
Отиваме при д-р Атанасова нестига ,че ни айдори ,а изписа лекарства които ако отида в аптеката и ги взема без нейната рецепта са по евтини.
Абе стари хора /дано и ние стигнем до вашата възраст/ питайте първо /защото аз втори път не се лъжа/колко струва с рецепта и без рецепта и вашите деца ще преценят.
Според мен да я закриват да остане само бърза помощ/ама да останат по свестните доктори не тези дето ходят с линейката да си вършат личната работа бизнеса де/така и така ние си ходим в други градове на прегледи.
С тези лични доктори само им пълним гушките единствено могат да дават направления да дадат тази услуга на бърза помощ и всичко се решава



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: диди]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 17:00



Правилно и аз мисля че е редно да се приватизира. Тогава всеки ще има интерес да работи и да си върши работата. Лекарите няма да ни пращат всеки път до Ямбол на прегледи, ами ямболските лекари най-после ще дойдат на крака при нас, защото ще са финансово стимулирани. Ще донесът и техника със себе си. А не за един видеозон да се ходи до ЯМбол. Или за един скенер.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: GOGO]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 20:22



Ами бедните баби които нямат пари да платят къде ще ходят да се лекуват? Аз не съм съгласна да се приватизира болницата. Не всеки може да си позволи да плаща за скъпи лечения и изследвания. Има заболявания за които няма клинични пътеки. Какво ще правят хората тогава? Да мрат ли?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Mimi]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:28



Така е . Съгласен съм с тебе.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Pepo]  
Авторnqkoisi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 21:55



Закрива я доктор Кирова, която продава баничките на баща си за закуска и вечеря на болните!Банички, които кучетата не ги ядат и миришат на мухъл...
Д-р Кирова да не купува коли на !ЛИЗИНГ! за една фалирала болница, да не прави черни каси,да не дава на приближените си ДОКТОРИ по 1500 лева заплати,да ближе задника на кметовете и да краде по-малко.Като е фалирала болницата от къде си взима тя голямата заплата???

Защо главната и счетоводителка-Рада Дражева е без образование?Защо Кирова изгони кадърните доктори,а другите избягаха???Оздравителна програма с дърти курви не се прави!!!СДС я назначи,БСП я подкрепя.Добре, че беше Петко Проданов депутатина,да я назначи.И тя хубавичко му се отплати.Няма завеждащ АГ отделение,ама има заплата за завеждащ. Кой я взема???Да си главен лекар на фалирала болница е сладка работа.От всякъде ти текат парички.В отделението няма работа,ама в частния и кабинет има!КИРООООВ направи реВизия,извикаи сметната палаТа.Провери барчето,провери стола,провери фирмите, от които зарежда лекарства,провери баничките на баща и,провери колите на лизинг,провери и двойното счетоводство,провери заплатите на някой доктори,провери колко КМ е навъртяла служебната кола на Кирова и колко бензин е изгорила, с него спокойно може да се финансира цяло отделение!Ако искаш реформа да направиш,намери кадърен и НЕкрадлив управител и главен счетоводител!



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: nqkoisi]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 22:37



Тук Някойси е много прав. За съжаление става дума за болницата, а за здравето си човек дава мило и драго. Явно някой знае повече за случващото се в болницата. Лошото е, че болницата ще се закрие ако няма хирургическо отделение, а такова няма да има ако няма поне двама хирурзи. Отделението е губещо, а лекарите там искат добри заплати. Нормално всеки иска труда му да се оценява. Вероятно по същата причина един страхотен лекар като доктор Илиев си тръгва.
Такава ни е съдбата.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: nqkoisi]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 08:22



Тук си на 100% прав - ама на 100%. Това са работи дето всичките ги знаят - ама за съжаление нищо не може да се направи! И за баничките е вярно - а лично лежах в болницата и ми бяха банички - дето не си знаят кога са произведни, а като си представиш че има и стари хора и малки деца ... И за колата на лизинг е вярно - че тя постоянно е в движение - пей сърце!! И за докторите е вярно че ги прогони! Абе нали знаеш - по край сухото гори и суровото!



