Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:29



Ами ако някое детенце дето не разбира, изрови в пясъчника нещо с отрова и си го сложи в устата? Според мен е въпрос на време, някое детенце да си отиде в адски мъки, също като кучетата.
Ужасно грешите, че с кучетата /коне, котки и т.н./ не може да се разговаря. Те са много по-разбрани и добронамерени от повечето хора. Вие просто нямате контакт с животни или отношението Ви към тях е само като към ходещо месо.
Относно нахапаната жена не сте осведомен/а. Не сте следили развитието на историята дори в медиите. Жената е нахапана от домашно изоставено куче - мелез с аржентински дог и много агресивно. Бездомните кучета само са лаели. Никой не потърси наказателна отговорност, нито публикува имената на собственика на кучето, станал причина за нахапването й и избиването на страшно много невинни улични и домашни кучета.
Поредния пример за това, колко е лесно да бъдете манипулирани.



Тема Re: Ако ти лаят в 4 часа посред нощ, ще имаш пълнонови [re: Пиcнa ми]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:34



Друг път имаш право.
Изтрови съседите си де! Не ми се мисли какво ще им направиш, ако си вдигнат скандал.
Взимай хапчета!
Отиди на лекар!
Никой не ти е виновен за разклатените нерви.
Защо не ме дразни непрестанно лаещата овчарка над мен? Непрестанните купони? Вече си припявам Азис!
Дай някакви координати. Има много за тровене, колене, ... Ти знаеш по-добре.



Тема Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: Бoнбoн]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:56



Германия, да видиш какво ще ти се случи. Или купон да направиш, та съседа ти да не може да спи....

Селяндури, кой ви пусна граждани да станете... Как може в апартамент да живееш със домашно животно? Това е скотство, зоофилия.. Съвсем същото е да завъдиш кон, магаре или прасе!

Само мъчите животните за да си начешете крастата, че уж имате човешки чувства. Що не ги проявявате към другите хора, ами прикоткате някое животинче, за да си мислите че сте човечни и хуманоиди? Само мъчите нещастното животно, което природно има нужда от поляна, от простор и не от някой миризливец (да да щото така изглеждате в очите на животните - шумни миризливи двукраки идиоти) да го тормозите.

А да помиярите - то е ясно. Не може да живеят при хората!



Тема Re: Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 18:46



a na bas che ti si izdunka na selqnduri, koito ne sa imali dori vutreshna toaletna!

doshul si v stolicata i veche ne mogesh da ponasqsh kucheshki laj, ha-ha-ha! i kakvo da se pravi sega? ami tq baba na selo s otrova gi trepeshe, a?



Тема Няма кво да кажа нанови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 19:37



тъпанарки дето се съешават с животни (кучета)



Тема Re: Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: Пиcнa ми]  
Автор ProBily (nP06u|\u)
Публикувано04.04.05 19:57



Според мен хората трябва да имат възможността да изявяват любовта си. Дали ще е към цветята, към кучетата, котките, колите, хлебарките, другите хора и пр. - тяхна работа. Но всеки да си носи отговорността. В града, там където много хора живеят на едно място, където си гледаме децата и където не всеки е способен да се спаси, изкатервайки се на близкото дърво или тичайки като сърна, не за друго, а просто защото в градовете сме се събрали за това да извличаме ползи от съвместното си съществуване - тук всяко нещо, което лае, хапе, пръска кърлежи, тении, бълхи, краста и пр., трябва да се премахва. Ако то само не може да се погрижи за себе си - трябва някой да поеме отговорност за него. Това значи да си го приюти и да се погрижи да няма паразити, да не хапе, да не скача по хората и т.н. Щом го обича - да си го вземе у дома и да се обичат и да носи отговорност за него и да е готов утре, ако това същество откъсне нечие месо - да отговаря.
Не може да нямаш право да се прибереш спокойно до дома си, защото пред входа ти се разхожда буен помиар, който е изпохапал до кост теб и няколко съседа и въпреки воплите ти пред ХЕИ и отговорността на Спешното да съобщи където трябва, положителен резултат няма. Не трябва да ти се случва да трепериш с бебето си в ръцете до някой блок, защото група помияри са решили че там е тяхна територия и ти си им лесна плячка. Не е нормално в пясъчника, където ровят децата, да се търкалят кучета и да вървиш постоянно с поглед впит в плочките, та да не настъпиш някоя гнусотия.
Съжалявам, но който е толкова хуманен та иска да тича щастливо със свободните кучета - да си ги вземе и да иде в гората. И на мен не ми харесва идеята сами да си тровим вредителите - смятам, че тази работа трябва да се върши от специалисти. А като няма друг начин - тогава е ясно. Нали не си оставяте хлебарките да живеят на воля у дома, защото сте много човечни?



Тема А ненови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:32



щерка му е природозащитничка.
Бе де да знам има ли щерка, ама така се твърди :))))

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор piratko (играч)
Публикувано04.04.05 20:37



Да пукнеш дано, и ти и цялата ти рода.



Всички кучета отиват в рая

Тема Путкопатко заспала неграмотнанови [re: leni]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:38



Знам какво означава съдизъм.
Не знам какво разбираш под sadiznut
То явно си адски неграмотна - те всички пумиярки са такива.

В града пумияри и помиярки място нямат.

Bеer? Mоre?




Тема Тъпанарнови [re: life is beautiful]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:41



ми закона е създаден за да можем да живеем.
Има пумияри дето не ми пречат - вградили са се в градския живот.
Всеки който застрашава моя живот - мога по закон да го утепа - без значение дали е куче или човек.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.