Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.05 13:29



мноо си зле, ша ти кажа само, и за последно... яж си кучешките лайна тогава и бъди здрава с тенията дето ще си хванеш...

много голямо самочувствие имаш, само дето е неподплатено с НИЩО... оставаш си ТПЗ пък ако ще и на Витошка да живееш... всъщност това къде си и откъде си няма абсолютно никакво значение, ако не си разбрала, СЕЛЯНИН се упоребява със съвсем друго значение и няма нищо общо с човек, живеещ на село... ама това е доста над ограничените ти умствени възможности...

а, и само за инфо - кучета обичам и аз, както и доста други животни... обаче мразя полудивите паразити, дето се разкарват там дето не им е мястото... а и ти си един от тях, ако не си разбрала още...



Kakvoto pogelavash na drugite tova shte ti se sluchi hahahaha!!! Vsishko se vrushta! - айде бегай си на село обратно, право в на майка ти путката... ВЕДНАГА!!! да не повтарям!

Just a genius



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:07



Kvo da ne povtarqsh kato polovinata ti rech e povtorenie na mojte be nedonosche?

i samo za ihfo-ti ako ne beshe selqnin nqmashe da se zasqgash i da se samouspokoqvash che "otkude si nqma znachenie " .

Mi ti si givoto dokazatelstvo CHE IMA ZNACHENIE!!!



Тема Re: Няма кво да кажа нанови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:17



Ti principno nqmash kvo da kagesh ama kibichish tuka da se namirash na prikazka! Bati smotanata lelka si /bez znachenie ot pola!/!



Тема Лени, хайде спри с тъпизмите синови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:22



не си от най-умните женоря, видя се. И пиши на кирилица, по това се разбира дали си селянка или не.



Тема Re: Лени, хайде спри с тъпизмите синови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:43



Be ne sum ot naj-umnite genorq ama mi se vruzvash kato gledam.



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.05 15:51



затваряй си устата...
СМЪРДИШ!!!



Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторcanada (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 16:48



Kycheto ne go trovi. I nai-groznoto kyche ima edni ochi pulni s mnogo polojitelna energiq. Te nikoga ne lujat. Opitomi go, priberi go y doma si, izkupi go, obezparaziti go, imynizirai go, nahrani go, pogali go i go obichai! Dyshata na kycheto e nai-blagodarnata i vqrnata, pulna s lubov kum horata. Kychetata sa mnogo ymni i sushto kato horata stradat. Osobeno, kogato sa v edna durjava pulna s lo6i, koravosurdechni, zlobni, sadistichni, otmustitelni, prosti i bezdyshni hora. Ne vsichki, no mnogo!
Imam tri kycheta. Ednoto predi godina i polovina se paralizira ot krusta nadoly i ni predlojiha evtanaziq. Oshte si spomnqm tozi pogled pulen s molba, da ne pozvolq tova. Gyshnah go i plakahme. Nezadurjashe yrinata si, a po golqma nyjda my pomagah s rukavica. Kypihme pampersi. Zapochnahme lechenie, kakto pri chovek-nivalini, vitamini, fizioterapy, masaji, kitaiski tochki, elektrostimylacii, podvoden masaj. Poqviha se refleksi, poqviha se dvijeniq, sprq da se napikava, kontrolira si izhojdaniqta. Zapochnahme gimnastika i pak masaji. I oshte edin kyrs s nivalin i vitamini. Sega hodi!!
Koito ne obicha jivotnite, ne iska da se griji za tqh toi ne obicha i horata. Toi obicha samo sebe si!!
Nie prez tejkata zima hranim surnichkite, pomagame na pticite. Divite jivotni imat mnogo tejuk jivot. Kogato e tolkova stydeno surnite obikalqha okolo konteinerite za boklyk.
Kakvo lo6o mogat da napravqt jivotnite. Agresivni sa samo, kogato sa gladni. A vijte horata ynishtojavat cqlata planeta i to ne ot glad.




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: canada]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.05 09:40



по принцип можеше да го напишеш това цялото на кирилица, ама айде от мен да мине, ще се опитам да ти отговоря...

Това, към което призоваваш, е много хубаво и красиво, само че дали си си задавал следния въпрос - имаш ли някакво право да ми вменяваш какво АЗ да правя? Ако исках да си взема куче - отдавна да го бях направил. Но съм си преценил, че нямам възможност/време/желание и/или нещо от сорта. Просто не си ТИ човека дето ще ми каже "вземи си куче"... това най-добре да го кажеш на тези, които на пръв поглед милеят за бездомните кучета... казвам "на пръв поглед", защото е точно така - колко от тях са прибрали бездомно куче? вярно, има такива, ама се броят на пръстите на едната ми ръка най-вероятно... иначе е много лесно на думи... само че животното "обгрижено" (всъщност най-много да е нахранено 1-2 пъти седмично), стои по студовете навън, вместо да се гушка в краката на "защитника" си... иначе те ги обичат много и не могат да живеят без тях... също като майките, чиито деца просят в студа и мизерията по улиците... и те ли ги обичат? съмнявам се...

Иначе похвално че си се грижил за болното ти куче, и че се грижиш за дивите животни... ама ако не ме лъже името което си написал, може би се намираш на едно такова място дето е невъзможно да видиш хиляди бездомни кучета по улиците... защо ли?

и последно - понеже си написал nai-groznoto kyche ima edni ochi pulni s mnogo polojitelna energiq.... почти винаги разпознавам добрите от лошите кучета - има и добри по улицата, но в очите на повечето рядко мога да усетя някаква "положителна енергия", особено когато ме гледат лошо и ръмжат насреща ми, и то при положение, че просто минавам оттам...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: canada]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:20



Ебаси мамата, тоя народ е изкукуригал окончателно. Няма спасение.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: canada]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано06.04.05 11:12



Малиии, ти су куку.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.