Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: HNN]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 20:03



Че има нещо гнило в тази работа-има.Сравнявам съдържанието на две капсули от двама различни доставчици-говорим за съвсем различни неща-по цвят и по мирис.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: assamaris]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:25



и как е на мирис.....



Компанията производител съществува поне по дани намерени в интернет....
Кунмин Dali & Ко, има и адрес на страница на опаковката на продукта който ползвам....http://www.kmdali.com - има и руска версия
На места се говори за над 40 фалшификата
ИСТИНСКАТА ЛИДА СЪЩЕСТВУВА, но къде???????????????



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
Авторsana (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:46



фармацевт,моля те би ли обяснил по-точно какви могат да бъдат пораженията върху организма ни тоест по какъв начин субитрамина влияе на организма и какво уврежда



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 22:43



http://www.bda.bg/bdias/4429s.pdf



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторяroдko (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 04:23



някои знае ли каде се продава в варна това чудо



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: HNN]  
АвторФapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 11:53



Уважаеми HNN, не бих използвал Прякора /Фармацевт/, ако не се бях потрудил наистина да се дипломирам като такъв. Благодаря за въпросите ти, на които ще отговоря следното:
1. Мисля че бях достатъчно ясен как с голяма лекота можеш да обявиш съвсем официално че нещо е хранителна добавка и да го продаваш свободно на пазара. Повярвай ми по този начин мога да пусна на пазара и отрова и докато се разбере ще стане голямо мазало. В този смисъл със сигурност има и други добавки на които са посочени подобни предупреждения но някой ще се ангажира ли да каже какво всъщност има вътре???

2. Факта, че се включих макар и за малко в този чат и споделих професионалното си мнение за продукта Лида с всички Вас показва, че имам огромното желание да обясна фактите на колкото се може по голяма аудитория. Всъщнос аз лично съм пробвал продукта, след като изпих две таблетки и бях шокиран от ефекта го занесох за изследване в Изпълнителната агенция по лекарствата /София, Янко Сакъзов 26/ от там разбрах, че съдържанието на Сибутрамин е от два до три пъти по-голямо от максимално разрешеното в Редуктила, което е 15 мг.
Е как мислиш дали съм го продал на някой ???



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
АвторФapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 12:06



Уважаема Sana, ако трябва да ти обясня подробно какво е влиянието и действието на Сибутрамина намя да ни стигне един семестър и в крайна сметка пак ще се загубиш в цялата терминология. Все пак благодаря на Assamaris, който е поместил кратката характеристика на продукта Редуктил 10 мг. там е посочено всичко което трябва да ти е известно, но обърни внимание на две неща:
1. Дали цялата тази информация е посочена в продукта Лида?
2. Информацията която ще изчетеш е за съдържание на Сибутрамин 10 мг. максималната допистима дневна доза е 15 мг. Е ако след като я прочетеш не са ти настръхнали косите ще ти кажа, че съдържанието на Сибутрамин в Лида варира от 5 до над 45 мг. и най-голямо съдържание е констатирано именно в продукта, който претендира наистина да е произведен от Kunming Dali. Чудя се дали пък китайците не искат да ни изтребят ????





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: Фapмaцeвт]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 13:37



а къде са публикувани резултатите от анализите и изследванията на Лида на различните вносители?????
има само официални изявления без нищо конкретно





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: az]  
Авторфapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 14:06



До колкото ми е известно тези протоколи представляват обществена информация съгласно Закон за достъп до обществена информация и най-вероятно могат да се видят в Агенцията по установения в закона ред, но за това трябва да попитате в агенцията. Съществува голяма вероятност обаче тези резултати да засягат трети страни (примерно вносителите), те могат да поискат и повторни анализи и т.н. така че си мисля, че за известно време тази информация ще бъде класифицирана, но ако чак толкова ви интересуват точни данни може да се пробвате по реда на цитирания закон.
Едно обаче е ясно дори Лида да съдържа 0,1 мг. Сибутрамин тя не може да се разпространява като хранителна добавка



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: яroдko]  
Авторmegamax (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 14:08



И аз продължих да си пия ЛиДа-та след " шоковите" новини. Чувствам се повече от идеално физически- никакви проблеми, само повечко водичка-към 2,5-3 литра на ден, което е прекрасно, защото повечето от нас едва ли пият нормално толкова вода, а това е задължително количество. Между другото ефекта е 4 кг за 10 дни. И още нещо да вметна относно евентуалните вреди - като дете съм боледувала от хепатит/ жълтеница/ и черния ми дроб реагира по най-бързия начин, ако нещо не му понася/напр. пържен патладжан или нещо такова/ до половин час започва да ме боли. На 1/2 опаковка ЛиДа ако имаше нещо вредно, 100 % на първия половин час щеше да проличи...Само един проблем има, че не знам вече как ще успея да си купя втора опаковка от ЛиДа, като я иззеха от аптеките- това не е основателно донякъде ама как да е. Идва ми на ум, че трябва да съдя сега ИАЛ, че ми отнемат правото на свободен избор какво да пия и направо си го ограничават от всякъде на базата на икономически интереси. В сайта им има снимка на фалшивата ЛиДа-ясно си личи, че е различна. Тази която аз пия е от оригинала - поне нея да пуснат пак по аптеките.Да се надяваме да се вразумят, иначе ще трябва всички да се обединяваме и да се обаждаме в ИАЛ да я върнат по аптеките- само истинската обаче!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.