Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 09.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 13:58



Леле, Юриииии...Я по-кротко бе! Какъв е този език, човече. Не върви на разумен човек, за какъвто се имаш. Истината за теб излезе и взе да викаш!
Щом в къщи ти е комфортно, остани си там. Ти за другаде не ставаш.
Юри, забрави ли, че има свобода на словото тук? Форума май не е твой.
Въздържай си нервите Юри! Дай да разсъждаваме по темата, а не се отклонявай. Тъкмо бях решил да те похваля, че почна да пишеш разумно, ти взе че пак се о-ра





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: eлxoвлия]  
Авторoйт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 16:57



юри пий си хапчетата за нерви, лудост и за забравяне.Иди и намери Христо Палаура и той ще ти покаже списъка със имената на застъпниците за МИ2007,където е и твойто име с твойто ЕГН и подпис,Освен това тези данни ги имаме и ние от ОИК.Имаме и молба за регистрация за застъпник от партияАТАКА,подписана лично от теб. АКО искаш подай молба до ОИК и веднага ще ти издадем ксерокопия на тези документи. А пък ПАЛАУРА ще ти ги даде лично ,само иди и му ги поискай,ти му имаш тел. ИЛИ ТУЙ НЕ Е ВЯРНО.АКО МНОГО ОЩЕ ЗНАЕШ< ШЕ ТИ ГИ КАЧА ВЪВ ФОРУМА.Ти не само се оака, ами многоооооооо се осра.Изпий някое хапче против сюргюн ,бе Юри, че вече мнооооооогоооооооо се оляяяяяяяя бе брато



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторoйт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 17:11



ЕЙ ЮРИ АТАКИСТА,ти сега не топуркаш щото няма избори,ама повреме на изборите големи маневри направи .ту до ОИк то до БСП, ТУ до АТАКА и накрая си седна на д- то щото никой не те взе на сериозно. бая драпа да те включат в някоя листа за съветник,ама не стана и сега ми пишеш във форумите за да си избиваш комплексите ,ама нейсе. ЮРИЙ,знаеш ли че кмета те включи в новата структурна рефома за съкращения и скоро ще си идеш.Ама споко,поне по цял ден ще си седиш пред компа и ще лееш глъмотийки. А ЗА ОИК СИ ПОМИСЛИ<ОИК Е СЕРИОЗЕН ОРГАН<НЕ СА РЕШИЛИ НЕ СА ТИ ИЗКАРАЛИ КИРЛИВИТЕ РИЗИ НА ПОКАЗ.ама не е късно тъй че помисли ,за всичко има видов ден.ДНЕС ГОВОРИХ С КОСТОВ И ТОЙ КАЗА <ЧЕ НЯКОГА СИ БИЛ СМПАТЗАНТ НА БСП ,но НИКОГА член,ЩОТО СИ БИЛ ЧЛЕНА НА ПАРТИЯ СЛЪНЧОГЛЕД>



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oйт]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:24



Ойлювче ойт, спечели днес жълтата фанелка, за лъжи...
За разлика от теб анонимния, Юрий Шопов не се крие, няма какво да крия, а охлюви като тебе, пълзят и лъжат, дал Бог. Да ме извинят животинките.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:52



Защо всички теми, които се отварят за наболели проблеми трябва да се превръщат във лайняна история и да се измества темата. Аз мисля че тук се жалват хората за това как се назначава в Елхово на работа. Истината е че от както сме в демокрация само връзкари се назначават. Така е при всичките кметове които са управлявали. Колко са тези които са били назначени и не са били членове на партия или приятел на този или онзи. Така е в Елхово. Няма какво да се лъжем и да се оправдаваме. Всички сме виновни, защото не знаем да си търсим правата по съдебен ред.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: Mepи]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:00



мери тъкмо почнах да те харесвам, но и ти зарева в реваншистки дух - всички били връзкари, партийци, приятели, братчеди и т.н. Уж говореше за духовното... Съдейки по усилията ти тук, мисля, че не трябва да си в групата на оплакващите се, т.е. имаш качества. Това, че някъде са те отхвърлили, не е болка за умиране. Ще намериш своето място, Господ си знае работата и помага на упоритите, а съдилищата са за комплексари.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторoит (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 10:46



а ти юри си с жълта книжка за ЛУДНИЦАТА, И да си доидем на думата; маи не ти стиска да се срещнеш с ПАЛАУРА за доизясняване на истината. ГЛЕДАМ че не тидържи и да поискаш справка от ТОЧНАТА КОМИСИЯ ОИК- ЕЛХОВО, така че, дали сам охлюв или не ,си е мой проблем,НО жалко за теб и за ПАРТИЙТЕ ТИ< БСП АТАКА ит.н, че имат в редовете си ПЛУЖЕЦИ КАТО ТЕБ, И ЗАПОМНИ< че ако още си на работа, това е заради паметта на баща ти, лека му пръст.ТОЙ НАИСТИНА БЕШЕ И СИ ОСТАНА КОМУНИСТ И ДОБЪР ЧОВЕК,ПОЗНАВАХ ГО ЛИЧНО. КАК МОЖА ПОНЕ ЕДНО ДОБРО НЕЩО ДА НАСЛЕДИШ ОТ НЕГО< ГЛУПЧО>И все пак имам доказателствата,за това че ти БЕШЕ РЕГИСТРИРАН ЗА ЗАСТЪПНИК И на КРУШЕВСКОТО МИТИ И НА МУТРАТА ГОНЗО. ДОКАЖИ НА ЦЕЛИЯ ГРАД ОБРАТНОТО И ТОГАВА АЗ ЩЕ ТИ КАЖА КОЙ САМ> НО ТИ НЯМАШ СМЕЛОСТ ДА ГО НАПРАВИШ>ЗАЩОТО САМ ЗНАЕШ <ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО КАЗАХ Е САМАТА ИСТИНА>>>>>





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oит]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 13:51



Стига сте се дрънкали с Юри. Той сам си го натресе, тъй като "има неблагоразумието" да влиза с името си във форума и беше един от ентусиастите му.
Каквото повикало, такова се обадило.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oит]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 15:03



охлювчето ойт, събуди се, изпълзя и продължи да лъже. Почини си малко, днес е събота. Изобщо не ме интересува кое охлювче си. Такива лъжльовци като теб дал Господ.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:10



Съгласен съм с повечето от Вас и най-вече с Мери. наистина назначенията навсякъде на основание тези три причини.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.