Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ЛиДа Дайдайхуа - 2  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.06.08 23:14



Това е продължение на старата тема

- добре дошли тук.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Dorchester на 10.06.08 23:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от Dorchester на 10.06.08 23:18.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 10:04



оригиналът е на прогнозис с превод на Български на опаковката а ментето е на сервета с някаква бележка залепена като етикет на кутията на която даже пише
РИОКОС вместо РИОКОЗ



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 11:23



Дали наистина Лида-та на прогнозис е опасна или се оформя борба за място на щанда.... Китайското е много по-евтино от редуктила (сибутрамин). Някой има ли информация за пострадали от пиенето на Лида?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kk]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 12:40



имам наблюдения върху много хора които пият продукта на прогнозис, до сега никой не се е оплаквал от нищо с изключение на сухота в устата и намалено тегло

дори все повече хора които са го пробвали искат да си купят втора или трета опаковка. на 100 % съм сигурен че цялата исто/е рия е изкуствено създадена в полза на някой. смятам че в най скоро време всичко ще си дойде на мястото и да видим тогава как ще се оправдават от ИАЛ



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано11.06.08 15:21



А добре, ако така или иначе вече съм на диета от 1 месец, има ли смисъл да пия такава добавка и дали ще има ефект? Защото от другата тема ми се стори, че към самата добавка им анякаква специална диета, пък аз не искам да си променям мойта. Само намалява апетита ли това чудо или има и друго?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Ayame]  
Авторdantelka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 15:26



не намалява апетита, а го убива на 100 процента, изпитваш жажда и пиеш вода, и се чувстваш силен и енергичен.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторdantelka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 17:46



4-годишно момче натровено от студен чай


11.06.2008
Четиригодишно момченце се е натровило от студен чай на фирма "Кристал вода 1" ООД, закупен от хранителната верига "Кауфланд" в жк "Младост" в събота.

Момчето се е почувствало зле още вечерта в събота след като изпило част от чая. Оплаквало се е от болки в корема и е повърнало, след което нямало особени оплаквания. Родителите му го завели на преглед в понеделник, след като помирисали съдържанието на бутилката от чая, чието количество не било



как ви се струва тази новина



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 06:32



Пак ме излъгаха с тая Лида

Купих си тая където е на Сарвета или нещо от рода...незнам защо пия я 2 седмици има супер ефект :( каква е разликата между ментето и тази на Прогнозис.Така е то е България само ментета.АМАН!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
АвторKpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 06:43



И още нещо..да знаете къде се продава истинската Лида в Търново или във Варна





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Kpeйзилeйди]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:34



Разликата между двете е в съставките. Другата разлика е че тази на Прогнозис е с гарантиран произход разпространява се официално в търговската мрежа придружена с документи за произход докато тази на сарвета се разпространява само по интернет а продажбата на хранителни добавки по интернет е забранена. или ако си си взела от магазин то от там не могат да ти представят документ за произход -фактура или нещо друго.
Тъй като вече сигурно няма да намериш оригиналния продукт в аптека може да провериш в магазини за хранителни добавки за търново не знам но във Варна ги има много но внимавай какво си купуваш.Продукта трябва да е с превод на български на кутията а не със стикер или без никакъв превод



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: moni]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:45



Поизчакай малко-другата седмица ще има развитие на нещата.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: assamaris]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 13:54



всички са надяваме



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 10:43



Хм, разбирам. Търсих тази на Прогнозис ама не я намерих никъде и затова взех тази на Сървета.И аз се надявам скоро да се разреши този проблем с Лида, защото съм опитала всичко, което е на пазара в България ( + Редуктил и Ксеникал) е ефект няма от нищо, за разлика от тая Лида.Ще поизчакам да видя какво развитие ще има този проблем, вредна невредна ще се пие..ефект да има





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
АвторNN (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 00:05



Здравейте на всички ! Пих ЛиДа 24 дена - 4 кг смъкнах, като имате предвид , че трябваше да смъкна около 5 ! Спортен тип жена съм , винаги съм се занимавала с физическа дейност, в и извън фитнес-залите ! В последната година почнах да качвам много по-лесно, отколкото преди да навърша 32 г, и това ме притесни.Затова прибягнах до ЛиДа- иначе си пиех Л-Карнитин+нес кафе, и нищо повече ! Страшен ефект има , още в първите дни ! Страшна жажда , и при мен нещо много специфично - кожата по тялото ми "настръхваше" , без да ми е студено// Това беше единствения"страничен ефект" . Тялото ми придоби почти младежките си форми .

