Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Londy]  
Авторlondy (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 17:11



вижте на какво попаднах

http://lida-daidaihua.hit.bg/



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: londy]  
АвторRumi (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 09:03



Преди 2 месеца пих ЛиДа около 3 седмици. Отслабнах с 3 кг. Но се чувствах доста зле - сухост в устата, невероятна изнервеност, безсъние.
Имам да свалям още 3 кг. Нямам особен апетит и не ям много, но имам гастрит и колит и се налага да се храня задължително 3-4 пъти дневно.
Пробвали ли сте някоя друга добавка, която има ефект? Който има опит нека го сподели във Форума. Предварително благодаря.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: дaндa]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 12:17



А може ли някой да ме ориентира къде по-точно на Пиротска 3 се намира този магазин,защото видях,че там има доста магазини??Благодаря предварително



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: lidaj]  
АвторCapвeтa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 15:57



Бях извън страната за повече от две седмици. От вчера съм тук. Вече имаме резултати. Довечера или най-късно утре ще може да ги прочетете на сайта.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Rumi]  
Авторgladna_dunda (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 22:09



Мили хора помогнете!!!! Една приятелка ми даде ЛиДа, но от три места чух три различни мнения за това как трябва да я пия! Моля кажете ми как да я пия - сутрин, обед или вечер; на гладно, след хранене или по време на хранене!!! Искам да попитам и друго, ами ако на опакаовката има превод на руски, но само за това как да разбереш дали е оригинален водният знак, това означавали че са ми дали ментето????





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 10:19



Хей,Сарвета,няма още нищо на сайта ви!!Кога ще можем да прочетем нещо за резултатите
?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: gladna_dunda]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 16:26



Скъпа по 1 капсула сутрин всеки ден или през ден.
Не мог а да ти кажа дали твоят продукт е менте защото не съм го виждал но вероятността е доста голяма.
Ама така е като ни забраниха да си купуваме хубава ли да ще се налага да пием каквото ни попадне
бякой да каже от къде мога да си купя ли да внесена от прогнозис



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: мoни]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:08



може ли някой да ме ориентира къде по-точно на Пиротска 3 се намира този магазин,защото видях,че там има доста магазини??Първо има магазин за булки и след това вътре в тунела се виждат много магазини.Благодаря предварително



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Nelly]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:23



До колкото знам е магазин за добавки Дженезис но може и да бъркам аз от там Ли Да не бих си взел защото не знам какъв им е произхода



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: мoни]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 18:20



ясно!Благодаря Мони!Остава май да чакаме да се появи някъде Лида законно, ако изобщо стане,защото аз вече не знам къде да си намеря Лида,внос на Прогнозис




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.