Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 22.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторllll (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 09:14



аве вие ме объркахте съвсем, кой е оригинал ?,кой е менте ?,аз си мислих че може и да се разбираме ,обединим и т.н.ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ !!!! дайте да си направим клуб на елховлии ,които желаят да сфършат нещо за Елхово.(нещо като защитници на града).Например ви дадох тема ,защо елховското горско се управлява само от ямболлии.дайте да помислим няма ли някой кадърен в елхово който заслужава да управлява там.да го познават всички в елхово и т.н. защо да пътуват от ямбол 5 човека всяка сутрин, и то идват в 9.30 на работа а не в 8ч.





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: llll]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 09:28



Ами ти, например, много си кадърен. Само дето пишеш неграмотно, мам нейсе.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: V]  
АвторЛЛЛЛ (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 09:46



мам нейсе ти .аз не съм казал ,че съм кадърен .исках да обединя повече хора но явно нестава затова спирам да пиша.чоо на всички злобари като теб.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: muci]  
Авторзвeздичka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 22:41



Галя беше назначена на работа в ПДГ към ОУ " Васил Априлов" с. малък Манастир през 2001г.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: kalasun]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано06.10.08 16:02



Кмете как стана така,че пак твоя комшийка спечели конкурса в уч.К.Методий и Атанасова я назначи без никакъв проблем? Гендова ли е най според теб като онази на краварина дето за нищо не става ама спечели и тя конкурса като тази?



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: ex]  
Авторlon (Нерегистриран)
Публикувано06.10.08 18:38



ех, така стават тия работи-който си има вуйчо владика............става поп.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: lon]  
Авторsasa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.08 19:36



Какъв конкурс е имало в Кирил и Методий и коя е тази Гендова? Я ме светнете по въпроса, не че се учудвам че ще е прибилжена на кмета ама мие интересно!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: sasa]  
Авторgo4ko (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 09:09



Охо, тази някаква даскалица ли е или нещо друго? И къде ги обявяват тези конкурси, че никой нищо не знае! Дайте малко повече светлина по въпроса! Коя е тази комшийка?



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: go4ko]  
Авторпимбянa poзa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 11:44



Какво Ви учудва , че поредната комшиика на кмета станала даскалка. И защо Ви учудва факта че Атанасова назначила поредната приближена на кмета. Това си е изпитана схема на Атанасова да лиже поредния кметски задник, за да облагпдетеслтва своето даскало. Нищо ново под слънцето.





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: пимбянa poзa]  
Авторgo4ko (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 13:20



Не не се учудваме - то вече нищо не е в състояние да ни учуди - просто се питаме коя е тази и като каква е почнала!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.