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: fani]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 16:42



Всичко, което се писа е вярно!Колеги, защо мълчите?От какво Ви е страх?Страшното ,е че ще трябва всички да си отидем.Кирова прие една просперираща болница.Какво е в момента?Затворено хирургическо отделение,отделение през което са минали много добри и известни хирурзи.Защо трябваше да се търсят от другаде такива,след като в Елхово имаме отлични специалисти?Защо си отиде д-р Гавов?Защо се назначават от Ямбол завеждащи?
Нима доктор Габров е слаб хирург?НЕ!Защо се затваряше детско отделение или се викаше специалист от Ямбол,когато доктор Габрова излизаше в отпуска?Нима д-р Драганова-доказан специалист, не можеше да върши работа(на бързо пенсионирана)????Нима д-р Вълканова беше по-добра от Драганова,та дълго след пенсионирането си работи в отделението,като завеждащ,д-р Василев също.Нима д-р Спасов е лош специалист,та бе прогонен от АГ?Защо в болницата няма прегледи,АГ кабинета,а в частния кабинет на Кирова е пълно, след което се лекуват в отделението?Изглежда,че по-добре е да се викат лекари от друго място,за да се източват пари и да не се зае кой колко плаща и кой колко получава.Защо се дадоха пътеки на Ямбол по които да се лекуват болни безплатно и от които на Кирова и пълнят джобчето.Нима д-р Янев е супер специалист,че да се води на няколко места на работа,а цялото си работно време облечен със зелените дрехи,да прекарва от кафене на кафене и да ходи да язди конете на англичаните,но пък заплатата му да е супер.Защо д-р Тодорова е без работа?Търсим специалисти от другаде,а нашите ги гоним.Защо се направи ремонт на болницата с държавни пари,купи се скенер,който не работи.Защото се знаеше, че ще се приватизира и ще се купи от Кирова,Рада Дражева инж.Димитров и техни протежета.Болницата умишлено се доведе до фалит от Кирова.Част от работното си времре инж. Димитров прекарваше и прекарва в кабинета на Кирова.То не бяха празници, то не бяха рожденни дни,именни дни,не бяха подаръци в които,беше ангажирана и цялта общинска администрация,да седи на Кирова диван чараз.Нищо че сега тя казва, че не и е приятно да я посещава инж.Димитров,но няма как.Колко компютъра Румен Златанов подари на болницата(да даде и на мен 1)какво даде на Кирова, за да печели търговете за лекарства.Рада Дражева роднината му не допускаше друг да се явява на търговете.Болницата фалира, а заплатата на г-жа Кирова не намалява.Как се копуват апартаменти в София и се строят вили по морето???Коя е Рада Дражева,че да събира лекарите и да им чете нормативни документи, за които тя и хал хабер си няма?Защо когато се правеха проверки от ЗК(здравната каса) Кирова и Дражева бяха предварително уведомявани,а инж.Димитров присъстваше през цялото време на тези проверки?Защо непрекъснато ни се удържат пари от ЗК за глоби, а не ни се показват документи за какво сме глобени?Кирова превърна болницата в свой вилает.То не бяха дипломни работи на сина и,то не беше приеман баща и да отрезнява.Но така става,когато подкупите,които дава вървяха нагоре.След мен и потоп.За да бъде излекуван болния първо се отстранява тумора, а после метастазите,след което започва лечението.Без да се отстрани тумора Кирова и Рада Дражева,реформа не може да има.Пълна ревизия на болницата,отстраняване на 2-те госпожи,докато тече ревизията.Отваряне на черните каси,съд и връщане на откраднатото.Колеги говорете.Ако не кажете истината, болницата ще си отиде, а с нея и ние.Кой и къде ще се лекуват нашите деца,нашите възрастни родители.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 08:51



