Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "трохи"??? /за Day i sm_evaнови [re: Day]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано16.01.01 00:50



наистина тъпо е в един момент, когато го осъзнаеш като такова... когато осъзнаеш отношенията ви като подаване, респ. прибиране на "трохи"...

въпреки че, ако чувството е голямо и истинско между двете, за какви "трохи" става дума?

какво значи "трохи", мили момичета, когато говорим за чувства?

чувствата с хронометър ли се мерят? колкото повече време - толкова повече чувство? ми по тая логика семейните направо се побъркват от взаимна любов....


IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 16.01.01 00:54.



Тема а ако нещата тръгнат надълбоко?нови [re: Karinka]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано16.01.01 00:57



какво тогава? ако искаш и той/тя иска също да сте повече време заедно - ти какво?, ще бягаш и ще се криеш, за да не му гледаш лошите страни и да не показваш своите? ще бягаш, за да не се разочароваш и да не го разочароваш?

а как тогава ще срещнеш оная, голямата Любов? ако непрекъснато бягаш....

IMAGINE...


Тема Ами ако...нови [re: sm_eva]  
Автор Day (член)
Публикувано16.01.01 08:06



...те молят за тези "трохи"?Какво ще направиш?Ще държиш на своето си, че не трябва да имате нищо общо или ще "ги дадеш"?



Тема vzimamнови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано16.01.01 08:42



"priblizitelno reshenie" i citiram: "niamam otgovor"!

A ti, Day, ti kakvo shte napravish?



Тема predpolagamнови [re: Джeйн]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано16.01.01 08:57



tuk neshtata kasaiat lichniia mi egoizum, kolkoto i neudobno da mi zvuchi.
Jelanieto da jiveesh s dvama dushi ednovremenno /ne v edin dom/, da ne mojesh, kakto bez ediniia, taka i bez drugiia,/i moje li da obichash naistina dvama ednovremenno/ s koeto postigash sobstvenoto si shtastie i ti ostava poburkvashtoto chuvsto na vina, che moje bi si edinstveniia shtastliv. E, tova chuvstvo, e dalech po-milostivo, dori moje da go niama, kogato i tia/te praviat sushtoto...

A moje bi si stradam hronichno ot chuvstvo na vina...

Редактирано от sm_eva на 16.01.01 09:48.



Тема Съжалениенови [re: sm_eva]  
Автор Day (член)
Публикувано16.01.01 09:16



Бих го направила, дори само от съжаление...
Макар, че да приемеш нещо, подадено ти от съжаление е още по-достойно за съжаление, но любовта понякога пречупва и най-гордите хора...



Тема a togavaнови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано16.01.01 09:53



da te popitam
koe e po-jestoko - da go napravish ot sujalenie ili da otkajesh?

i btw - ti semeina li si?

Редактирано от sm_eva на 16.01.01 10:19.



Тема Отг: a togavaнови [re: sm_eva]  
Автор Day (член)
Публикувано16.01.01 10:19



Щом съм избрала съжалението, значи смятам, че отказа е по-лош.Когато някой е поне отчасти удовлетворен, има шанс да му мине...а когато не е - шанса е много по-малък.



Тема bezнови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано16.01.01 11:56



da tvurdia, che ima neshto obshto s temata, no koe spored teb e po-vajno - spravedlivostta ili milosurdieto?



Тема Отг: za Джейннови [re: Джeйн]  
Авторusmihnata_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 12:38





...Jane,da znaesh kolko si prava....opravdania mnogo,kogato dulboko v sebe si chovek znae ,che nejelae neshtoto......ami po-dobre da zamulchi....ako neiska da go ulichat v .......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.