Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 30.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Семейни vs несемейни ?нови  
Автор Day (минаващ)
Публикувано13.01.01 09:08



Тъй като не можах да намеря по-подходящи думи, ще цитирам един монолог на една "твърдо ориентирана" към омъжена жена (би):
"...Следвате някакви свои мимолетни капризи, а
когато ги задоволите си фръцвате дупенцата вкъщи
при мъжа и децата.А човекът от другата страна може
би е вложил някакви чувства и за него това не е
само игра или нестандартен купон.Още по-гадното е,
ако приятелката е самотен човек...Ако е - то след
евентуална авантюрка, всеки ще си отиде ни лук ял,
ни лук мирисал.Но ако тя е сама, не би ли се получило малко (да не кажа много) егоистично..."
Какво мислите за това?




Тема Отг: Семейни vs несемейни ?нови [re: Day]  
Авторrebekka_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 12:17



tova e poglednato ot qgqla na nesemeinata zena...i az taka bih go vidyla ako sqm single, no ot drugiya qgql ...
ako si semeina i imash priytelka, koyto s e sihgle i ya zelaesh kakvo stava- mislish postoytnno za neya,no imash da mislish oshte za rabota ,za mqz, za deza ,za ychilishte, za tabliza za umnozenie i kakvi li ne oshte neshta kato gotvene ,chistene, weekend sqs semeistvoto, hoby i tya e nykqde tam na pqrvo mysto v spisqka ,no realno kolko vrem,e ima edna semeina zena...ne mnogo ili pone ne tolkova kolkoto drugata strana ochakva ....
eto go i razminavaneto .ako se vidyt sled sreshta ednata bqrza kqm vsichki ochakvashti ya , a drugata kqm samotata si.

mislya che e nai dobre semeina da ima vrqzka sqs semeina i obratno (nesemeina s nesemeina),no kakvo da pravim kato imame i chuvstva osven razum i razumni planove....
ne e vqzmozno da ses vlubvame po plan , nali?






Тема Отг: Day........:))))))нови [re: Day]  
Авторusmihnata_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 12:50




......vlizash tochno navreme!:))))))
..iskam, da mi dadesh e-mail si!



Тема Отг: Семейни vs несемейни ?нови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано13.01.01 16:40



tazi tema e mnogo svurzana s edna druga, ne otdavna diskutirana tuk - za lubovta i egoizma...
mnogo e trudno do kontrolirash jelaniiata si, da podtiskash neustoimata poniakoga jajda...
mnogo e trudno da si trugnesh ili da ostanesh, prestruvaiki se, che si nai-obiknoven poznat ili priiatel...
no mislia, chovek triabva da se starae da naraniava drugite po-malko i e po-dobre da izbere trudnoto za sebe si...

po tazi prichina vinagi sum iskala priiatelkata mi da e semeina. no tova, koeto ti se sluchva, privlichaneto - vse neshta, koito ne mojesh da si poruchash s magicheska pruchka...
i ako ne e... e, :))), niama nishto nishto losho prosto da se sreshtnem na korta:) samo tam:)



Тема usmihnata,нови [re: usmihnata_anon_anon]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано13.01.01 16:42



clikni vurhu imeto i i shte vidish e-mail-a i, milichko:)))



Тема Отг: Семейни vs несемейни ?нови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано13.01.01 16:48



i poneje sum mnogo chuvstvitelna na taia tema posledno vreme, iskam samo da kaja, che neshta kato:
"...мимолетни капризи..."
"...си фръцвате дупенцата вкъщи..."
"...е вложил някакви чувства и за него това не е
само игра или нестандартен купон..."
znavhi liq che kato si semeen za teb vsichko se zakluchava v tezi tri frazi!!!!


A ti, Day, kakvo mishlish?


