Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 15:34



пийни малко па да видиме дали не действа :>

пробвай нещо от рода на кюфтета с антифриз много си падат по него ... и изхода е летален



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: mutant]  
Авторjonbuto (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 16:31



и на мене ми пречат много хора-стареца кадето продаде държавата например-да го гръмнеме ли и него или да му дадеме отрова?



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 21:53



Като чета постингите ти, направо ме хваща срам да се
наричам "човешко същество".
Нямаш ли друг начин да си избиваш комплекса за малоценност,
освен като посягаш на същества, които нямат никаква вина,
че си се родил душевно недъгав?



Тема Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Aди]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 22:36



Обаче аз искам да спя 8 часа на на нощ а не 2. Стигат ми и квичащите автоаларми, пияндурите дето крещят по цяла нощ и мръсната чалга на комшийте. Да търпя и половия период на помиярите просто нямам сили. Освен това идиотите дъртофелници ги хранят. Нестига че цяла София е станала лайно до лайно... Знаеш ли колко метра стига кучешката тения в белия дроб на детенце? - Тоя червей образува лента от 12 метра и го смуче отвътре. Замисли се и ти малко преди да реагираш емоционално...



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Пиcнa ми]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:36



сьщо тьрся някаква такава рецепта за ужас на някой



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторLOGOTET (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:36



Po-dobre e s krenwir6i,w koto si nabu4il predwaritelno karfi4ki



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Aди]  
АвторПиcнa ми oт тъпи пyтkи (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:57



Баба ти е душевно недъгава, и вну4ката й, да и го туря на майка и в устата глупава!!!
Толкоз си тъпа и ограничена , че чак не можеш да го осъзнаеш!
Загрижила се за помиярите дето разнасят болести които се предават и на човека. Зооноза се казва, путко умряла! Знаеш ли че годишно има няколко десетки заразени само от кучешка тения, от която се умира! Майка ти проста да еба!!! Не се лекува. Ще ти направят няколко операции и пак ще те оставят на доизживяване! Но понеже си тъпа кат цървул няма от де да го знаеш! Срамувала са била! И има защо!!!



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
АвторCъвeт, пpиятeлckи (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 00:14



Чувал съм една рецепта, но ме мързи да я пробвам. Сериозно. Първо трябва да станеш приятел с помияра. Неприятно, но необходимо. Почни да го храниш. Да. Супички, манджички и т.н. буламачи. Там е уловката. Като не забравяш на всяка порцийка да му добавяш примерно 100 гр антифриз концентрат. Сладичко, приятно на вкус, (тъй казват за етилен гликола) би трябвало да работи схемата. Взимаш една туба от 3 л и докато я преполовиш трябва да си си решил проблема и същия на съседите ти. Успех!
Пък нали си чувал онзи виц: Като не ще да яде гъби умира от удар...



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Cъвeт, пpиятeлckи]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 00:50



Няма защо да убиваш животното- щети кажа аз какво правя.Пиша писмо до общ. фирма"Екоравновесие" жалба описвам положението , че е много тежко и опасно/преувеличи малко-пр.агресивно, напада хора ит.н./До една седмица ще дойдат да то приберат!
Или се обади по телефона - вземи телефона им от тел. 144 оплачи се и по телефона.
Но по-сигурно ,че ще дойдат е с писмо!Успех!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторMдaaa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 01:18



Как, как, професионално естествено, един път между очите, в десятката(без Иво Инджев) , с малокалибрен пистолет, даже е по хуманно за помияра отколкото да го тровиш, спазми,гърчове и тн. няма, пляс и му спира тока, даже и главоболие не усеща си мисля, аламинут, не, аламилисекунд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.