Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ЛиДа Дайдайхуа - 2нови  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.06.08 23:14



Това е продължение на старата тема

- добре дошли тук.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Dorchester на 10.06.08 23:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от Dorchester на 10.06.08 23:18.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 10:04



оригиналът е на прогнозис с превод на Български на опаковката а ментето е на сервета с някаква бележка залепена като етикет на кутията на която даже пише
РИОКОС вместо РИОКОЗ



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 11:23



Дали наистина Лида-та на прогнозис е опасна или се оформя борба за място на щанда.... Китайското е много по-евтино от редуктила (сибутрамин). Някой има ли информация за пострадали от пиенето на Лида?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kk]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 12:40



имам наблюдения върху много хора които пият продукта на прогнозис, до сега никой не се е оплаквал от нищо с изключение на сухота в устата и намалено тегло

дори все повече хора които са го пробвали искат да си купят втора или трета опаковка. на 100 % съм сигурен че цялата исто/е рия е изкуствено създадена в полза на някой. смятам че в най скоро време всичко ще си дойде на мястото и да видим тогава как ще се оправдават от ИАЛ



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано11.06.08 15:21



А добре, ако така или иначе вече съм на диета от 1 месец, има ли смисъл да пия такава добавка и дали ще има ефект? Защото от другата тема ми се стори, че към самата добавка им анякаква специална диета, пък аз не искам да си променям мойта. Само намалява апетита ли това чудо или има и друго?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Ayame]  
Авторdantelka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 15:26



не намалява апетита, а го убива на 100 процента, изпитваш жажда и пиеш вода, и се чувстваш силен и енергичен.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторdantelka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 17:46



4-годишно момче натровено от студен чай


11.06.2008
Четиригодишно момченце се е натровило от студен чай на фирма "Кристал вода 1" ООД, закупен от хранителната верига "Кауфланд" в жк "Младост" в събота.

Момчето се е почувствало зле още вечерта в събота след като изпило част от чая. Оплаквало се е от болки в корема и е повърнало, след което нямало особени оплаквания. Родителите му го завели на преглед в понеделник, след като помирисали съдържанието на бутилката от чая, чието количество не било



как ви се струва тази новина



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: Dorchester]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 06:32



Пак ме излъгаха с тая Лида

Купих си тая където е на Сарвета или нещо от рода...незнам защо пия я 2 седмици има супер ефект :( каква е разликата между ментето и тази на Прогнозис.Така е то е България само ментета.АМАН!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: kpeйзилeйди]  
АвторKpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 06:43



И още нещо..да знаете къде се продава истинската Лида в Търново или във Варна





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: Kpeйзилeйди]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:34



Разликата между двете е в съставките. Другата разлика е че тази на Прогнозис е с гарантиран произход разпространява се официално в търговската мрежа придружена с документи за произход докато тази на сарвета се разпространява само по интернет а продажбата на хранителни добавки по интернет е забранена. или ако си си взела от магазин то от там не могат да ти представят документ за произход -фактура или нещо друго.
Тъй като вече сигурно няма да намериш оригиналния продукт в аптека може да провериш в магазини за хранителни добавки за търново не знам но във Варна ги има много но внимавай какво си купуваш.Продукта трябва да е с превод на български на кутията а не със стикер или без никакъв превод




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.