Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Ayame]  
Авторsana (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 10:48



Аз съм на 100% съгласна с megamax и напълно го подкрепям и не виждам каква е връзката с това дали си регистриран или не си,а пък и в крайна сметка Ayame всеки има глава на раменете си и сам решава кое е добро и кое не за самия него.След изявленията по новините ,че е вреден продукт всички мои приятели и познати взеха да ме убеждават да спра приема,но въпреки това аз продължавам да го пия,защото наистина има ефект и за мене всички тези пропаганди са с чисто икономически интерес,защото непряко но все пак имам поглед върху дейността и политиката на някои от най-големите ни аптечни складове.Работя в сферата на здравеопазването и имам доста познати и приятели работещи на различни нива в тези фирми ,така че смея да твърдя че имам някаква ясна представа за положението.НО ПАК КАЗВАМ ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАКВО ДА ПРАВИ И КОЕ Е ДОБРЕ ИЛИ НЕ Е ЗА НЕГО.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано21.06.08 15:05



Просто толкова хубаво не е на хубаво. Може и аз да съм параноична, но всички тези нерегистрирани постове ми звучат като реклама. Застраховате се отвсякъде. Идеални резултати, никакви странични ефекти, приятел лекар, който също го пие... Айде де. А и броят на такива изповеди се увеличи след забраната на медикамента. Не знам, пак казвам, може аз да съм параноична. Както ти каза, всеки си има глава и може да я използва, за да си прецени. Поздрави.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Ayame]  
АвторNN (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:01



какъв е проблема - с нерегистрираните потребители,каквато съм аз ??Не мога да разбера .. // че , ако взема във всеки сайт,който посещавам ежедневно да се регистрирам ...

// Тъй : относно ЛиДа: пих , пия и в момента втора опаковка.Наистина има ефект , поне при мен. Не рекламирам никоя фирма, нито .. честно казано ме вълнува коя фирма , ..колко фирми .. и т.н. ще го внасят. (Кутията ми е с оригинален надпис) Още преди 2г. шефът на моя мъж си ги е купувал направо от Китай, бил е на почивка , похвалили са му ги .. и така.. За един месец - е смъкнал28кг, като имате предвид, че е бил мнооого дебел, и че е англичанин!! Убедена съм, че става въпрос за война на интереси ! Но , наистина всеки има глава на раменете си - и избира сам , как да постъпи и на кого да вярва ! Весел ден! Ако някой има въпроси е-мейл: mariyanka007@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
Авторdoris83 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 16:56



Здравейте! Пия Лида от 3месеца и ефекта определено е видим. Поръчвам си го от интернет и искам да попитам как изглеждат хапчетата, които са внос от Сервета. На моите има залепен превод на български, а някъде из форумите четох, че това са фалшификатите. Никъде на опаковката си не видях да пише фирмата - вносител.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: doris83]  
Авторdoris 84 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:40



вече няма значение не можеш да си намериш официално внесена Ли Да
не се продава



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: NN]  
Автор gevep (непознат )
Публикувано24.06.08 11:12



Пия ЛиДа Дайдайхуа от 2 седмици и имам резулатат. Искам пак да си взема, но не мога да се свържа с човека, който ми ги намери. Имате ли възможност да ми помогнете или да ми кажете от къде да си взема? От няколко години се опитвам да се справя с килограмите си и сега за първи път има някакъв ефект, при положение, че почти няма нещо, което да не съм пробвала. Ще ви бъда благодарна.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: gevep]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:35



много трудно Ли Да вече иззета от аптечната мрежа
единствено можеш да си намериш от някой не зависим търговец но няма гаранция че ще е оригинален продукт. така че в момента си в затруднение както всички нас които сме доволни от Ли Да



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: moni]  
Авторlvy (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 10:05



Остава ни май да си поръчаме директно от производителя.Знам,че става



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: lvy]  
Авторgevep (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 11:35



сигурно ли е, че може да се поръча на производителя и как става?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: Фapмaцeвт]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 13:23



А какво е мнението Ви за продукта МейЗиТанг, който се предлага като заместител на ЛиДа и казват, че има същото действие?
Моля, ако някой е вземал от тези таблети да сподели мнение.
Благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.