Браво колега. Най-после истината за далаверите в болницата да лъснат на показ. Браво. Не че не ги знаехме тези неща и не се коментираха по кафетата и в приятелски кръгове. Но най-после да се изпишат черно на бяло за цялото общество.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Kpyм]  
Авторbiv6 kolega (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 21:36



Golqma rabota kato q zakriqt bolnicata i kato osvobodqt nqkolko sestri v predpensionna vyzrast i ostanalite na rabota 5-6 lekari. Tukmo 6te se spre mrynkaneto za niskite zaplati, mi6eto dyrjanie, i moje bi 6te se stimulirate da si namerite po svqstno popri6te



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: biv6 kolega]  
Авторxит (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 22:40



Най-напред искам да кажа,че когато не си компетентен по дадена част най-добре е да не се изказвате,а само да четете!Диди,ти май наизуст коментираш,защото ако си беше направила труда да провериш лекарствата в аптеката наистина ще установиш,че с рецепта са по-евтини т.е. по здравна каса.Ако не си съгласна пиши моля те кое лекарства е по скъпо?Гого много ми е интересно ти знаеш ли какво означава думата"приватизация"?Ти как си преставяш факта,че "ямболийй"ще си грабнат апаратурата и ще дойдат да те преглеждат,а?Пък много ми е интересно такива като вас дето ходят уж само в големите градове да се лекуват какво се интересуват от съдбата на нашата болница?То вчера се върнах от София и гледам едни доктори като грабнали едни метли и размитат..ми то била за вас!Колега стигнах и до теб!Ти наистина говориш неща от "кухнята"ама искам да знам защо на всички тези неща не се даде гласност?Защо вие не протестирате срещу всичко това след като всичко е ясно?Това става въпрос за вашата работа,за вашите заплати?От какво ви е страх?Нещо не ми е ясно?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Kpyм]  
Авторbratov4edkata (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 11:54



Защо уплювате д-р Кирова нима е дала малко живот нима е върнала някой за преглед или раждане. Спомняте ли си за д-р Вълканова, че тя за мерси и полагащите и се пътеки не работише. Карала д-р Кирова служебната кола ми ще я кара ми нали за това и е да я кара а не да стои и да краси болницата, за баничките ми не ги яжте едва ли някой болнолежащ чака на болничното ядене спрете и не завиждайте всички искате да сте на нейното място нали? А до закриването на болницата едва ли ще се стигни, но нека и кмета се размисли и потруди а не да прави шоу като се качва на камионите и с лопата хвърля пясък из гарада това не е актив г-н КМЕТЕ





Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: bratov4edkata]  
Авторбpaтoвчeд (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:19



Мисля, че хората оцениха този актив на Кмета. Не е твоя работа, братовчедке ти да го правиш. Кмета не прави шоу. Него братовчедке не го е срам да хвърля пясък по улиците. Той го може! За разлика от предишния, който предпочиташе да кисне в кабинета на Управителката на Болницата ни. За това болницата ни е на този хал! Със седене по меки дивани работа не се върши.
А що се отнася до д-р Кирова. Тя е прекрасен гинеколог и професионалист, но е хубаво да се заеме с възложената й от Кмета оздравителна програма, за да може той да предприеме следващата стъпка по обновяване на сградата, която уж обещаваше предишния ни Пръв, а нищо не предприе, както и да потърси необходимите инвестиции и за апаратура. Но това ще стане само ако и Управителя започне да действа като такъв. Нужна е РАБОТА, диалог с лекари, сестри и санитари. И малко повече инициатива, братовчедке! Времената са други. Не са като предишните, а и Кмета е различен. Той няма да се заседи в нечий кабинет в болницата.
Болницата си има Управител, който трябва да се труди за нея. Кмета и неговата работа ли трябва да върши? Защо ще ни е тогава Управителя?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: бpaтoвчeд]  
Авторbratov4edka (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:39



