Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 24.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: cc]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 14:23



Моят апетит няма нищо общо с чувството за глад. Аз мога да ям по всяко време и във всякакъв ред. Например малко еклер, после супа, после салата, бисквити, готвено зеле.
Изобщо ужас!
От години гледам да се храня ниско въглехидратно, НО преди известно време реших - аз съм човек общо взето разумен, време е да съм като нормалните хора, ще си хапвам по малко от всичко, което ми се яде, ще се вслушвам в организма си кога е заситен, няма да преяждам, ще продължа да спортувам.
Всичко ОК, ама от ден до пладне с добрите ми намерения - 1 месец що годе добре, хапва ми се торта, добре и полвин парченце, хапва ми се пица - добре хапна си едно парченце, днес тъй, утре тъй и какво да му слушам на моя организъм, той иска само баници, торти, баклави, пици и понички! И то в голямо количество по всяко време! За един месец качих 3 кг и вече не кръжа около 65, ами коло 70! Та от "утре" ще си свия сармите и по утъпкания път.



Тема безподобен организъм:))нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 18:31



безподобно е всичко у теб и най-вече чувството ти хумор



Ама толкова да е вярно това- "и какво да му слушам на моя организъм, той иска само баници, торти, баклави, пици и понички! И то в голямо количество по всяко време! "Аз бих казала само "Амин!":)))))



Тема моето не е мнителност, анови [re: yoanence]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 18:33



дълбоко отегчение от начина ми на живот и това центрирано съществуване около кантара....крава да бях, по-рядко щяха да ме теглят!



Тема факт е че камерата и фотообективитенови [re: Ayame]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 18:40



добавят килограми , казват към 4-5 кг.Вероятно заради това се изисиква от тези момичета да бъдат под 50, в краен случай 55...не зная, не искам и да зная-защото при ръст 176 см, дори да се отнемат 110 см. от ръста, което е по френски стандарт- пак прави 66:)



Тема кой определя стандартите ли,нови [re: Blake]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 18:42



например....вие, мъжете?





Тема Re: моето не е мнителност, анови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано10.11.08 21:12



Но ти поне си изминала мноооого голяма част от пътя с тази борба. и може би си вече в края-така че не се отказвай. А аз съм много , много след теб. А най лошото е , че тъкмо тръгна напред и не след моного дълго пак съм се върнала назад. и много бързо става и свалянето и качването на тези проклети килограми. Ти си героиня. И какво пък толкова , че един път си си позволила да си хапнеш сладко или десерт. Нали един път не е решаващ. Важното е ,че след това можеш да спреш и да се контролираш. А при мен действа закона -без едно мога ,но с едно не мога. И сигурно това е психолигичния момент. Преди няколко дена комшийката ми каза-ами то това се контролира-яденето имаше впредвид. И аз на теория го знам ама на практика само силните го могат.



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано10.11.08 21:20



Аз искам да постигна твоето. Постигала съм го, но и бързо съм го връщала. Изглеждам много прилично и предизвикателно. Това е най сладкия стандарт. А аз си мислех , че желанието за хапване позамира след като с месеци си привиквала организма си да се храни ограничено, за да получиш най накрая тези 35 килограма надолу. Т.е борбата с чревоугодието си се оказва голям и много труден за борба грях и страст от демона.



Тема нека те поправя, не 35 кг. надолу,нови [re: yoanence]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 01:37



а 50 кг. точно

.

...а демоните ми, те са доста повече от една обикновена храна, може би и заради това съм ги потушила преди време именно с нея- но те си остават в теб винаги, независимо какво променяш.Те се движат не из мастните клетки, а из мозъчните



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпиcaнчe (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 03:08



И на мен ми писнаааааааааа, на трътката( много смешна дума), ми писна



Обаче от днес съм на плодово чаен режим 20 дни

Обнадежденаааааааааа, много те харесвам!!!
Ще ми стискаш ли палци докато пискаш ?!





Тема Re: писна ми, ама как само ми писна и на мен!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано11.11.08 08:53



Човешко е миличка това което си направила...всички го правим, не сме роботи. Знам, че вече си направила необходимото и няма последствия от амки -те. Ти повече от всеки друг тук си доказала, че си боец. Чудесно е, че този път си покорила мигрената!!! Дано никога повече не се появи.
Хубаво е, че отвори тази тема макар и много да сме говорили за това
" постоянно съобразяване, от това катерене надолу и нагоре, от това самозаблуждаване, че няколко килограма отгоре са виновни за лични неуспехи, несгоди. Улавяш се за 5 излишни кила и твърдиш пред себе си гузно, мазно и тъпо, че като ги свалиш и рааааз, нещата ще се подредят" - за съжаление повечето сме в този омагьосан кръг. Затова трябва да се говори и то със съмишленици.
Желая ти всичко най хубаво и пиши по честичко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.