, а сега ЛиДа ще пие и съпругът ми , който е пълен ! Намерих я в една фитнес-зала ! Цена 55 лв. Не мисля , че е вредна - в смисъл - не и толкова вредна , както я изкараха в медиите ! Всичко, което става - е играта на БГ-фирмите-вносителки -разпространителки ... Нима Clarinol Cla 1000 е по-безвреден , или пък .. Слиминнг-хапчетата , които не се котират толкова добре , както ЛиДа???



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Автортoпka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 12:42



Здравейте,
Тази ЛиДа, за която толкова много се говори, колко време трябва да се пие и има ли ефект на натрупване в организма?

Ако с мъжа ми започнем скоро да правим опити за бебе, преператът може ли с нещо да навреди?

Мисълта ми е, ако пия ЛиДа 1 месец и после спра, в организма ми ще има ли натрупано вещество, което да повлияе отрицателно на една бъдеща бременност?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
Авторanito (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 13:36



piq lida po4ti 2 meseca ,i ne sam svalila ni6to .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: NN]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 15:15



не знам защо повечето хора сме на това мнение за саегнати пазарни интереси и изкуствено създаден скандал



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: тoпka]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 00:22



Каквото и да има вътре,дори супербезвредно да е ,моля ви,не го пийте,щом планирате забременяване.Не си заслужава да рискувате.
Колкото до изследването на официалната лида,още малко търпение.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: тoпka]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано17.06.08 09:27



тoпka и аз смятам, че е за теб е по-добре да направиш някакво прочистване с плодове и зеленчуци.
Не забравяй фолиева киселина и витамини.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Eddy]  
Автортoпka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 09:59



assamaris и Eddy,

Благодаря ви, че ме отрезвихте!


Уж съм разумен човек, ама какво ми стана, че да си мисля за тези хапчета точно сега, не знам.

Благодаря отново и всичко добро.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: тoпka]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано17.06.08 10:38



Успех.
Скоро да се похвалиш в клуба на бъдещи и настоящи майки.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: тoпka]  
АвторБyxтичka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 19:32



Преди малко в новините съобщиха,че препарата Лида е безкрайно вреден и го спират от продажба.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Бyxтичka]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 22:43



Малко пояснение-сибутраминът,който са "намерили" в лидата ,не е психотропно вещество.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: assamaris]  
Автор epkeчлийka (начинаеща)
Публикувано18.06.08 00:45



На практика излиза, че продукта има странични неприятни ефекти, но пък се отслабва от него. Ще жертвам за каузата 50-60 лв. да се надявам, че няма да се гътна след приема. А някой знае ли къде се продава в Бургас?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: epkeчлийka]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 10:24



Мили момичета спрете тези хапчета!Вчера разбрах ,че съставката ,която съдържат е вредна и в много по-голямо количество.Освен това е регистрирано като хран.добавка , а всъщност е лекарствено вещество.В момента дори го изтеглят от аптечната мрежа.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: ЛилиДи]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 10:41



1."Лида е безкрайно вреден " - никой не е казал че е безкрайно вреден а може да се появят странични ефекти. Познавам хора които повече от 3 месеца пият ли Да и се чувстват страхотно
2. НИкой не е доказал по категоричен начин че цялото количество Ли Да внесено в България съдържа сибутрамин или само ментетата.за които знаем че са много. Аз съм виждал декларация на производителя че продукта произведен за Прогнозис не съдържа сибутрамин. НО МЗ нарочно или не не прави разлика между продукти на различни вносители а заключава че всички са вредни.
3 . Всеки сам да си прецени да ЛИДА пие или не.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: moni]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 11:42



Айде моля ви се Бил безкрайно вреден.Ако се замислим колко много други вредни неща за здравето приемаме, то би трябвало половината свят да го няма до сега. всеки сам решава.Достатъчно големи и зрели хора сме да си носим отговорност за това което правим.Пия лида вече почти месец, и пак ще я пия, защото цял живот съм на диета и все дебела си ходех, до преди 1 месец 10 кг, съм по-надолу, квото иска да става поне да умра слаба

Хич не ми дреме пия Лида ако ще да я изкарат токсична всеки е свободен да прави каквото сметне за добре



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: moni]  
АвторФapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 13:06



Уважаеми господа ефекта от тези хапчета Ви е замаглил разума....

