Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 19.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано06.09.11 12:38



Здравейте!

Сега съм 71 килограма. Вчера наистина гладувах, но и не изпитвах нужда от нещо повече от една голяма салата и отново три соди - тия соди май имат някакъв катализиращ ефект. Ход до кенефа нормално, което е поразително за такова мижаво количество храна - явно организЪма се освобождава от неща някакви.

Поздрави!

Редактирано от METHOD на 06.09.11 12:42.



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано07.09.11 00:19



Браво на тебе! А това с освобождаването, е вярно и поразително какви количества на депо... Като правих пълно гладуване, повече от седмица чистих



Тема Re: 6 киланови [re: ha!]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано07.09.11 06:14



Не му е тук мястото, но аз колкото пъти прекаля с луканка или салам (друго месо не ям), толкова пъти ми се затруднява "освобождаването". Много е гадно.


После ходи, че не вярвай на вегетарианците, че организмът не искал месо.



Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано07.09.11 09:12



На мен хлябът ми действа така. А ти вериятно си позагубила ензима разграждащ месото. Вземи мезим форте и гледай какво става



Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано07.09.11 11:01



Ами, няма как да им вярвам...
Сега дългия уикенд се спуках да ям месо, респективно да се освобождавам. Никаква такава връзка не намирам, вегетарианците да си рупат тревите...

Интересното е, че за 3 дена съм изял сигурно един бял хляб (при положение че хляб почти не ям, бял пък съвсем), сума ти бири, ракии, мезета и прочее, но успях да запазя килограмите на петъчното ниво. Е, да отбележа и факта, че се спуках от спане де





Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор Dark Templar Rush (Rush №1)
Публикувано07.09.11 11:10



А възможно ли е в деня, в който си преяла с луканка, да не си консумирала много въглехидрати?

[blackThe void claims its own]


Тема Re: 6 киланови [re: Dark Templar Rush]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано07.09.11 12:11



Не е от това, защото се храня основно с въглехидрати (тестени или картофи), но явлението се повтаря.





Тема Re: 6 киланови [re: ha!]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано07.09.11 16:16



Мерси :)

Вчера го карах на салата и си позволих няколко пилешки крилца, което е супер тъпа храна, от разни хора знам, че там се отделят отпадъците от добавките за хранене на пилетата по птицефермите.

Иначе нещата вървят добре, надявам се в петък сутрин да съм 69 кила и да почвам да стабилизирам това тегло. Чуда се дали да не ги смъкна до 67, но това ще реша впоследствие.

Харесва ми това тегло - леко ми е на душата и се чувствам добре. Излишните кила са си жива тегоба.



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.09.11 06:13



Дано да съм ти лош пророк, но все ми се струва, че тези бързи резултати нито ще ги задържиш МНОГО ДЪЛГО, нито са полезни за организма ти... Все пак животът не е някакви 2 месеца, в единия от които ще свалиш едни 10 кила а в другия ще ги задържиш. После, после какво ще правиш? А нещастният ти организъм?

Така като чета - най-удачното отслабване ми се вижда това на Блейк, но пък всеки организъм си има свои си закони - и когато напълнява, и когато отслабва, и когато задържа.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.09.11 06:15



Всичко е до организъм. При мен, каквато и диета да правя, каквото и да ям или да не ям, съответният процес е като часовник - където и да съм, дори и на път - сутрин по това време!



Ето, и днес не ми е изневерил!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.