Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 09.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: znae6ta]  
Автор guld (непознат)
Публикувано31.05.08 23:12



Съжалявам за всичи разочаровани уважаема, накърнени сме до болка всички добри хора тук.Но защо чак омраза,не бива .За каквото си мислим ,това и ни се връща. Това го преживях преди време-БЪДЕЩЕТО НА МЛАДИТЕ,НАСТОЯЩЕТО НИКОГА! Така смятаха някой тук, и при това с ехидна усмивка ми го изпляскаха в лицето ,когато кипях от ентусиазъм да дам нещо от себе си на Елхово,студен душ ме обля,-Какво става? Чувствах се като похлюпен от тежък купул, и нищо не можеш да направиш.А идвам от вън,там затворени врати нямах и с уважение те приемат хората,бързо те преценят-с едно ръкуване едва ли не,ако си носител на нещо интересно,разбира се. А тука скръб,работят на парче,пък и по-хубаво миришела пръднята на шефа, вай,гнусотия. Но тези един по един си отидоха ,пък и аз никога не съм чакал някой друг да ми чертае пътя. Но не съм савоживец, не харесвам и мотивите за напускане на родният край. Желая ви успех!

Редактирано от guld на 31.05.08 23:41.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oлeлe]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 15:18



Срам ме е,че живея в този град.Все са в двора на комшията и все на тях им е зле.Вие освен да се оплаквате друго можете ли бе.......Когато започнете да мислите за себе си и семейството си тогава,ще сте добре!Като не ви харесва градът направете нещо,ааааааааа......................Кой с кой спи,кой какво работи е стига вече де,то така никога няма да се оправим!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: мarи]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 16:04



Маги не така! Нали знаеш и ти как бе назначена! Затова си мълчи,че става по-лошо и повече ще замирише!





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: мeчo]  
Авторбaбa Meцa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 18:27



Мечо, наблюдавам те... Много се излагаш бе, мойто момче? Само простотии и напълно невярна информация подаваш бе, МАЛКИЯ МИ! Спри с клюките, защото и в полицията ти знаят IP номера и те наблюдават! И не само на теб..........



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: бaбa Meцa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 18:38



Майната и на полицията, мечо сигурно не е страхливец, защото обикновенно глупаците не осъзнават опасността. Лошо е, че излага всички в този град. Този сайт е трибуната за няколко неосъществени човечета заради който скоро ще се срамуваме, че живеем в този град. Нечистоплътността във всяка една форма е гадно нещо. Мечо мирише та не се трае...



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: 6666]  
АвторЛЮБOПИTEH (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:49



и това ти се получи добре, шестак, но кой е мечо? стана ми интересно!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: ЛЮБOПИTEH]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 21:05



Ми не знам, а и няма значение. Тук са мнения само, кой е и какъв е хич не ме интересува. Гледай му акъла и му крой шапка. За хората, които четат този сайт нашите имена не значат нищо, но написаното е показателно за начина на живот в Елхово.





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: бaбa Meцa]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 21:39



Бабо мецо!незнам къде и как ме наблюдаваш.да не си от шестаците и ти и продължаваш да плашиш с полицията.а за излагането,ти се излагаш като казваш на истините клюки.а за простотиите ти си ги правиш с тези твои твърдения за тях.а ти какво си мислиш?че като си от шестаците теб не те наблюдават ли?много се лъжеш.а и да знаеш,че не съм те малкия.ти ако си малка това е друг въпрос клюкарке!





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: thechange]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:13



Някой може ли да ми каже как беше назначена Елена Кускунова за шеф на новия център ьдето бил построен с пари по фондовете. Кога мина конкурса за тази длъжност. Киров пак ли нареди жените на бившите си съпартийци от СДС.Аман от връзкари в този шибан град. Аман от насосани конкурси.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: 124]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:20



че в общината има доста и от БСП, които Киров остави на работа. Явно човека преценя кой работи, а не кой от коя партия е.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.