1. Всички анализи на намерени в мрежата таблетки от този продукт независимо дали са внесени официално от ПроГнозис или Сарвета или са предмет на контарбанда и особено продажби по интернет сочат, че в състава на продукта се съдържа Sibutramine в количества многократно по-високи от тези в Редуктил или Линдакс /справка страницата на ИАЛ/. Това е причината ефекта да е "ИЗУМИТЕЛЕН" с тази особеност, че пораженията във вашия организъм, които ще установите след време ще са ИЗУМИТЕЛНО големи.

2. Понятието Фалшив лекарствен продукт (широко понятие) е въведено от СЗО (Световната здравна организация) то включва в себеси и такива продукти (храни, добавки, козметични продукти и други), съдържащи лекарствени вещества, които не са обявени в състава и върху опаковката на продукта. Това че се говори за Лида като за фалшив лекарствен продукт не означава, че продукта на Сарвета е оригинал а на ПроГнозис е фалшификат или обратното (всъщност и двата продукта са произведени в един и същи завод в китай).

3. Всъщност тези които са внесли продукта най-вероятно са били излъгани от китайския производител с различни декларации, че продуктите им не съдържат лекарствени вещества. Това е практика на китайски производители защото както е известно до Китай не стигат никакви закони и директиви било то и Европейски. В действителност обаче са налице аналитични протоколи на Лаборатории в Канада, Австралия а вече и в България, които разкриват тази измама.

4. Прочетете внимателно етикета на български върху продуктите... Е не ви ли прави впечатление, че там има предупреждения като: да не се употребява от бременни жени, кърмачки и хора с проблеми със сърдечно съдовата система и т.н. Как мислите виждали ли сте храни с такива предупреждения ??? А всъщност знаете ли, че Сибутрамина силно сгъстява кръвта (това между впрочем е една от причините за силната жажда), което води до проблеми с кръвното налягане, сърцето, може да се придизвика инфаркт инсулт и др. и това се омножава многократно в горещите дни.

5. Питате дали има съобщения за инцидент с този продукт... а аз питам Трябва ли да има за да го спрете ???, ами ако вие сте първият ?

6. Да всичко е икономика, свидетели сме на черен ПиАр едни компании клепат други за да увеличат продажбите си, но е факт и друго, че някои производители влагат лекарствени вещества за да засилят ефекта от техните "Китайски билки" Защото повярвайте това няма да е първия китайски продукт за който сте чули в новините скоро ще има и други, пак за отслабване и пак от Китай.

7. Темата е необятна но за да завърша нека Ви поясня нещо, пропуск на Българското законодателство е това, че за хранителните добавки беше премахнат регистрационния режим. В момента режима е уведомителен сиреч достатачно е да уведомите някоя РИОКОЗ че възнамерявате да внасяте хранителна добавка, да представите етикет на български и някаква декларация на производител (като тези представени от ПроГнозис и Сарвета), че не се съдържат лекарствени продукти и готово. Запомнете израза "тази хранителна добавка притежава регистрация номер ......" е подвеждащ и крайно неверен. За сега толкова, а който иска нека си пие Лидата както се казава "Със здраве"........



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
Авторpoшko (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 14:57



напълно съм съгласен че е необходим по голям контрол върху вноса и производството на хранителни добавки. В момента на пазара има всякакви продукти на всевъзможни марки и производители, особено притеснително е че голяма част се разпространяват он лайн или чрез мулти левъл от ръка на ръка и тях абсолютно никой не ги контролира аз утре мога да си произведа някакъв продукт да си направя добър мултилевъл и освен че няма да плащам и данъци ще мога да си продавам каквото ми скимне вярно че темата е необятна за това спирам и аз



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
АвторHNN (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 18:47



Добре ! Искам да попитам Фармацевт 2 неща :
1. ЛиДа ли е единствената хран.добавка, на чиито етикет пише , че не е подходящ за бременни и хора с проблеми с кръвното? и
2.Вие сте фармацевт/доколкото се разбира от ник-а/, или работите в аптека , или имате собствена такава - искам да Ви попитам -досега продавали ли сте ЛиДа на хората , и на колко от желаещите да я закупят сте обяснили подробно това, което сте написали във Форума ?Благодаря !



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: HNN]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 20:03



Че има нещо гнило в тази работа-има.Сравнявам съдържанието на две капсули от двама различни доставчици-говорим за съвсем различни неща-по цвят и по мирис.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: assamaris]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:25



и как е на мирис.....



