Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 30.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Защо?нови [re: -дядo-]  
Автор Monica123 (ентусиаст)
Публикувано01.03.12 02:37



Ти сигурно си запазен старец;))))))))





Тема Re: Защо?нови [re: Monica123]  
Автор дяд (непознат)
Публикувано01.03.12 09:22



Запазен съм. Жената още преди 30 години ме запази и даже после се подписа в една голяма тетрадка в общината да е сигурна работата.

Сега съм нейния запазен старец.





Тема Re: Да не отварям нова тема,нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано01.03.12 18:28



Нито в Новия.

в някои живее доброто в други злото а в трети глисти


Тема Re: Да не отварям нова тема,нови [re: Deviance]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано02.03.12 13:31



Нито в Стария,нито в Новия завет... за съжаление църквата избягва всякаква сексуалност. Преди време спорех с едни фанатици християни,защото бяха открити едни евангелия, не помня от кой апостол бяха. Съдържанието им беше повече от скандално по отношение на църквата и религията. В едно от тях се казваше,че Исус е имал сексуална връзка с един от учениците си - Йоан. Те постоянно отричаха тези факти,изваждаха някакви текстове от познатата ни и "официална" Библия за да опровергаят това и т.н. Ясен пример как църквата промива умовете на хората.От тогава още разбрах,че на църквата не може да се вярва. Аз и никога преди това не съм вярвала в точно тази институция. Ориентирана съм към тайните познания,това,което никоя официална религия,наука и институция няма да признае и да каже на хората. Според мен знанието,тоест познанието,води до вярата,а не църкви и религии.

И така, да знаете ,че Исус е бил съвсем нормален хомосексуален





Тема Re: Да не отварям нова тема,нови [re: Hugy]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано02.03.12 16:36







Тема Re: Да не отварям нова тема,нови [re: Deviance]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано02.03.12 17:55



Не съм запозната с Новия завет и предпочетох да не си съчинявам. Благодаря за уточнението.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead


Тема Re: Защо?нови [re: -дядo-]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано02.03.12 20:26



най-странното е, че започнах да харесвам тази песен и да я приемам за част от своето културно битие, пф (това пф не е към поста ти този път, а за разни въвлекли се или по-скоро увлекли се в преупотреби на неразбираемата за тях дума култура, трябва да изрази нещо като отегчение и пренебрежение

)





Тема Re: Защо?нови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (непознат)
Публикувано02.03.12 21:26



Не искам да нахалствам, но ако се довериш още малко на вкуса ми, гледай филма. Мисля, че го има в Замундата.

Особен и малко абстрактен е, но мен ме устави с едно приятно сладостно-тъжно чувство, мисля, че на това му казват нега.



Тема На кого да даряваме?нови [re: -дядo-]  
Автор дядo (непознат)
Публикувано02.03.12 22:23



Днес ходих до друг офис на фирмата и зяпайки от трамвая, погледът ми попадна на административна сграда с много външни тела на климатици. Сетих се, че главният ни архитект се е хванал да подравнява климатиците, първо по обществените сгради, а после... ще видим, щото били много грозни.

Замислих се. Не знам откога е главен архитект на София, но бая години му гледам мазната физиономия по телевизята. Всичките си проблеми решил човекът - и с презастрояването, и с тесните улички по новите стари квартали, и с мастодонтите, запълнили до сантиметър дворовете на бившите къщички, и с липсата на гаражи и места за паркиране, та колите затрупват последните останали тревни площи и детски площадки, ВСИЧКО свършил, опрял до подравняването на климатиците.

Колко парички е лапнал, за това си (без)действие, само той си знае. Само той да беше, с мед да го намажеш и на гръб да го носиш, ама са много. Викам си, да имахме една власт, па да ги излови, па да им вземе накрадените пари и...

И тук запецнах. Какво да ги прави тези пари властта? Да ги дари за болните - само ще напълни гушите на докторите с по найсе хилядарки на операция, да ги дари за децата от домовете - ми те циганите изхвърлят по 2200 деца на година, ние всичките престъпници да глобим, пак не можем изхрани тези деца, да ги дадат напенсионерите - ами ако конфискуват от някого 2 милиона, те няма да стигнат за по левче на пенсионер...

Чудих се чудих, не можах да измисля ако имаме излишни пари на кого трябва да се дадат.

Вие как мислите?



Тема Re: На кого да даряваме?нови [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано02.03.12 22:35



ми на това, което мислиш, че е полезно и на хора, които виждаш, че наистина вършат полезна работа. аз като съм имала излишни и съм си задавала този въпрос, така съм си отговаряла. можеш да ги дариш за култура

ама в истинския смисъл на думата, като издания, мероприятия и т.н., свързани с това, университети, каквото решиш и колкото имаш излишни

но като цяло пари за култура са добре, защото и у нас, но не само това е нещото, което явно липсва и хората са загубили дефиниция за това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.