Че какъв кмет е този плюмчо ходи по селските сборове и съдийства на алайчетата, че той само за това става

а мислители братовчеде, че д-р Кирова не води диалози с доктори, но какво да направи след като сме забутан район и никой не иска да дойде или ако дойде ще е някой ............ и ми е интересно братовчеде пишите тук, но всички сте анонимни и се правите на много отворини защото сте страхливци и си измисляте разни небивалици А кмета щом го може да върви да мете улиците той само за там става



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: bratov4edka]  
Авторбpaтoвчeд (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:49



Братовчедке! Какво толкова ти е направил Кмета, че злобееш?
Та той и стария ходеше по сборове и курбани сърбаше и видимо си беше яденето им.
Аз пък знам, че д-р Кирова почна да води диалози след смяната на стария Кмет. До тогава тя само с него диалог водеше!
И защо стана така? Прогонихме местните ни доктори, а сега търсим такива от Ямбол.
Не обиждай институцията Кмет! Виж своето канче. Ти можеш ли да метеш?
Бих предложил на Кмета всички да го направим, за да видим тия дето седят в кабинетите стават ли и за друго. А че ни е млад Кмета, какво лошо? Тя именно младостта му дава енергията за работа.
Я кажи каква небивалица казах, че така се развълнува братовчедке? Май съм си доста открит. Ти си братовчедка на д-р Кирова, аз също съм но на Киров - Кмета, т.е. не се крия



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: бpaтoвчeд]  
Авторbratov4edka (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 13:00



Нищо не ми е направил кмета не може и да ми направи извинявай знам че кръвта вода не става, но кметчето наистина не му е там мястото , това е мое мнение всепак кои месни докторе са прогонени сигурно става въпрос за д-р Гавов, но той сам реши да се махни от града и всички добре знаем защо. А що се отнася до метенето всеки го може, но важно е дали друго може освен да мете

След като е кмета идеален защо изгони шофьора си, секретарката и др. или той мете със жълтата метла, но да внимава да не замете и себе си



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: bratov4edkata]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 18:27



Радвам се, че има хора с будна съвест,които четат този сайт.Кирова трябва да си отиде,защото тя доведе болницата умишлено до фалит!Всички знаем колко години следва медицина и с чий протекции завърши.Здравето на хората не е търговия,а тя само от търговия разбира.Болницата трябва да се запази, ако искаме и града да съществува.Г-н кмете, изгонете тази жена,която превърна кабинета си в партиен клуб.Спасете градът,спасете болницата!Разчитаме на Вас.Кражба и медицина са две несъвместими понятия.Не можеш с едната ръка да крадеш,а с другата да раздаваш здраве.Името на д-р Кирова е олицетворение на кражба и корупция!Кирова иди си и остави болницата да съществува.Хора с будна съвест:Болница ДА,но без Кирова,която иска да купи болницата с ней подобни и да ни постави на колене.Сложете край на сагата Кирова!!!



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 18:47



Колега, да се сещаш кой ще управлява болницата след Кирова? Малко не си прав и за това, че болница и търговия са несъвместими. Ако се сещаш колко време МЦ беше с управител в отставка? Сигурен съм, че още доста ще се търси, че д-р Илчев вече не е управител. Да изгоним и Кирова, че да търсим някой мераклия да довърши и болницата...
Проблема на болницата не е Кирова, а липсата на политика в защита на малките общински болници, липсата на пари и ограниченията на ЗК. Също високите изисквания за всяка клинична пътека.
Пазара на труда е свободен и всеки лекар може да избира къде да работи. Липсата на хирурзи в момента е големия проблем.
Разбира се, може да се работи много по проблемите на болницата, но без пари нищо няма да се случи, а точно за малките общински болници пари не се дават.





Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 6666]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:34



Тя Кирова нали уж вече била написала оздравителна програма за болницата. Така че, спокойно болница ще има.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 124]  
Авторзeвзek (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 19:11



Ха, Кирова и оздравителна програма. Болницата да не е бременна или болна че да я израждаме.Иска пари бе хора, това е.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: зeвзek]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:48



Иска пари, обаче няма пари.........Там е цялата далавера.Къде са парите е пък въпроса?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:51



нали казаха по новините на ББТ че пари ще се отпускат защото имало икономии в МЗ. Може болницата да оцелее.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Пeпo]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:01



Колкото оцеля нашата в Болярово......................



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: koмшия]  
Авторнoвинa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 22:35



"Ще дават повече пари на болниците
Министерството на здравеопазването обмисля увеличаване на парите за клиничните пътеки, съобщи здравният министър д-р Евгений Желев вчера в Шумен. Парите по тях не са променяни от три години и са недостатъчни, не скри той. Увеличението ще бъде обсъдено и гласувано от здравната комисия в парламента до края на сесията."



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: нoвинa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 10:40



ще ги закриват и трите!
жалко



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: нoв]  
Авторcтap (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 14:58



Откъде си сигурен? Или само си чул?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: cтap]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:36



Ами пише го в докладите на МЗ. Вместо да задничаш тук влез и прочети там.Закриват болниците в Болярово, Елхово и Тополовград.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Mepи]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:52



Ти добре ли си? Що се праиш,че много ги разбираш,че чак чела доклати на МЗ..Божеее..Ти къде я видя таз болница в Болярово,че да я закриваш...Абе май всички тука доста сте се сбъркали...



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 111]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 12:58



А сега отново за реформата в болницата.Пари за оздравителна програма на болницата, д-р Кирова получи от Боляровския кмет, от Община Елхово и от ЗК.Убиецът на болницата как ще я излекува?Затвори хирургично отделение, но за сметка на това назначи д-р Карастоянов за свой заместник със заплата.Досега АГ отделение работеше без завеждащ отделение, но за сметка на това пък д-р Кирова получаваше запалатата на завеждащ, за което бе глобена,но никой не разбра.Глобата се плати от всички нас! В отделението бяха докарани две акошер-гинеколожки.Интересно защо 2 състуденктки на Кирова.Какви заплати получават е пълна МЪГЛА...

От тук отново има възможност за кражба.А сега за вътрешно отделение.От 2 вътрешни реформаторката Кирова направи 1. Д-р Видев стана завеждащ отделение със заплата на такъв.Д-р Янева Стана началник сектор гастроинтерология и тя гастроинтеролог без да има специалност,без да има пътеки.Казва се,че тази реформа е само на книга,но заплатата на 2-рия бивш завеждащ не е на книга!Фалшиви диагнози,фалшиви пътеки, пълен хаос,пълен фалш-да дойде сметната палата.Отново възможност за големи далавери и кражби от д-р-ката.Баничките на баща и вървят,стола работи, барчето работи.По-рано болницата наброяваше 300-400 души персонал и нямаше барче,а сега има такова.Явно се перат пари! Г-н Кмете не ходете в болницата да играете хоро на празниците с д-р Кирова,а назначете проверка, която да останови къде отиват парите на общината и нашите пари.Болницата се е превърнала в партиина каса.Знае се чии интереси обслужва Кирова.Крушата не пада по-далеч от дървото.На нея по наследство и се предава умението да краде и политически да блудства.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 08:26



Киров и Кирова друсат хорото, а в хемодиализата закриват щатовете и съкращават персонал. В хирургия всички сестри са в неплатен отпуск. Що не вземат да изкарат една щастлива ръченица Киров и Кирова.Хора няма, няма и проблеми.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 12:44



знаете ли на мен ми харесва идеята за закриване на болницата и защо?
в момента няма компитентни доктори/освен нашите стари родители кой друг ходи там/ а след като я закрият ще я купи например МАСРИТО знаети ли каква болница има в Бургас ако построи и в Елхово такава и ако вземе добри лекари как мислите няма ли за нас елховлии да е по добре?
хайде да не е МАСРИТО друг да е