Компанията производител съществува поне по дани намерени в интернет....
Кунмин Dali & Ко, има и адрес на страница на опаковката на продукта който ползвам....http://www.kmdali.com - има и руска версия
На места се говори за над 40 фалшификата
ИСТИНСКАТА ЛИДА СЪЩЕСТВУВА, но къде???????????????



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
Авторsana (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:46



фармацевт,моля те би ли обяснил по-точно какви могат да бъдат пораженията върху организма ни тоест по какъв начин субитрамина влияе на организма и какво уврежда



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 22:43



http://www.bda.bg/bdias/4429s.pdf



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторяroдko (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 04:23



някои знае ли каде се продава в варна това чудо



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: HNN]  
АвторФapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 11:53



Уважаеми HNN, не бих използвал Прякора /Фармацевт/, ако не се бях потрудил наистина да се дипломирам като такъв. Благодаря за въпросите ти, на които ще отговоря следното:
1. Мисля че бях достатъчно ясен как с голяма лекота можеш да обявиш съвсем официално че нещо е хранителна добавка и да го продаваш свободно на пазара. Повярвай ми по този начин мога да пусна на пазара и отрова и докато се разбере ще стане голямо мазало. В този смисъл със сигурност има и други добавки на които са посочени подобни предупреждения но някой ще се ангажира ли да каже какво всъщност има вътре???

2. Факта, че се включих макар и за малко в този чат и споделих професионалното си мнение за продукта Лида с всички Вас показва, че имам огромното желание да обясна фактите на колкото се може по голяма аудитория. Всъщнос аз лично съм пробвал продукта, след като изпих две таблетки и бях шокиран от ефекта го занесох за изследване в Изпълнителната агенция по лекарствата /София, Янко Сакъзов 26/ от там разбрах, че съдържанието на Сибутрамин е от два до три пъти по-голямо от максимално разрешеното в Редуктила, което е 15 мг.
Е как мислиш дали съм го продал на някой ???



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
АвторФapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 12:06



Уважаема Sana, ако трябва да ти обясня подробно какво е влиянието и действието на Сибутрамина намя да ни стигне един семестър и в крайна сметка пак ще се загубиш в цялата терминология. Все пак благодаря на Assamaris, който е поместил кратката характеристика на продукта Редуктил 10 мг. там е посочено всичко което трябва да ти е известно, но обърни внимание на две неща:
1. Дали цялата тази информация е посочена в продукта Лида?
2. Информацията която ще изчетеш е за съдържание на Сибутрамин 10 мг. максималната допистима дневна доза е 15 мг. Е ако след като я прочетеш не са ти настръхнали косите ще ти кажа, че съдържанието на Сибутрамин в Лида варира от 5 до над 45 мг. и най-голямо съдържание е констатирано именно в продукта, който претендира наистина да е произведен от Kunming Dali. Чудя се дали пък китайците не искат да ни изтребят ????





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 13:37



а къде са публикувани резултатите от анализите и изследванията на Лида на различните вносители?????
има само официални изявления без нищо конкретно





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: az]  
Авторфapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 14:06



До колкото ми е известно тези протоколи представляват обществена информация съгласно Закон за достъп до обществена информация и най-вероятно могат да се видят в Агенцията по установения в закона ред, но за това трябва да попитате в агенцията. Съществува голяма вероятност обаче тези резултати да засягат трети страни (примерно вносителите), те могат да поискат и повторни анализи и т.н. така че си мисля, че за известно време тази информация ще бъде класифицирана, но ако чак толкова ви интересуват точни данни може да се пробвате по реда на цитирания закон.
Едно обаче е ясно дори Лида да съдържа 0,1 мг. Сибутрамин тя не може да се разпространява като хранителна добавка



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: яroдko]  
Авторmegamax (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 14:08



И аз продължих да си пия ЛиДа-та след " шоковите" новини. Чувствам се повече от идеално физически- никакви проблеми, само повечко водичка-към 2,5-3 литра на ден, което е прекрасно, защото повечето от нас едва ли пият нормално толкова вода, а това е задължително количество. Между другото ефекта е 4 кг за 10 дни. И още нещо да вметна относно евентуалните вреди - като дете съм боледувала от хепатит/ жълтеница/ и черния ми дроб реагира по най-бързия начин, ако нещо не му понася/напр. пържен патладжан или нещо такова/ до половин час започва да ме боли. На 1/2 опаковка ЛиДа ако имаше нещо вредно, 100 % на първия половин час щеше да проличи...Само един проблем има, че не знам вече как ще успея да си купя втора опаковка от ЛиДа, като я иззеха от аптеките- това не е основателно донякъде ама как да е. Идва ми на ум, че трябва да съдя сега ИАЛ, че ми отнемат правото на свободен избор какво да пия и направо си го ограничават от всякъде на базата на икономически интереси. В сайта им има снимка на фалшивата ЛиДа-ясно си личи, че е различна. Тази която аз пия е от оригинала - поне нея да пуснат пак по аптеките.Да се надяваме да се вразумят, иначе ще трябва всички да се обединяваме и да се обаждаме в ИАЛ да я върнат по аптеките- само истинската обаче!






Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: megamax]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 14:19



В отговор на:

В сайта им има снимка на фалшивата ЛиДа-ясно си личи, че е различна



Те имат нещо друго предвид под фалшив лекарствен продукт, а не че на снимката не е оригиналната опаковка, напротив. Може би твоята нещо не е ОК щом е различна от тази на снимката.
Според мен е твърде рисковано да се пие, но пък и Редуктила съвсем не се продава по лекарско предписание, просто си го купуваш от аптеката, страшничко е с тези добавки.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
Авторsana (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 14:55



Благодаря на Фармацевт и Assamaris за информацията въпреки,че това съм го чела доста пъти преди да се реша да пия редуктил.Изпих 1 опаковка от 10мг но с доста усилия,защото се чувствах адски гадно без да сваля и грам и затова не повторих с редуктил.Когато ми препоръчаха Лидата доста време не се решавах да я започна по обясними причини,но в крайна сметка нуждата от сваляне на излишните килограми,които са доста ме накара да пробвам и да започна да я пия.Резултатът в началото беше смайващ-за 20 дни 6кг.надолу,което си го обяснявам най-вече с това ,че започнах да пия страшно много вода,което преди това не правих.След това започна по-плавно сваляне,което за мене е идеално.Пия ги от февруари с принудителна почивка през април когато беше изчезнала от аптечната мрежа,след което се появи в новата опаковка.В момента резултатът е 15кг надолу което за 5те месеца от които 1 почивка си е направо идеално. С ЛИДА НЕ ЧУВСТВАМ НИКАКВИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ.Въпросът ми към Фармацевт е как би ми обяснил това,че нямам никакви оплаквания от лидата при положение,че уж съдържал много повече субитрамин?А също така искам да добавя че започвайки Лидата си направих пълни кръвни изследвания,които повтарям всеки месец и не са мръднали изобщо.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: фapмaцeвт]  
АвторCapвeтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 01:05



Случайно попаднах на форума. И ... имам въпроси към Фармацевт.
1. Как и по какъв начин е получил информация за лабораторните изследвания на Сарвета, след като ние нямаме такава и по никакъв начин не можем да разберем. Още няма официално заключение. Какво става в нашата страна? Как е възможно някой друг да има такава информация, а официалният вносител да не може да получи такава? Ние дадохме абсолютно доброволнонаша кутия за изследване, след обявлението на ИОЛ.
2. По какъв начин е приета кутия за изследване от Фармацевт, след катоние вече знаем какъв е редът и само фирмата вносител може да поиска експертиза? Просто искат такива документи, които само тя може да предостави.

Действително съм много заинтересована, ако Фармацевт може да ми каже резултатите от лабораторните изследвания, които ние все още не знаем.

Към всички останали.

Ние внасяме действително от завода производител. Който се е осведомил от сайта (той е затворен за момента по обясними причини), щеше да види сертификата за ауторизация, т.е Кунминг Дали Индустри § Траде Ко., Лтд. Дава право на Сарвета да продава Лида Дайдайхуа в България.

Относно писане , че продажбата по интернет е незаконна, трябва да кажа, че ние никога и по никакъв начин не бихме направили нещо, което противоречи с който и да е закон в България. Продажбата на хранителни добавки по интернет е забранена, ноне и на тези, които не са с лечебна цел. Който се интересува, може да попита Комисията за Защита на Потребителите. Лида Дайдайхуа не е хранителна добавка с лечебна цел.

