Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: ььь]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 14:09



Q daj opredelenie za pomiqr!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторHeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:07



И аз имам подобен проблем.
Живея на първия етаж и под прозореца играят деца и се опасявам да не хвърлят топка да ми потрошат джама кажете с какво мога да ги трепна ама без да ме хванат. Замислям се покрай историите с отровените кучета дали
ще мога да мина метар, как мислите?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Heдoвoлeн]  
Авторsuamy (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:21



Ами то ще да е почти същото особенно ако са циганета или бездомни май така излиза



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Heдoвoлeн]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:58



ЗА РАЗЛИКА ОТ ПОМИЯРИТЕ ДЕЦАТА И БЕЗДОМНИТЕ РАЗБИРАТ ЧЛЕНОРАЗДЕЛНА РЕЧ И АКО УМЕЕШ ДА ГОВОРИШ, А НЕ ДА СУМТИШ МОЖЕ И ДА СЕ РАЗБЕРЕШ С ТЯХ. АКО СЛУЧАЙНО ТИ ОТИДЕ ПРОЗОРЕЦА МАМА И ТАТИ ЩЕ ТИ КУПЯТ НОВ. НО АКО ДЕТЕТО ТИ, КОЕТО Е НА 1 ГОДИНКА СИ ИГРАЕ В ПЯСЪЧНИКА И ТАКА ДОКАТО СИ КОПАЕ С ЛОПАТКАТА МЕЖДУ ДРУГОТО ИЗРОВИ И НЯКОЕ ЛАЙНО НА ПОМИЯР, ПОЛЗВАЛ ДЕТСКИЯ ПЯСЪЧНИК ЗА ТОАЛЕТНА И ПОНЕЖЕ Е МАЛКО, НЕ РАЗБИРА, ЧЕ ТОВА НЕ Е ЗА ПИПАНЕ И ВЗЕМЕ ТА ХВАНЕ ИЗПРАЖНЕНИЕТО , А МОЖЕ И СЛУЧАЙНО ДА ГО ЛАПНЕ, ЗАЩОТО МАЛКИТЕ ДЕЦА ЧЕСТО ЛАПАТ РАЗНИ НЕЩА, ДА ТИ ВИДИМ ТОГАВА САРКАЗМА. ИЛИ ОТИДИ И КАЖИ НА ЖЕНАТА, НАХАПАНА СКОРО ОТ ГЛУТНИЦА ПОМИЯРИ, ЧЕ СА БЕЗОБИДНИ ДА ВИДИМ КАК ЩЕ РЕАГИРА ТЯ. НЯМА МЯСТО ЗА БЕЗДОМНИ КУЧЕТА ПО УЛИЦАТА. ПЪРВО ДА ПОСТРОИМ ПРИЮТИ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ХОРА, А ПОСЛЕ ДА МИСЛИМ ЗА КУЧЕТАТА.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
Авторshashma (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 16:13



ПЪРВО ДА ПОСТРОИМ ПРИЮТИ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ХОРА, А ПОСЛЕ ДА МИСЛИМ ЗА КУЧЕТАТА.
az sym za. Neka tam se postypva kato v ekoravnovesie. Ako do 2 sedmici nikoi ne gi potyrsi - smyrt chrez prebiwane s lopati ili elektrichestvo ili kakwoto i da e , nali trqbva da se pesti za vsichki ostanali
Kato se gleda problema ot zad napred taka izglejda. A sega mi kajete bezdomnite kucheta li sa prichinata srednata rabotna zaplata v Bg da e takava sprqmo Ewropa kato se srawnqwame? Bezdomnite kucheta sa vinovni primerno che ne mojem da si kupim apartament a trqbva da jiveem pod naem, te ni pribirat parite za zdravni osigurovki.
I za kakvo li oste ne. E predpolagam te sa problema s koito trqbva da zapochnem za da izglejdame tolkova lyskavi kato v drugite dyrjavi. Mmmm bezdomnite kucheta idvat uvolnqwat bezprichinno ili ni polzwat umeniqta za jylti stotinki.
Ako nqmashe bezdomni kucheta iskam da vidq kak shte si ostavish dete na godina da igrae v pqsychnika i nqma da go nabludavash. Posle shte se prodava nqkyde v internet. Ili razni chichkovci shte go polzvat po prednaznachenie. Zashto nikoi ne kazva da gi zastrelqme takiva?
No tova pak go pravqt bezdomnite kucheta. Te ni gazqt s koli. Ako stava na vypros vijte kak shofirat na zapad i se wijte s taq vasha konkurenciq za vsichko na kakvo prilichate.
Chakai da se setq za kakvo oste sa vinovni kuchetata. Za 10 chasov raboten den podpisan s entusiazym.
Sega da wi kava neshto. Ne me e hapalo bezdomno kuche, no se e sluchvalo bezdomno kuce da me spasi ot seriozen boi. Kuche koeto nikoga ne sym hranil do predi tova.
I da vi kaja, vie ste kreteni.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
Авторsuamy (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 16:48



