Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 23.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: нека те поправя, не 35 кг. надолу,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано11.11.08 20:55



25 килограма за колко време се свалят с гладолечението. Знам съсъ сигурност , че не се постига от първите 20 дена на плодове и чай и последеващо захранване разбира се. Но ако сега направя 20 дена глад ,кога пак мога да ги повторя. след колко време. Не беше ли 3 месеца поне да минат от последното гладуване.



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: yoanence]  
Авторпиcaнчe (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 21:46



Наистина лииии?!



Толкова се радвам, защото започвам от месец и все се издънвам на 3 , 4 ден

И вече наистина ми писна...трябва обнадеждено да започнем, надявам се да се побутваме взаимно:)))



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано15.11.08 09:57



Хе, прочетох темата в Мъжкия клуб, поразрових се в Елмаз.ком и ... не знам какво да кажа.Вярно, че обшеството ни е консуматорско и живеем в пазарна (за БГ - битпазарна) икономическа реалност, но двойният стандарт тук вилнее със страшна сила. Да допуснем, че в Мъжкия са до един аполоновци; е, в Елмаз има и снимки, и профили с инфо. Не се ли усещат, когато описват себе си като:
Мъж
Височина:181
Тегло:91
Телосложение:Малко над нормата


@2

Височина:170
Тегло:80
Телосложение:Нормално


@3

Височина:180
Тегло:105
Телосложение:Малко над нормата


@4

Височина:173
Тегло:77
Телосложение:Нормално


търси жена

Височина: от 150 до 172 см
Тегло: от 45 до 60 кг
Важна ли е външността:Важна
Важен ли е интелектът:Важен
Телосложение:Слабо, Нормално, Атлетично


или

Търси:Жена
Възраст: от 30 до 38 г
Височина:Няма значение
Тегло: от 45 до 62 кг
Важна ли е външността:Маловажна
Важен ли е интелектът:Важен
Телосложение:Слабо, Средно, Нормално, Атлетично


или пък

Търси:Жена
Възраст: от 27 до 36 г
Височина: от 155 до 177 см
Тегло: от 45 до 68 кг
Важна ли е външността:Маловажна
Важен ли е интелектът:Важен
Телосложение:Нормално






Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: fractalz]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано15.11.08 10:49



Има и още по-фрапиращи случаи

Въпросът е, че няма мъж, който да си каже: "А, ами аз съм 100 кг., дебел съм, за нищо не ставам, няма да свалям хубавите мацки", както ние, жените сме свикнали за себе си. Не, те си казват: "Заслужавам най-доброто и ще го имам". Ама странното е, че мацките не изискваме от тях съвършенство, както те от нас!!! А трябва!!!



Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.11.08 16:25



Прочетох те и това, което си написала, ме отвежда до една друга тема от неотдавна... Мисля беше начало от Обърквация, а после премина в "Има ли преуспяли дебеланки" или нещо такова. Дали вече не е време да признаем, почти всички, че мъките са напразни, или поне - със съвсем временни резултати, и да се попитаме отново СТРУВА ЛИ СИ? И още - КАКВО ЩЕ НИ СТРУВА?

Не съм прочела другите отговори, извинявам се, ако съм повторила някого.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: писна ми, ама как само ми писна!нови [re: Ayame]  
АвторБeзпoзoбнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 16:36



"Въпросът е, че няма мъж, който да си каже: "А, ами аз съм 100 кг., дебел съм, за нищо не ставам, няма да свалям хубавите мацки"
Е не е точно така, мъжете също имат своите комплекси в т.ч. и килограмите, но и те като нас обикновено ги прикриват с ирония и се правят, че не им пука. Например забелязвам, че във фитнес залите рядко идват дебели мъже.

"Ама странното е, че мацките не изискваме от тях съвършенство, както те от нас!!! А трябва!!! "
Тук мисля, че е даденост - жената е красива и мила, тя ще е майка на красиви бебета. Мъжът е ловецът - силен, осигуряващ прехраната, даже според мен мъжът не трябва да е много красив, някак много ще ми е женствен. Погледни само някои известни двойки - богати и недотам красиви мъже и млади барбита.
Говоря по принцип, всяко правило си има изключение разбира се.



