Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 15.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
Тема Re: тестнови [re: мaйka]  
Авторda_ne (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 13:55



Преди време(може и години) една майка ни писа с подобен проблем- може да погледнеш коментарите там. Въпреки, че съм по-точно от страната на сина ти, ще ти отговоря честно- по време на детоксикация е почти сигурно, че като излезе ще вземе, а що се отнася до теста, той винаги може да се манипулира. Бих те посъветвала да поговориш със сина си и да разбереш реалното му състояние(и не знам защо си мисля,че може да се наложи повторение на детоксикацията:))Най-добре да излиза само с теб или още по-добре изобщо,по време на детоксикация,след това да му направите тест и да знае,че в определен период от време, неочаквано, ще му се правят тестове.
Само те моля, дори да се е провалил този път му дай пак шанс и никога не му натяквай за провала!Просто прояви разбиране и търпение!



Тема Re: тестнови [re: da_ne]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 00:46



Единадесети месец на Ревия.



Тема Re: тестнови [re: мaйka]  
Авторthe EXPLOlTED (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 22:55



I az pih revia daje pove4e ot godina sprqh q predi 2 meseca i se 4uvstvam strahotno!Sinat ti kak e?



Тема Re: тестнови [re: the EXPLOlTED]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 19:52



За сега е добре.Работи.За съжаление все още нямаме диалог,но преживяхме много и явно ще е трудно.Започнахме с намаляване на Ревия.Сега е на 1/2 през 3 дена.След 2 седмици 1/4 на три дена и ще спираме.Моля се на господ.Друго не ми остана.Съсипани сме,но мислим,че ще издържим.За сега не взема.След Ревия не зная.



Тема Re: тестнови [re: мaйka]  
Авторthe EXPLOlTED (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 20:14



Az q sprqh bez da q namalqm nqma abstinenciq kam revia pone az taka znam i pri men ne se poqviha nikakvi takiva simptomi absoliutno ni6to.makar 4e az ne vqrvah o4akvah da ima.A za dialoga spokoino 6te se opravite az kato si spomnq mi trqbvaha 3-4 meseca da progovorq na ba6ta mi ne 4e sme imali nqkvi problemi ne-prosto nemojeh



Тема Re: тестнови [re: the EXPLOlTED]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 16:53



Би ли споделил колко време взема Ревия ,по колко и ако се сещаш за нещо около вземането.

Благодаря предварително.



Тема Re: тестнови [re: мaйka]  
Авторthe EXPLOlTED (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 09:07



GODINA I 1 ,2meseca vzimah po 1hap vsqka sutrin.Pitai po konkretno 6te ti otgovorq ama taka ,ne se se6tam.



Тема Re: тестнови [re: the EXPLOlTED]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 15:53



Сина ми взема по 1/2 вече почти година.Психиатъра искаше още преди половин година да спрем,но след всичко което проучих на моя глава продължаваме до сега.От една седмица е по 1/4 през два дена.Другата седмица спираме.Дано господ е с нас.
Интересуваше ме дали една година е достатъчно.Сега работи и сякаш няма признаци за притеснения,но....минахме през ада и ако се повтори не зная как ще продължим.



Тема Re: тестнови [re: мaйka]  
Авторthe EXPLOlTED (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 10:49



Toi sam trqbva da kaje dali e gotov da spre hapovete.Dori i nai-malkoto samnenie 4e nqma da se spravi sam vodqt do izvoda 4e ne e gotov.I kakvo o4akva toi sled spiraneto na revia-ta vsi4ko da si 'te4e' kato do momenta ili nqkakva promqna i ako e vtoroto za6to i v kakvo.Az sa6to si priznavam 4e o4akvah da se slu4i ne6to , da se promeni ne6to sled spiraneto na hapovete,dori i az togava pitah tuk...ama kato si napravih edna ravnosmetka kakvo bqh prejivqla za da spra i t.n.
Razbrah 4e ni6to ne moje da me nakara pak da posegna kam heroina bqh ubedena na120% 4e 6te prodalja po p1tq koito sam poela.Toi nai dobre znae dali e gotov ili ne.....6toto kato spre6 revia ima momenti v koito mnoo ti se drusa i trqbva da si dostata4no silen za da se sbl1ska6 s tqh!Priznavam 4e dokato q vzimah takiva sa6to ima6e ama jelanieto ne be6e tolkova golqmo no sled kato sprqh imah nqkolko takiva momenta v koito mi se drusa6e super mnoooo e tam e problema dali 6te moje da gi preodolee ama tova samo toi moje da ti kaje.......USPEH
P.P Pogovorete si dvamata.....



Тема Re: тестнови [re: the EXPLOlTED]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 22:31



Благодаря за подробностите.
Мъчим се да говорим.Все още не върви,но изразява мнение,че е готов да спира с Ревия.Просто вече не му се пият хапове.Изпи достатъчно.Има си и хепатит С,който също трябва да се лекува.
Просто се молим и се надяваме.




Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.