Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Отг: проблемът не е само при хомовръзките....нови [re: Джeйн]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано14.01.01 19:49



Опитвам се, както казва Ребека, да ги гледам нещата от тоя ъгъл, от оня - и ми възникват разни въпроси в главата:
А защо трябва са изхожда от презумпцията, че несемейната страна е едва ли не длъжна да стои сама даже и в тези моменти, когато семейната си е в гнездото? Не мисля, че семейният индивид, щом сам няма възможност за пълно отдаване, има каквото и да било право да изисква нещо такова от другия/другата.
Отделен въпрос е, че самотата си зависи от конкретния човек и той сам си я прави или съответно преодолява. Т.е. несемейният в хипотетичния случай най-вероятно и така си е бил сам на съответния празник/уикенд, и преди да срещне семейния човек. Да не говорим пък, че това, че семейният си е бил в семейството, изобщо не значи, че не е бил също толкова самотен вътрешно...

...И си безкрайно права, че всичко опира до това, колко са истински и силни чувствата между двата човека, между двете души, ако са истински е достатъчно пълното себеотдаване в моментите, когато могат да бъдат заедно и да се посветят един на друг, и тогава нищо друго няма значение...


Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: ne sum!!!нови [re: sm_eva]  
Автор Джeйн (стар клубар)
Публикувано14.01.01 20:05



"ne bih jelala niakoi da stoi po praznicite sam samo zaradi moiata slabost."

защо наричаш любовта "слабост"? приемам, че става дума за любов, нали за това говорим, а не за каприз, прищявка, авантюрка....

кое е "силност"? да обърнеш гръб на водопада чувства, когато те залее?

признавам, аз нямам отговор...


IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 14.01.01 20:08.



Тема Отг: ne sum!!!нови [re: Ивo]  
Автор Karinka (член)
Публикувано14.01.01 22:12



не съм чела цялата тема така че може да не е съвсем на място, обаче:
Иво, ни мислиш ли, че когато хората имат възможност да са малко време заедно, те нямат възвожността да се разочароват един от друг? не говоря точно за твоите познати. Защото, когато не са заедно - всеки един от тях се опитва да се покаже в най-добрата светлина пред другия...и т.н. не че лъже просто оставя на преден план само хубавите неща от себе си.
и така, просто не остава време да се видят лошите

едно ку-ку



Тема ne che az imamнови [re: Джeйн]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано14.01.01 23:40



otgovor, no ne prechi da opitam...
Silniiat chovek - obichaiki, toi se bori za lubovta si, jertva sebe si, jertva vsichko, koeto ima...
Moje bi smiatam, che ne moga da jertvam tvurde mnogo neshta, che sum zavisima ot mnogo neshta. Kakvo da i obeshtaia - malkoto svobodno vreme, koeto ti ostava tichaiki nasam natam za deca i suprug. Na znam, Jane. Ne znam.



Тема Отг: Семейни vs несемейни ?нови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано14.01.01 23:53



A mi az mai shte otgovoria samo na vtorata chast ot vuproschetata ti: Ne mislia, che vinagi celta triabva da bude eventualna vruzka. Da poznavash poveche hora, s koito imash niakakva dopirna tochka, da razgovariash s tiah, da tursish s tiah, da gi podkrepiash i te da te podkrepiat, da se poskarvate ot vreme na vreme i t.n. i t.n. E, ako v kraina smetka se poluchi i vruzka - OK! No ne mislia, che tova triabva da e celta ot koiato da se trugva.

A ti, Day? Ti kakvo mislish? I stiga si se izmukvala:))))




Тема produljenie:))нови [re: sm_eva]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано15.01.01 07:50



a kato znaesh, che ne mojesh da dadesh poveche - nai-dobre si stoi na z... Prosto smiatam, che za semeinata jena e po-lesno da prieme, che imash po-malko vreme za neia, zashtoto tia ima sushto tolkova malko vreme za teb.

I pochti ne spah taia nosht:))

Редактирано от sm_eva на 15.01.01 07:51.



Тема Отг: produljenie:))нови [re: sm_eva]  
АвторЯ. Д._anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 11:00



Защо почти не спа, Ева?

Ако си се въртяла в леглото и разсъждавала по въпроса за семейните и несемейните, вярно е, боли цял ден да си мислила за срещата вечерта, а вечерта ти се обажда да ти каже, че детето иска да ходи на пица и срещата се отлага за утре. На вас женените/омъжените също никак не ви е лесно, то е ясно, особено, когато обичате много, а ни виждате нас, свободните душички, малко.

Аз затова съм решила, когато го видя, да не се оплаквам, да не вижда колко ми е тъжно, че го виждам веднъж седмично и то само през ваканциите. Но е хубаво, мамка му. Всяка минута с него е вълшебна.

А колкото до самотата - не съм самотна без него. Работата, ученето, семейството, комапнията, къщата и на мен ми заемат всичкото време. Добре, че поне винаги мога да си нагаждам плановете според времето, с което той разполага.

Но се надявам, Ева, че не си спала поради други причини, едни такива радостно хвърковати, които карат матрака да скърца, а съседите да превъртат очи.

Лек снежен ден на всички!

Я. Д.

Българският език - официален за всички.



Тема vsushtnostнови [re: Я. Д._anon]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано15.01.01 12:48



pospah dva chasa,
no interesno kak taka dobre se orientira...

blagodaria ti,
che zvuchish taka uspokoitelno:)))



Тема Отг: ne che az imamнови [re: sm_eva]  
Автор Day (член)
Публикувано15.01.01 13:31



Кое страдание е по-малко: че не можеш да виждаш
любимата си достатъчно често или че въобще не
можеш да я виждаш? Ако обичаш наистина силно,
забравяш за гордостта си и си съгласен и на
"трохите"...нали?



Тема e da obacheнови [re: Day]  
Автор sm_eva (член)
Публикувано15.01.01 13:47



puk tuk idva vuprosa kato obichash niakoi redno li e da go obrichash na trohite?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.