Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 22.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:34



Ха,ха,ха.Кои от тези горе изброените са кадърни работещи мари госпожа?





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Авторбo4o (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:38



и ти ли си от къдърните -ами да ,ама от куррвите.а аз имам прекрасна жена ,която не бих я сравнил с нито една от общинските фусти. вкл. ис теб. ама нали твоя пияндурник не те сайдисва за нищо и нете итърси затуй си се запянила да ставаш защитни4ка на шефовете си .Ама знай П.КИРОВ скоро ще си тръгне и ти му мисли,няма да си изкара мандата, будните елховлии ще го махнат ,а ти ти ? а ти тиси 100процента с вдигната пола и захвърлена али знаеш лафа запо4нат и недовършена ма дянке, катя, бон4ева и тям. подобни!!!!!!!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:49



Айде кажи се бе хм. коя си че и на мене ми стана интересно коя си и от къде си толкова наясно кой кой е и от къде бе душа ги извади толкоз познати в тая община, че все от лъв нагоре.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: бo4o]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:54



съжалявам...не съм жена, а камо ли да съм Дянка...приятел съм на Киров...не работя в общината... а ти като имаш съпруга защо непрекъснато спрягаш чуждите поли бе...и сам "ги вдигаш" тук пред тоя и оня...А в отговор на предходния г-чо ще кажа че в нашата Община работят много кадърни хора...но май сте слепи от собствената си злоба да не ги видите...целия екип на Киров е кадърен...с малки изключения..но те подлежат на изключване...къде бяхте вие като посред нощ когато Киров и заместника му заедно с полицаите вдигаха паднали тирове на заледания път Княжево-Гранитово....и то не веднъж...способни сте само да плюете...



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: мнeниe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:01



кажи ти кой си...макар че се досещам...много ми е познат стила ти на изразяване...не съм жена...но ако искаш може пък за жени да си говорим...



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:22



Познаваш ми стила трици...Ако екипа на кмета е екип аз съм пазача на зоопарка дето лови маймуните с трици. Подбрани на принципа Съгласен ли си - Да. И айде в управлението на града. Ти ако на тоя екип му викаш професионалисти, мале мила за града ни. Ай ходи да си пишеш документите че работата чака.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:22



Що пък не. Дай да си отворим тема за жените в общината. Да видим там кви ще ги изядем.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:26



Бе пич ли си душа ли си ти да не ти се е привиждало че Киров е вдигал тирове посред нощ. Май доста четеш преслиста на областна управа и ти се ще да е Киров като Пенев ама не е . и няма да го стигне никога.Ти май си оная Катя дето имала връзки с някакъв турчин май от там.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:53



Там бяхме бе господинчо за разлика от теб.Ама Киров го нямаше а беше там агрономчето.така,че не дей да се пяниш като прияла Крава.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xxx]  
Автор dooch (непознат )
Публикувано29.05.08 13:31



готини сте . и като бяхте хубаво ли е в тва хотелче.мисля да се покрия през уйкенда някъде по-далеч




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.