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 15:10



Колега,ти май нещо не си в час.Първото което е хир отделение все още не е закрито.Песонала е още в отпуск,което означава,че ако има хирурзи ще се отвори.Аз не съм във вашата система ама ти изобщо не ги чаткаш нещата.Питаш защо две състудентки на д-р Кирова-ами защо не!Аз не искам да се закрива АГО-то и чест и правя на докторката,че намира начин да доведе кадри и да функционира отделението.Неможе едновременно да е управител на болницата и да бъде на разположение!Другото което искам да питам сканирай моля те тази глоба на докторката да я видим всички-тази дето уж никой не разбра,че е глобена пък ти разбра,че и плащаш глобата?

Колега,колега много си смешен



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 111]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 16:10



По темата за болницата не ми се говореше, че наистина става много кално тук... То не бяха глоби, то не бяха мазни банички... За разлика от повечето пишещи тук аз съм информиран. Такава ми е работата. Лошото е, че болницата си отива. Другото сигурно е, че тя нямаше да стигне до тук ако кмета беше друг. Сещате се... Лешоядите вече се въртят край болницата, няколко оценителски фирми питат кога ще я ликвидират за да и направят оценчица... а лешоядите винаги знаят кое животно умира... Тук нито Кирова, нито хирурзите имат вина. Въпреки тяхното управление, до днес болница имаше... Както казах по друга тема, ще ви запознавам с нещата, които губим... Много ми се ще да ви кажа и нещо хубаво, но уви...





Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: poни]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 16:13



Рончо,ти що не идеш да се скриеш някъде!С таз твоя идея утрепа коча с мотиката!Кой ще дойде в туй забутано село болница да строи?Тез добри лекари хляб искат бе,чедо!Ще закрием болницата-това е най-лесно!Като изпуснем питомното ще хукнем да гоним дивото!Ще чакаме някой да дойде да строи болница!Само стари родители ходели -ми това да не е сладкарница да ходят и млади!Глупости!Виж какво ще ти кажа-пък и на всички!Целувайте ръцете на лекарите които ги имаме,че избягат ли -дупе да ни е яко!Тогава да видим как се ходи от град на град!Когато ви се наложи да влизате в болница с усложнено състояние и ви кажат "ми няма легла елате утре"какво правим тогава?Оставате на пътя като кучета и се чудите какво да правите.Защо всички мислите,че д-р Кирова иска да закрива болницата?Ми на нея от къде ще и идват доходите?Не мисля,че тя е толкова глупава,че сама да си лае коматчето!Май такива като вас искат да се закрие,щото нямате акъл!Ми тя ако икаше да я закрива що ще вика състудентки,доктори от Ямбол...Ако искаше да закрива хир отд това щеше да стане още когато д-р Гавов си тръгна,а не да молят д-р Илиев,да му търсят квартира и т.н.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 6666]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 16:41



То ако кмета беше друг и други работи нямаше да се случат, така, че се сещаме. Айде наздраве за здравето на новия кмет, че ако реши да закрие болницата и той ще ходи в Ямбол като се разболее, нали е будала, никога не мисли в переспектива за последствията.И не само той, ами и децата му и жена му и майка му. Айде на върви на майната си.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 18:20



Тук освен всичко, трябва да сме и честни. Не става дума за желание, а за възможности. Едва ли има човек, който съзнателно да желае закриване на болницата.





Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 6666]  
Авторkokosa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 20:07



6666 Вярно е, че никой не иска да бъде закиравана болницата.... проблема е, че се събраха купчина комплексирани бивши работници на болницата, които по една или друга причина вече не работят там, и малкото информация която имат за болницата се променя до степен "долна лъжа" с цел "е аз като съм зле дай вскички други да са зле"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.