Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 17.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: 124]  
Авторзeвзek (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 19:16



Е той Киров ги остави тия от БСП, защото те се оказа, че не са били от БСП, ами разни блюдолизци готови за власт на всички да лижат задниците. Да ти ги изреда ли поименно кои са?Я се огледай. за всички важи правилото 'Мили партии любими аз съм с таз от вас, която е на власт





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: зeвзek]  
Авторter (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 21:16



И какво може Елена Кускунова - освен да сервира в заведението си - при наличието на толкова много безработни млади хора - да вземат една сервитьорка - не мисля, че Кмета ги преценя по този критерии





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: зeвзek]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 21:33



Хайде зевзек, давай, поименно.
В общинската администрация е имало незаконна организация на БСП.
Аз съм член на БСП, работя на щат в общинската администрация и членувам в организация на БСП в квартала, в който живея. Всичко друго е неморално и незаконно. Има Закон за политическите партии и Устав на БСП.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторoйт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 08:53



абе Юри ти май забрави ,че те регистрирахме в ОИК за застъпник на 'АТАКА' и на БРАТОВЧЕДА ТИ ГОНЗО.МНОГО топурка да те включат в листата на Атака за ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИК,но щом ти скъцна със зъби БСП-то ти стана застъпник на крушевското МИТИ.ЗАБРАВИ ли. АКО ИСКАШ ДА СЛОЖИМ ЕДНО КОПИЕ НА ОИК ЗА ТВОЙТА РЕГИСТРАЦИЯ ЗА ДА ТИ ПРИПОМНИМ< ИСАШ ЛИ/АКО ВСИЧКИ КОМУНИСТИ СА КАТО ЮРИ ,жална Ймайка на партията.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oйт]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:11



Не измествайте вие двамата вектора на темата.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oйт]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:04



Ойт, много си прав за Атакуващия Юри! От кога Юри стана "законен БСП-ар". Стана такъв, откакто Митьо му скръцна със зъби. Той и Киров е на път да му скръцне. Лелеееееее Юри, Гербаджия ли ще ставаш? Да живее Юровската Демокрация





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: eлxoвлия]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:38



Че той Киров не е от Герб а от СДС. Аз поне така знам.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: мнeниe]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:45



аз знам, че Киров не членува в нито една партия..



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: eлxoвлия]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 12:10



ойт, знаеш, че нищо от това не е вярно.
Вярно е, че Георги Веселинов Зафиров, областен координатор на ПП Атака – Ямбол е мой втори братовчед, неговата майка и моят баща са първи братовчеди, дядо му и баба ми са брат и сестра.
Не съм бил регистриран за застъпник на братовчеда си Гонзо, имах предложение за кмет на община Елхово, не приех.
И не топуркам, а се возим с Жорето на личния му автомобил Фолксваген Пасат 2007 г. TDI. От 10 години съм му и адвокат.
Никой не може да ми скърца със зъби. Имам регистрация за застъпник на кандидата на БСП инж. Димитър Димитров. А съм комунист трето поколение.
Ойт, много лъжеш, охлюв…
С елховлия вече сте стадо охлюви, пълзят и лъжат.
А елховлия и сере, осрал/а е целия форум, нали е анонимно...



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 12:45



Охлюви, ойт, елховлия, къде сте? В обедна почивка?
Да си измиете дупетата, че воните, лъжльовци.
Аз съм си в къщи и ми е комфортно. Тръгвам за работа.
Ако ви се ака, не във форума. Нещастници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.