Тема Отг: ABE,DEVOIKI I JENIнови [re: Day]  
Автор krem_74 (непознат )
Публикувано13.01.01 19:58



VSI4KI LI STE TOLKOVA MADRI,DOBRI,TOLERANTNI I RAZBIRASHTI,KAKTO IZGLEJDA OT TOVA KOETO PISHETE,A?????????nAISTINA MI SE ISKA DA E TAKA,ZASHTOTO TOZI SKAPAN SVIAT,100% SHTE STANE PO-GOTIN.MAMKA MU-TOVA SIGURNO NIAMA DA IZLEZE:)IA DA PROBVAM NESHTO DRUGO...?VA TU FAIR FOUTRE...AKO E IZLIAZLO,ZNA4I SAM OBARKALA PRAVOPISA:))))KISSES MILI DAMI,NE ISKAM DA VI OBIDIA,AMA NE E LI TAKA????



Тема проблемът не е само при хомовръзките....нови [re: Day]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано13.01.01 20:21



...а и при "нормалните", хетеросексуалните - Той е женен, тя - не. или обратното.

наистина е гадничко да си несемейната страна - особено през уикенда и по празници; или когато се размислиш, че винаги ти трябва да се съобразяваш с нея/него - половинката на любовта ти, де.... защото любовта ти първо се съобразява с половинката си, а после те "вмества"...

от друга страна какво? на семейния/семейната дали винаги му/й е лесно? мисля, че не... че не всички семейни, имащи връзка встрани, гледат на нея като на авантюра, развлечение, каприз..., някои даже страдат...

а решение има ли?.... не знам... знам само, че универсално няма - а зависи от конкретните трима... няма да ви говоря за развод (банално и ясно); нито за мълчаливо приемане на статуквото от трите страни (също нерядко срещано); а за нещо, което, Бога ми, съм виждала с очите си - съпругът си имаше любовница, съпругата си имаше любовник - и съпрузите си бяха приятели, както помежду си, така и с "незаконните" си половинки. даже понякога си правеха общи купони :)
тогава много се учудих, като видях как си живеят, но по-късно си казах, щом така се чувстват добре....

Day, според мен проблемът не е семейството на семейната, а отношението й към несемейната й приятелката. отношенията между двете... ако са истински...,... не би имало тежки и раняващи чувства - как точно не знам, но те двете биха намерили път....



IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 14.01.01 01:35.



Тема Отг: Семейни vs несемейни ?нови [re: Day]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано13.01.01 20:30



Неотдавна имахме подобен разговор в клуб 40-50, където една дама категорично заявяваше, че не би си позволила връзка с женен мъж, даже и да изпитва много силно чувство, убеждаваше ни как ще го подтисне това "вредно" чувство, и все в тоя дух. Стана интересен разговор. Искам да пусна пак тук един мой постинг оттогава, който мисля че най-добре отразява какво мисля:

"...И още нещо - както и да го въртиме, живееме веднъж на тоя шибан свят, мамка му, мамка му, един път, това е положението... Може би при мене само така се получава в живота, но е толкова трудно в тоя един живот да намериш истинския човек, с който се допълвате и сливате дотолкова, че в един момент усещаш, че имате еднаква структура и организация на мисленето и възприятията, толкова е трудно, почти невъзможно, че когато се случи, аз го възприемам като Божи дар, и от благодарност отивам да запаля свещичка (ми смейте ми се, ако искате), и искате да го отхвърля тоя дар свише с лека ръка, НИКОГА........"



Beware! Big Browser is watching you!

Редактирано от Ивo на 13.01.01 20:43.



Тема Отг: Семейни vs несемейни ?нови [re: Day]  
АвторНамръщена_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 21:31



Откъде-накъде "човекът от другата страна" ще се представя като безмозъчна и безпомощна жертва - когато е тръгнала да влага чувствата, е трябвало много добре да си дава сметка какво точно може да очаква от една връзка със семеен човек, на какво може да разчита и на какво - не. А не след това - ама туй, ама онуй...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.