Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 24.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: bratov4edka]  
Авторбpaтoвчeд (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:49



Братовчедке! Какво толкова ти е направил Кмета, че злобееш?
Та той и стария ходеше по сборове и курбани сърбаше и видимо си беше яденето им.
Аз пък знам, че д-р Кирова почна да води диалози след смяната на стария Кмет. До тогава тя само с него диалог водеше!
И защо стана така? Прогонихме местните ни доктори, а сега търсим такива от Ямбол.
Не обиждай институцията Кмет! Виж своето канче. Ти можеш ли да метеш?
Бих предложил на Кмета всички да го направим, за да видим тия дето седят в кабинетите стават ли и за друго. А че ни е млад Кмета, какво лошо? Тя именно младостта му дава енергията за работа.
Я кажи каква небивалица казах, че така се развълнува братовчедке? Май съм си доста открит. Ти си братовчедка на д-р Кирова, аз също съм но на Киров - Кмета, т.е. не се крия



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: бpaтoвчeд]  
Авторbratov4edka (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 13:00



Нищо не ми е направил кмета не може и да ми направи извинявай знам че кръвта вода не става, но кметчето наистина не му е там мястото , това е мое мнение всепак кои месни докторе са прогонени сигурно става въпрос за д-р Гавов, но той сам реши да се махни от града и всички добре знаем защо. А що се отнася до метенето всеки го може, но важно е дали друго може освен да мете

След като е кмета идеален защо изгони шофьора си, секретарката и др. или той мете със жълтата метла, но да внимава да не замете и себе си



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: bratov4edkata]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 18:27



Радвам се, че има хора с будна съвест,които четат този сайт.Кирова трябва да си отиде,защото тя доведе болницата умишлено до фалит!Всички знаем колко години следва медицина и с чий протекции завърши.Здравето на хората не е търговия,а тя само от търговия разбира.Болницата трябва да се запази, ако искаме и града да съществува.Г-н кмете, изгонете тази жена,която превърна кабинета си в партиен клуб.Спасете градът,спасете болницата!Разчитаме на Вас.Кражба и медицина са две несъвместими понятия.Не можеш с едната ръка да крадеш,а с другата да раздаваш здраве.Името на д-р Кирова е олицетворение на кражба и корупция!Кирова иди си и остави болницата да съществува.Хора с будна съвест:Болница ДА,но без Кирова,която иска да купи болницата с ней подобни и да ни постави на колене.Сложете край на сагата Кирова!!!



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: kolega]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 18:47



Колега, да се сещаш кой ще управлява болницата след Кирова? Малко не си прав и за това, че болница и търговия са несъвместими. Ако се сещаш колко време МЦ беше с управител в отставка? Сигурен съм, че още доста ще се търси, че д-р Илчев вече не е управител. Да изгоним и Кирова, че да търсим някой мераклия да довърши и болницата...
Проблема на болницата не е Кирова, а липсата на политика в защита на малките общински болници, липсата на пари и ограниченията на ЗК. Също високите изисквания за всяка клинична пътека.
Пазара на труда е свободен и всеки лекар може да избира къде да работи. Липсата на хирурзи в момента е големия проблем.
Разбира се, може да се работи много по проблемите на болницата, но без пари нищо няма да се случи, а точно за малките общински болници пари не се дават.





Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 6666]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:34



Тя Кирова нали уж вече била написала оздравителна програма за болницата. Така че, спокойно болница ще има.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: 124]  
Авторзeвзek (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 19:11



Ха, Кирова и оздравителна програма. Болницата да не е бременна или болна че да я израждаме.Иска пари бе хора, това е.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: зeвзek]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:48



Иска пари, обаче няма пари.........Там е цялата далавера.Къде са парите е пък въпроса?



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: мнeниe]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:51



нали казаха по новините на ББТ че пари ще се отпускат защото имало икономии в МЗ. Може болницата да оцелее.



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: Пeпo]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:01



Колкото оцеля нашата в Болярово......................



Тема Re: Вярно ли че закриват цялата болница?нови [re: koмшия]  
Авторнoвинa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 22:35



"Ще дават повече пари на болниците
Министерството на здравеопазването обмисля увеличаване на парите за клиничните пътеки, съобщи здравният министър д-р Евгений Желев вчера в Шумен. Парите по тях не са променяни от три години и са недостатъчни, не скри той. Увеличението ще бъде обсъдено и гласувано от здравната комисия в парламента до края на сесията."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.