Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 22.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: elhovliika]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:47



Проблема на новите управници е не как да назначават. Проблема е че не спазват законите за назначение. Нито едно работно място до сега не е било регистрирано в Националния регистър за работа. Имаше толкова обявени места за финансисти в общината, и толкова много кандидати, така и не се намери отговаряш на условията за новите управници. Но проблема не беше в кандидатите , а в условията които се поставяха. Не можеш да искаш да не те дъвчат за семейната приятелка и да правиш конкурс за Социални дейности. Без да впишеш като задължително условия изискването за завършено образование Магистратура' Социални дейности". Не може да правиш конкурс за счетоводители и да поставяш изискване еди кооло си години стаж след като се знае че в Елхово няма от къде да го натрупаш защото колко са предприятията в които можеш да практикуваш счетоводство. И тан,нат. и т.нат. Примери безкрайно много. Когато се обявяват работни места и се назначава хора трябва предварително да си наясно какъв точно специалист ти трябва.И дали опита които изискваш е възможно да бъде натрупан от вероятните кандидати.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: мнeниe]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:27



Правилно пич. съгласен съм с тебе. какви са тия измислени изисквания за работа. Има си длъжностни характеристики и национален регистър и национален класификатор. Как може за конкурс за Социални дейности да не се обяви изискване за завършено такова образование.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: kalasun]  
Автор muzikoloji (непознат )
Публикувано27.05.08 17:24



Аз съм съгласна с вас но и вие се съгласете с мене че дори и десет дипломи да имаш като не ставаш като човек как да те вземат на работа. И като му откажат на такъв или на такава и дигнат олелия до бога, а те просто не стават хората и за пет стотинки работа не могат да свършат ама иначе с дипломи. Затова според мене работодателя си преценява какви хора му трябват и кои ще му вършат работа.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: мнeниe]  
Авторmuci (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 17:52



Защо приказвате като не знаете?Галя никога нее работила като детска учителка.Познавам я твърде отдавна и тя е от малцината истинки хора който познавам.Това оплюване на хората не показва вашата компетентност,а напротив долно е да обсъждаш хора който не познаваш.И освен това Галя учи някаква икономическа специалност и движи финансите на фирмата им.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: muzikoloji]  
Авторбo4o (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:21



ами как беще назна4ена Силвия Ташева в ИЦ на общината от една програма в соц. грижи по др. програмка в обшината. апък е без образование горката, ама си е вдигнала полата на кмета.за нея все има програми а за другите не ,как е тая работа не знам.кмета казвал, 4е била много кадърна брей



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: бo4o]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 12:09



ами тя да беще само силвия с хляб да я заядеш.пък то колко народ се назначи така не ти е работа.ама така е като се дигат полите и като има кой да гледа под тях винаги ще е така.другите нека висят в бюрото по труда с циганите барабар.ура другари.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: бo4o]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 00:10



Избий си от главата че тоя "8-годишен номер" който и ти явно си пробвала и за това май вече не си общинарка върви при новия Кмет..Той май ти показа вратата





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:57



Там му е грешката че не я е показал.





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: xм]  
Авторbo4o (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:58



ей хм,май ме бъркаш със себе си.аз никога не съм работил в общината.ама дянке ти и при стария я вдигаше и при новия пак.че и заместника му чак оплете в мрежите си и цял ден ту след единия ту след другия бягаш. щото тъж си свикнала от едно време.ами за кън4о какво да кажем и той мина през полата ти,кофо бездънна и заъуй си още там лизогъзке!а аз никога не сам падал толкова ниско ,защото сам мъж с достойнство и на такива като теб ще кажа едно;КУРВАДЖАЛЪКА Е ДО ЖРЕМЕ <АМИ ПОСЛЕ КАКВО ЩЕ ПРАВИТЕ АААА>Апък и ти си ве4е на превала =на 46 г. си нищо 4е се фръцкаш с тоз бял костюм, от 100 години ушит!!!!!!!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: bo4o]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:27



а бе Мъжкарю с достойнство...явно ти липсва такова...стига с тия поли...явно си зажаднял ти за такива...не съм Дянка..лично я познавам...както и Кмета и Зам.кмета...за първия само мога да кажа че има млада и красива съпруга и не е останал на полите на общинарките...засрами се...Не ти прилича на достойнството да падаш толкова ниско и да си фантазираш и прикачваш твоите фантазии за "вдигнати женски поли" на кадърните и работещи хора...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.