Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
Тема Брошура за ревиатанови [re: Джeйн]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано26.05.06 16:25



Не си оставих ръцете като я правих, ама не ми връзвайте кусур.



В джобчето ми дрънкат

Същото важи и за дрогите, не е само за алкохола, а и за разните бензодиазепини и приспивателни, в които сега аз съм втънала.

Редактирано от Джeйн на 26.05.06 16:26.



Тема Re: Брошура за ревиатанови [re: Джeйн]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано26.05.06 16:29



Мама му, дирът ми е преебал първата страница, сега пак ще я пускам.



В джобчето ми дрънкат

Тема Re: Брошура за ревиатанови [re: Джeйн]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 21:53



Каква тогава е комбинацията Ревия+Диазепам вземани едновременно и изписани от лекуващ лекар?



Тема Re: Брошура за ревиатанови [re: мaйka]  
Авторfreak (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 10:55



Мисля (не съм сигурен) че са взаимоизключващи се. Revia се комбинира с някакъв антидепресант, а не с диазепини. Хероина е бензодиазепин. Ревиа запълва рецептора така че да не се получи химическата реакция в мозъка. Диазепама сигурно няма да подейства...Все пак посъветвай се най-добре със специалист. Аз не съм такъв.



Тема 45 днинови [re: Kaти]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 15:29



От 45 дни сме на Ревия. Категорично заяви при прегледа ,че не е вземал нищо.
Тестове не правим.Иска ми се да вярвам в чудото.Може и да го има.Решихме баща му да влезе за лечение в болница.Ще се мъча да се оправям сама.
Моля се за малко спокойствие.



Тема Re: Брошура за ревиатанови [re: freak]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 16:37



Хероинът не е бензодиазепин, ама никак даже. Чист опиат си е. Диацетилморфин или нещо подобно, в зависимост къде го 'бъркат'.
Колкото до Диазепам (типичен бензодиазепин) и Ревиа мисля, че могат да се взимат заедно без проблеми. Ама само мисля.



Тема Re: 45 днинови [re: мaйka]  
Автор tOxic (ex-)
Публикувано03.06.06 10:31



беше крайно време поне някой от вас с баща му да се погрижи и за себе си.
а за теб се надявам вече да усещаш положителния ефект на тези 45 дни.има ли такъв?
за това време детето може би вече е по-спокойно и уравновесено?а ако е така предполагам,че това би се отразило в същата посока и на теб.
така ли е?как се чустваш?мислиш ли,че имате някакъв успех?спря ли муфтенето от де когото му се върже за пари?стои ли си поне малко по-често вкъщи?знаеш ли дали още е със старите си приятели,с които сигурно е и друсал?изобщо какви са ти наблюденията?имаш ли вече основание да мислиш,че ревиата действа по предназначение?
друго - човекът при който ходите провежда ли с него психотерапевтични (или каквито бяха там) сеанси?специалист ли е или е само лекуващ лекар?това е доста важно и определено ще му е необходимо да се среща с човек,на който това си му е работата,а не просто лекар за детокс и т.н. неща,които вие вече минахте.
моля те,не разчитай само на хапчето.доста се повтарям,но предполагам,че и ти знаеш,че детето ти е поставено в доста трудно положение,ако всичките му познати използват наркотици.ще му бъде трудно да се откъсне от средата си и да промени начина си на мислене или нагласата си към света...това са промени,които по принцип са доста трудни,защото са крайни и ще му трябва огромна мотивация,за да го постигне.ще му е нужна помощ,за да не се отказва.иначе само на ревиа какво?ще спре да я взима в един момент и ще се върне пак към хероина?
какво правите по въпроса?имаш ли доверие в с пособностите на човека,при когото ходите в момента и което е по-важно - синът ти има ли доверие в него?



Тема Re: 45 днинови [re: tOxic]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 18:20



Много и все сложни въпроси.Относно промяната-да,чувства се.Вече се усмихва,макар и много оскъдно разговаря.Има доверие в лекаря.Последния път разговаряха почти час насаме и излезе видимо доволен.Лекаря го убеди да започне и лечение за хепатита.Това трябва да стане след около 2 месеца.Повярва на лекаря, защото последния приложи малко нестандартен подход при лечението със започването на Ревия.От моите проучвания излиза,че е добър специалист.Поне сина ми е доволен на този етап.Не иска да ходи при други лекари като психолози и т.н.Не ни изнудва за пари на този етап.За приятелите-не знаем.Няма как да разберем.В къщи вече не го търсят,но навън...
Писала съм,че няма начин по който да го изведем от града.Продължаваме...Дано господ е с нас.



Тема два месецанови [re: мaйka]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 20:01



Два месеца сме на Ревия.След днешния преглед лекаря е категоричен,че не е вземал.Лошото е,че от два дена пулса му е 120.Лекаря не се притеснява от това.Но досега не беше така.Дали не взема нещо стимулиращо?Някаква кой знае колко положителна промяна от началото на Ревията няма.Ще продължаваме и ще се надяваме.Баща му е в болница.За съжаление него това много не го притеснява.Какво да правим,нали ние сме го възпитавали?Удъра за нас е опустошителен.Мислехме,че поне влизането на баща му в болница малко ще го стресне...



Тема Re: два месецанови [re: мaйka]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано15.06.06 22:16



Здравейте майка,
Радвам се за вас, нещата ми изглеждат, като че са тръгнали вече да текат в правилната посока


В какъв смисъл няма кой знае каква положителна промяна? Нали е чист от толкова време вече - от това по-положително какво? За какво трябва да се стряска? Че нали прави всичко по силите си и е чист... Не свързвайте двете неща - може между тях да няма такава връзка и да му вмените не нужна вина...
А и вие не бива да се притеснявате, а да възпитавате в себе си мисли за положителният изход и на двата проблема... И без това най-лошото вече е почти зад гърба ви - радвайте се, за бога Или поне вземете се поуспокойте малко, помислете и за собственото си здраве и нерви...
Сърдечен поздрав и всичко най-добро


Daughter of the Night


Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.