Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: аз пък забелязвам други неща:))нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 19:53




Дори и случайната грешка е потвърдила отношението ми към разните химии - аз съм си една натурална "спортистка".



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Бeзпoзoбнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.11.08 10:53



Например забелязвам, че във фитнес залите рядко идват дебели мъже

Аз лично не намирам причина да ходя във фитнес зала, и то поради няколко причини - първо - нямам време, второ - личното ми мнение е, че фитнес залите (особено мъжките), са посещавани предимно от дълбоко комплексирани същества от мъжки пол, които по никакъв друг начин не могат да изпъкнат, освен чрез мускулите си. Не знам дали гледате "Сървайвър" или "Биг Брадър" например, там е пълно с подобни екземпляри, които си мислят, че като направят малко бицепс и плочки на корема, всички мацки трябва да им падат в краката и да ги молят за внимание. Не знам дали забелязвате и какво става по време на игрите в "Сървайвър" - здравите мускулести агенти първи отпадат в състезанията за издръжливост, щото мусклулите им са само фасада. Я да ми дойде един 80-килограмов мускулест левент, да му вържа 2 торби цимент (по 25 кг всяка), за да стане колкото мен на тегло, и да тръгнем по някоя планинска еко-пътека на 3-4-5 часов поход, интересно ми е дали ще изкара и 20 минути преди да падне като пребит. Да му видя "здравите" мускули колко ще му помогнат! А аз примерно това си го мога и го правя 24 часа в денонощието в продължение на години



Колкото до профилите в сайтовете - искам да ти кажа, че аз лично съм висок 1.95, и 100-105 кг ми стоят толкова добре, че изобщо не изглеждам дебел.



Тема при този прекрасен ръст,нови [re: Blake]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 17:26



килограмите са си съвсем добре... и извинявай, но няма нищо по-страшно от слаботелесен мъж, направо ме е страх от тях- така, че проблемите със стандартите определено си остават в женската половина на човечеството, мъжът трябва да е висок, силен и да има маса, повтарям маса- а не мускули от въздух.



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Blake]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано18.11.08 10:20



Мнението ми относно времето за спорт е малко по-различно, но не искам да се хвърлям в спор.
Сигурно си прав за комплексите на тези мъже с плочките, но пък другите също страдат от комплекси. Във фитнес залите съм срещала и много мъже, които много малко работят с тежести, основно бягат на пътеката. Освен това уважавам упоритостта, защото за да се направят плочки е необходим упорит труд, отделено време и хранителен режим.

Колкото до профилите в сайтовете - искам да ти кажа, че аз лично съм висок 1.95, и 100-105 кг ми стоят толкова добре, че изобщо не изглеждам дебел.

Това е мнооого добър резултат, доколкото си спомням беше около 140 килограма! Респект!

Редактирано от Бeзпoдoбнa на 18.11.08 11:23.



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано18.11.08 22:01



ъъъ, всъщност съм си 140 все още... застудяването ме изненада със зверски глад. иначе, 105 бях преди 5 години, и знам за какво иде реч.



Тема Ето го виновника значи :(нови [re: Blake]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано19.11.08 10:04



Верно ли от студа? Направо съм обезумяла напоследък, настървена съм да дъвча нещо постоянно, дори няма значение дали е нещо апетитно и дали съм гладна.


Решила съм, да организирам тайфата и да походим 3-4 дни по баирите.



Тема и аз съм постоянно гладна, не знаянови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 18:37



кой е виновен и дали студа, но съм постоянно гладна- много и ме се похапват само "гадости"!
...което не значи, че си го позволявам





Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор fenixx (scorpio)
Публикувано06.12.08 11:29



Здравей Обнадеждена


Не съм влизала тук от не помня кога и кого виждам на първа страница - теб .
Нямаше как да пропусна да се обадя , защото винаги си ми била симпатична .
Всеки е имал такива терзания , но те бързо отминават при едно преглеждане на старите албуми .

Поне при мен действа - като се видя преди няма храна , която да си струва да се върна назад .
А за другото , че достигането до определени кила не помага да си решиш проблемите .
Поне на мен ми помогна , защото ми даде сили да се боря , даде ми желание за живот ...
Когато ми е много трудно се отдавам на две неща - фитнес и книги от типа за положително мислене .
И двете ми помагат , просто на различни нива .

I`m not a bitch , i`m The Bitch !

Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Malvina*** (новак)
Публикувано07.12.08 02:00



Има ли мъж около теб или още го търсиш?



Тема колко приятно, Феникс:)нови [re: fenixx]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 12:28



Много се радвам да те зърна отново


Добре дошла и да, някои неща в този клуб са неизменни- обнадеждена и ..Дюкан:)))
Иначе, така е....пътят назад обезмисля този напред, ако си позволиш този лукс, но на мен ми е писнало така или иначе, от много неща- даже и от световната криза.
Понякога не намирам причина да продължа и както скоро отбеляза моя близка- ти просто грешиш фундаментално, зашото винаги търсиш причината да продължиш извън себе си, а не вътре в теб.Може и да е така, но е факт, че няма килограми, които да ме научат да върша нещата за и въпреки себе си:)

Много се радвам, където те видях... за мен ти си свързана с едни времена на много борба и то ефективна.Пожелавам ти топло и весело посрещане на празниците и дядо Коледа да ти тупне през комина с огромен чувал с подаръци




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.