Тема струва ли си е различно от писна ми,нови [re: yниKaлнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 17:11



едното е въпрос, при това Хамлетовски в своята същност, а другото е констатация, която не изключва усилията на един човек да се поддържа в прилични норми, когато му се иска да потъне във вана с ванилов сладолед и кокосови бонбони.
Ясно казах от какво ми е писнало, но най-отговорно заявявам, че възприемам себе си като човек с очарователни недостатътици, на чийто фон изпъква прекрасно силният ми дух, надеждата в Доброто и даже вярата в любовта.
Не съм дебела в момента, това е видно и за мен, и за околните- на мен ми писна от непосилните изисквания на околните, които преди да изискват, дори не мислят.Няма начин да си висока 174 см. и да тежиш 45 кг., това е против всякаква човешка природа и единственото, което си струва да признаем, че всъщност никой не си пада по кльощави жени или мъже.
Колкото до преуспелите дебеланки, няма такъв филм- жената преуспява не благодарение на килограмите, а въпреки тях- защото така сме устроени и защото можем да се борим с всичко, когато го пожелаем.Не хленчим, не крънкаме и не избягваме нищо- просто напред, а ако понякога унием, то е защото е дошъл миг за униване, за самосъжаление и дълбока тъга...всемирна една такава, струва ти се, че този път ще се откажеш от всичко...После преминава, надиташ се бавно и се усмихваш отвътре, защото да, струва си всяко едно усилие да се чувстваш в кондиция, здрав и смислен в намеренията.
Разбира се, всяка мания само по себе си е унищожителна- както да дебелееш, така и да худееш в несвяст.
Няма напразни мъки на този свят и дори не съм сигурна, че наградите ги раздават в друг- още тук ги получаваме, дори онова живо чувство, когато се събудиш сутрин в леглото и усетиш леко вдлъбнат корем навътре и няма ни грам вкиснат вкус в устата от злоупотреба, в макар и малки размери, на храна.
Струва си, струва си всяко едно човешко действие, което цели мир и себеусъвършенстване- това важи и за професиите, и за диетити, и за спорта, и за родителството, и за приятелството, и за любовта, и за всичко.

Считам, че всеки сам избира как да се чувства, както и цената се заплаща еднолично- така, че решението в какъв вид ще съществуваш си е само твое.
Друг е въпроса, че понякога писва, защото дори най-разумните се поддават на суетата за перфектност....когато няма нищо по-красиво от едно несиметрично лице, хубаво в своята уникалност- вместо пълната симетрия, която напомня за току-що ударила матрица.

Мога да пиша и още, моето е епидемично





Тема пише ми се, но тук предимно се говори за Дюкан,нови [re: тopтичka]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 17:20



което е направо тенденциозно, защото ето- ни една Дюканка не пише в други теми...като някаква месоядна клика сте, девойчета и скоро ще ви пораснат кучешките зъби и тогава узък за свалените ви килограми- всички ще ви гледат само в зъбките



Шегувам се, аз подкрепям всички хора, които имат воля и търпение да променят статуквото, независимо от начина, който избират за това- стига той да е почтен.Само казвам, че в клуба ни се предъвкват едни и същи неща и аз рядко се сещам какво различно да ви кажа, та да предизвиквам да ми отговорите

Ти все още си ми любима тортичка, само където избягвам да си пипам пощата, по едни съвсем други причини и затова и не съм писала, но скоро и това дело ще бъде поправено- поздрави от мен и брадичката горе



Тема аз пък забелязвам други неща:))нови [re: Бeзпoзoбнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 17:22



понеже ти ходиш на фитнес и сега това ти анонсиране в ника, че си БЕЗпоЗОБНА, аз съм в напълно спокойствие за твоите метаболизми и правилно възприемане на спортуването!





Тема Re: пише ми се, но тук предимно се говори за Дюкан,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано15.11.08 19:38



Тогава няма да си признавам, че и аз съм дюканка.


Тази тема е чудесна, но огромна и няма да успеем да в разнищим, струва ми се.
За да не пускам отделен постинг от 2-3 реда, по повод въпросите на Уникална:

Уникална, нищо лично, но трябва да ти кажа, че тонът ти е обиден. Не разбирам толкова ли е необходимо да повишаваш собствената си самопреценка, като подценяваш интелигентността на събеседниците си? След като сме точно в този клуб, очевидно е и се разбира от само себе си, че търсим промяна и подкрепа да я постигнем, а не оправдания да не го направим. Още по-малко *по-добре да го премълча*.

П.С. Обнадеждена, извиняваи, ако съм те засегнала; от невнимание не забелязах, че звучи двусмислено - не е насочено към теб. Комбинирах 2 коментара в едно и се получи кофти. Успех в кампанията с писенце и другите.

Редактирано от strangebrew на 15.11.08 21:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.