Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 07.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: безподобен организъм:))нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 09:15



Знаеш ли, не ми пука за тези 3 килограма, не ми пука за едно парче торта, не съм се вманиачила, знам че на моите 39 години и 54 месеца няма да съм с манекенски мерки (щото ще ми се отрази на лицето

).
Но много ме е страх, че няма да мога да спра, обхваща ме паника просто. Не ме успокоява факта, че не съм само аз, напротив май става пандемия затлъстяването :(.



EdnaPiklaKaza:
Диета "Преди диета от утре"

Всички дават идеи какво да ядем по време на диета, но никой май не ни казва какво да хапнем в деня преди да започнем диетата. Ако днес е денят, в който сте решили да започнете диета от утре, и ви се иска да се подготвите за дните на мъчение като заредите тялото си обилно с енергия и цялото възможно чувство за вина... то горещо ви препоръчвам диетата "преди диета от утре". Тя е разработена от мен в продължение на години постоянни и последователни опити. От много време съм всеки ден на тази диета, за да може да изготвя най-доброто меню за най-добри резултати. Особеното при нея е че дните не се наричат първи, втори или трети ден, а всички дни са кръстени "ден преди диета от утре". Препоръчва се преди да минете на нормална диета, да удължите тази възможно най-дълго във времето, за да има наистина за какво да гладувате после, а и наистина да изглеждате зле, за да се амбицирате към промяна.

Опитът ми показва, че по време на диета "преди диета от утре", хората са по-спокойни, щастливи и удовлетворени и когато я спрат стават озлобени, бледи и изнервени.

С тази диета ще се подготвите за тежките дни по време на класическа диета!
Ще постигнете резултати без спорт и хранителни добавки. Гарантирано!

Ден преди диета от утре

Закуска - мляко с какао или капучино с мед, 100 гр от любимия ви шоколад, ако не обичате шоколад, то го заменете с еклери или тулумби (по избор). Има хора, които се изпъпчват от сладко - ако сте от тях, хапнете повечко - пъпките могат да подействат като силно стимулиращо средство да преминете на класическа диета "от утре".

Късна закуска - ако са останали еклери ги дояжте. Към тях и кофичка кисело мляко 3.6% и нагоре масленост.



Обяд - отнема време за приготвяне, но ще ускори резултатите от диетата изключително ефективно още на първия ден ше почувствате промяна. Менюто е пържени картофи, омлет със лук и срене, 3 филии топъл бял хляб, намазани с масло, 50 гр луканка, 1 кебапче и 50 гр руска салата. Може да си позволите и не повече от 2 халби бира.

Пред следобедна закуска - 100 гр бирени фъстъци в легнало положение. Не е препоръчително да четете книга, хабят се много калории, може да си пуснете филм.

Следобедна закуска - парче кекс с някаква газирана напитка.

Вечеря - 3 парчета баница със пълномаслено сирене.



Късна вечеря - 0.500 ml вино със 100 гр осолени фъстъци и един еклер като финал.




Mоже да повтяряте това меню всеки ден. А може и да променяте менюто стига да запазите количествата и да не се изкушавате да спортувате.

Други препоръчителни храни са всички видове тестени и сладки изделия.

Надявам се тази диета да ви помогне да се убедите, че наистина ви е време да минете на диета от утре.

Успех!

[url=http://www.ednajenakaza.com/dieti-i-sport/dieta-'predi-dieta-ot-utre'/?wap2]източник[/url]



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 10:37



И защо страдаме така? кой ни "набута" в тези граници - от толкова до толкова ти си жена, а от толкова нагоре....какво си? нещастно същество,лишено от пол и мразещо себе си, подтиснато, гладно и понякога озлобено? това мъжете ли го направиха с нас? Съгласна съм да се "истезаваш" с диети за да се чувстваш физически здрава, но само и само да се набуташ в тези граници от-до, където е казано, че си жена.....направо си е гадничко. Дори да се докараш до мерките на някоя мумия, ТОЙ ако не те обича наистина пак ще ти намери "твойте слаби места". Всъщност в момента съм озлобена срещу мъжете и по други причини, но това е за друг клуб.





Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Ayame]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.11.08 12:19



ъъъ, тук възниква въпроса колко от мъжете в България влизат в Елмаз, че да си правя статистическа извадка на тяхна база

то такива обобщения "по принцип" твърдят, че всички мъже харесват високи по 2 метра манекенки от по 40 кг и с цици с размерите на средноголеми дини, ама действителността е доста далеч всъщност.



Тема Re: кой определя стандартите ли,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.11.08 12:21



ъъъ, извинявай, кои НИЕ? Аз ли? или бай Пешо тираджията, чийто камион е облепен с плакати на Саманта Фокс? Или някой пишман-чалгаджия, за когото Гергана (примерно) е най-секси съществото на света?



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.11.08 12:25



всъщност чудесно си представям какво чувстваш и ти, и ставите ти, поради факта, че и аз съм на плюс с 30-40 кг.





Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Blake]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 14:05



И после дебелите били мързеливи. Ами не е точно така и на най-добрия спортист му сложи една раница с камъни около 30-50 кг или пък направо една торба цимент (че поне да има полза) и го опни да бяга 2-3 км ще го питам дали няма нужда от кислородна бутилка. Или пък качвай стълби - ама как да стане като бедните ми колена вземат да скърцат и после не мога да си събера краката.
Сега съм вече с 30 кг по-малко, но пък съм носила постоянна тежест толкова години наред и иди ги оправи старите ми кости. Ами ако пак стана толкова?

Мали, мали ...



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Blake]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано11.11.08 14:53



Хехе, не казвам всички. Обаче и не казвам само в Елмаз - дадох го само като пример, дето пише черно на бяло. Иначе имам например един приятел, много умно и свестно момче, който веднъж с мистериозен ужас в очите разправяше как бившата му приятелка ударила 60 КИЛОГРАМА!!!

Тя беше към 1,70 висока и, понеже съм я виждала в този страшен за него период, си изглеждаше наистина супер. Искам да кажа, че много, ама много мъже се плашат като чуят някакви цифри, които в мъжката митология значат "ДЕБЕЛА" и които в действителност много рядко означават това!!! Мисля си, дали няма да почнем да крием килограми както преди са се криели годинките?! Като сме си хубави, на кой му трябва да се разсейва от цифрички?!



Тема Re: кой определя стандартите ли,нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 15:56



Аз знам!
Митю Пищова!



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: cc]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 18:13



Как е друже при тебе?
Днес бях режимна, поне до тук. Сега се чудя как да се прибера и какъв план да направя та да не омета хладилника. Първо ще мина през магазина и ще си купя риба тон, та като ми падне пердето поне това да омета като втора вечеря, а иначе съм запланувала омлет с гъби и салата краставици.
Ох, да взема да не се прибирам ли?
Хайде със здраве и без апетит.



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: пиcaнчe]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано11.11.08 20:51



Аз започвам с теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.