то детето ти може да изрови и други работи даже и човешки като се замислиш може да хване какво ли не така че темата е безмислена , с отрова е доста тъпо защото може някое друго домашно куче да я изяде вместо това което лае ,а със същия успех и това дете дето ти говориш може случайно да я вземе /ПОНЕЖЕ Е МАЛКО, НЕ РАЗБИРА, ЧЕ ТОВА НЕ Е ЗА ПИПАНЕ И ВЗЕМЕ ТА ХВАНЕ ИЗПРАЖНЕНИЕТО / и да я лапне/ЗАЩОТО МАЛКИТЕ ДЕЦА ЧЕСТО ЛАПАТ РАЗНИ НЕЩА/



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: shashma]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:08



Отворко, дете си е с надзор на площадката, но не аз, а то си играе с пясъка и това е все пак детска площадка, не обществената тоалетна. Явно нямаш дете, защото в противен случай щеше да знаеш колко са експедитивни, изобретателни и бързи в ръчичките. Когато някой помияр му се навре в лицето какво да правя, да го галя ли? Имам домашно куче, ако някой си мисли, че просто мразя животните, но си го обезпаразитявам редовно, не го разхождам по детските градини, площадки и училища, плащам си му данъка, слагам си му наморник, защото е едра порода и си го разхождам с повод. А когато сме извън града го пущам да се налудее. Никой не е длъжен да се съобразява с моето куче, нали. Има хора които ги е страх, а то е животно никога не знаеш как ще реагира на един писък , макар и да претендирам, че го познавам добре и не напада хора, но все пак кучетата са си опитомени вълци. Никога не съм тормозила животно, освен хлебарки и комари разбира се, но не можете да ме убедите, че бездомните кучета са света вода ненапита. Не казвам, че те са виновни, напротив, но стават опасни особено като се съберат на глутници. Гладът е страшен за хората, а какво остава за кучетата.
А за средната работна заплата като се мериш с Европа, произвеждаш ли както в Европа или гледаш да се скатаеш . За да има високи доходи, трябва да има и висока производителност, не мислиш ли? Не може един работещ да храни 2-ма пенсионери и два пъти повече мангали на опашката за социални помощи и да чакаш висока заплата. Да си видял последните години да изнасяме нещо, нещо ново да се произвежда? Растат само нови магазини и барчета, но реално производство, което да увеличи доходите няма. И в чужбина да отидеш, за да успееш здраво се бачка, по 15-16 часа, стиска ли ти? И тук бачкай толкова, да видим какви ще са ти доходите. Не може да работим по "социалистически" колкото да мине работния ден и да ревем, че парите са ни малко.



Тема Ако ти лаят в 4 часа посред нощ, ще имаш пълнонови [re: Heдoвoлeн]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:13



право



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Heдoвoлeн]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:15



Пробвай!
Досега минаваха метър да не се гътне някое детенце, вместо домашно куче или улично, котка, гълъбче и т.н.
Какво ти пречи?!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:20



Е предполагам че предпочиташ детето ти да се нагълта със стрихнин или както беше там. Ако е като теб - ще му дадът награда Дарвин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.