Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 01.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо?нови  
Автор -дядo- (непознат )
Публикувано18.02.12 21:19



Една от любимите ми песни от един от любимите ми филми.



Защо природата прави това с нас?







Тема Re: Защо?нови [re: -дядo-]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано19.02.12 08:31



Години, години, минават и това се отразява най-много на жените. Колко е състарена само... Тази песен я помня от преди 30 години май беше хит. Какво ще кажеш за това лице?

- преди незнам си колко години
и сега

Редактирано от EllenDeGeneres на 19.02.12 08:37.



Тема Re: Защо?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор -дядo- (непознат )
Публикувано19.02.12 10:11



Да, за съжаление природата е по-жестока към жените, а към някои - особено жестока. С мъжете не е точно така. Повечето от големите актьори ми харесват повече на 50 отколкото на 25. Или това е само мое вижадане?

Към някои жени обаче природата е била милостива - Катрин Хепбърн, Шърли Маклейн, а за нашата Йорданка Христова определено мисля, че в зрялата си възраст беше по-красива отколкото на младини, когато ми приличаше на циганка. И сега изглежда добре, стига да не излага много на показ посбръчканата кожа на деколтето си.

Твоята адашка също като че ли сега излъчва повече чар и харизма, отколкото на млади години, с дългата права коса.

Ходил съм само на 30-годишнината от завършване на гимназията. Първите сбирки пропуснах по обективни причини, после нещо не бях на кеф. Тогава съучениците ми решиха, че понеже вече сме започнали да оредяваме, е добре да се събираме не на пет а всяка година. Не съм ходил повече и няма да стъпя. Страшно мъчно ми беше да гледам красивите си едно време съученички, станали лелки със сбръчкана кожа или висящи телеса и почти неузнаваеми лица. Само очите им бях асъщите, но някак уморени, и дори физически помътнели.

ПП Песента е от "Да отгледаш гарвани" ("Cria cuervos"). Особен филм, но някак ми е много завладяващ. Приблизително по това време (около 1975) гледах друг испански филм - "Сами след полунощ", за водеща на нощно радио предаване. Много ми се иска да го гледам пак, но не мога да го открия, защото не знам оригиналното заглавие. Помня само, че последната дума беше мадругада - сутрин. Може би нещо като "Сами преди сутринта".



Тема Re: Защо?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано19.02.12 23:11



аз бих казала - и преди, и сега лицето й е мъжко...





Тема Re: Защо?нови [re: -дядo-]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано19.02.12 23:16



деде, няма мъже- жени, тва си е индивидуално
няма да забравя като се разминах с библиотекарката от училище, още откакто бях първокласничка - ами не е мръднала, щях да падна, съвсем същата си е! просто има хора, които остаряват по-видимо от останалите, може да е свързано с начин на живот, проблеми или различни финансови възможности, респективно - подмладяващи процедури





Тема Re: Защо?нови [re: TRlNlTY]  
Автор дяд (непознат)
Публикувано20.02.12 08:09



И аз щях да питам дали не е дайк или дори "мека" буч лесбийка, но ако съдя по името, трябва да е принцесата на Монако, а това щеше да се чуе.

http://picbg.net/u/23157/30186/362782.jpg


Тема Re: Защо?нови [re: TRlNlTY]  
Автор дяд (непознат)
Публикувано20.02.12 08:14



За начина на остаряване си права - много индивидуално е. Имам съученичка, която "не е мръднала" и съученик, когото не можах да позная на срещата от старост.

Аз имах предвид друго - че на мъжете по им отива старостта, защото поне в началния етап - 50-60 ги прави по-мъжествени, което е плюс, докато при жените остаряването (като махнем малкото изключения) носи само минуси.

Поддръжката е по-добър вариант от изоставянето, но като всичко друго, трябва да е с мярка, иначе се получава обратен ефект.

http://picbg.net/u/23157/30186/362782.jpg


Тема Re: Защо?нови [re: дяд]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано20.02.12 08:46



Относно Стефани от Монако, тя не е нито буч, нито би а още по-малко лесбийка. Публична тайна в Монако са многобройните й любовни авантюри, с мъже разбира се(особено на младини). Има две или три деца, но се води разведена, май. И тя като брат си Албер не може да има стабилна любовна връзка, но той се ожени, защото е престолонаследник, иначе никога нямаше да спре да кръшка. Който се интересува от историята на недостолепното кралско семейство на Монако би се възмутил от похожденията на Албер, Стефани и не само...децата на Каролина(втора по възраст след Албер), които сега са на по 20 години...въобще хомосексуализма в кpалския двор на Монако е непознато явление. Всичките му членове са развратни, а най-много - Стефани, която определихте като мъж или буч.



Тема Re: Защо?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор дяд (непознат)
Публикувано20.02.12 09:21



Ами походката й в началото на клипчето и долната част на черепа й излъчват доста мъжественост, което разбира се не е гаранция за буч лесбийска ориентация, но пък обяснява нимфоманството й с една друга теория - жените с по-висока доза мъжки хормони са по-отворени към секса и имат "мъжко" поведение в него - колекциониране на бройки. Затова в българския задкулисен фолклор се твърди, че жените с по-изявени мустачки били по-страстни в леглото.

Между другото, понеже по-горе споменах "ориентация", ти как мислиш, не е ли неправилно да се употребява този термин за хомосексуализма, доколкото той обозначава съзнателно насочване, избор на нещо, а моето разбиране е, хомосексуализмът не е избор на индивида, а на природата.

http://picbg.net/u/23157/30186/362782.jpg


Тема Re: Защо?нови [re: дяд]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано20.02.12 10:53



Моето мнение е, че хомосексуализмът не е избор а природа. Тези, които не са наясно със себе си, може да си мислят, че е избор, но е тяхна грешка. Избор е, да си от ляво, по средата или от дясно в политиката, избор е да си с "тези" или с "онези" мафиоти. Избор е да решиш дали да живееш в Чалгария при сегашната криза и безработица или да емигрираш. Но да избираш дали да бъдеш гей, това е несериозно, според мен. За употребата на този термин нямам мнение, всеки може да си го употребява както желае...има синоними, все едно...а колкото до ориентацията, тя може да бъде партийна, хранителна-вегетарианска или месна, религиозна, расова и въобще-всякаква.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.