Всичко това безкрайно ни обърква. Никога не сме искали да внасяме нещо, което би било и най-малко опасно. Силно сме разтревожени! Очакваме официалните резултати.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
АвторФapмaцeвт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 13:55



Уважаема Сарвета, ще ви отговоря но позволете ми да почна от края
1. Убеден съм, че не сте имали и най-малка представя какво е имало в продукта така като съм убеден, че имате от производителя и удобна декларация в която изрично пише че този продукт не съдържа Сибутрамин, тешки метали и микроорганизми и че е безопасен за хора между 16 и 65 години и т.н...... Сигурн съм че имате и оторизация, искате лид да предогадя какво пише ?
"The undersignet company hereby authorize Serveta as franchised dealer of our Lida Daidaihua Capsule in Bulgarian Market and that it has the right to sell and promote the product in the above region." Kunming Lingcao Biotechnology Co., Ltd
Да ли ви е познато ??? Не се заблуждавайте че сте единствените които притежават такава оторизация



2. Забравете, че този продукт с това съдържание е хранителна добавка или някога ще бъде.

3. Продажбата по интернет на лекарствени продукти по лекарско предписание е забранена - Справка "Закон за лекарствените продукти в хуманната медицина" ...А този продукт по дефиниция е точно такъв

4. Всеки гражданин може да подаде в ИАЛ сигнал за съмнения при закупен от него продукт като е достатъчно да предостави пълни сведения за доставчика и документи за закупуване, както разбира се и информация в какво точно се съмнява /увериха ме, че анонимноста ми е гарантирана/ - анализа е за сметка на държавата.

5. Когато фирмата вносител се съмнява в качествата на продукта си, тя може да го предостави за анализ като услугата би трябвало да се заплати от заявителя съгласно тарифите определени в цитирания по-горе закон. По мои сметки такъв анализ би трябвало да струва над 2500 лева, разбира се стойноста не може да се определи предварително. Срещу това би трябвало да изискате официален документ с пълен опис на проведените анализи и резултатите от това. Най-вероятно този док. може да послужи да си потърсите правата пред производителят ако той Ви е излъгал......

6. И най-накрая по точка 1. от Вашите въпроси. Еми много просто опаковката с която разполагах беше закупена от Вас. А ИАЛ е длъжна да уведоми жалбоподателя за резултатите макар и те да не са обявени с абсолютни стойности.

И последно съмнявам се, че случайно сте влезли във форума. Всъщност вие през цялото време сте си били в него. Не е трудно да се досети човек, че най-бързо можеш да промотираш един продукт като залееш форумите със суперлативи за него (поне в началото) а пък после гледай сеира.........



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
АвторCapвeтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 15:02



Сигурно има някакво недоразумение. На 11.06.08 г. занесохме наша кутия в ИАЛ за лабораторен анализ. Такава до този момент не беше подавана при тях за изследване. Очакваме официалните резултати към средата на следващата седмица. Ако искате, пишете ми на info@sarveta.com.

А за форума ... ами няма как да съм била вътре през цялото време и да съм промоцирала продукта, защото Сарвета внесе тази хранителна добавка доста по-късно. Справка – митническата декларация. Там се вижда датата, когато стоката е минала през митница.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
Авторsana (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 15:05



Сарвета ,бих искала да те попитам щом си толкова сигурна в продукта,който внасяш защо на вашата опаковка както е видно от снимките разпространени в мрежата има залепен стикер с описание на продукта и т.н. а не е както при този на Прогнозис чието име е изписано на самата опаковка?Лично за мен е доста съмнително.Както съм писала по-горе използвам продукта и съм много доволна от него,но ползвам този на Прогнозис,защото в аптеката от която го купувам ми показаха абсолютно всички разрешителни и сертификати на продукта. Другото което искам да попитам е кога ще бъдат готови резултатите от анализите на вашия продукт и би ли ги споделила с нас каквито и да са?Смятам че щом се дали опаковка за изследване са ви казали кога ще са готови с анализа.Наистина много ще ми е интересно да ги видим тези резултати,защото аз също съм на мнение,че това е война на интереси ,защото мисля че поне по мое наблюдение продажбите на Редуктил паднаха доста след появата на този продукт/независимо на коя фирма/ и по стара българска традиция :дай да направим мръсно на конкуренцията с цената на всичко и независимо от всичко и дай да манипулираме общественото мнение чрез медиите ,които за пари ще кажат каквото иска този който плаща независимо дали е вярно или не на кого му пука-всичко в името на парите.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
АвторCapвeтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 16:41



Както по-горе написах, очакваме резултатите към средата на следващата седмица. И да, ще оповестим резултатите, каквито и да са. Не виждам причина това да не бъде достояние на всички. Откакто обявиха по телевизията на 9-ти този месец, няколко пъти говорих с китайците по телефона. Те продължават да твърдят, че няма от какво да се притесняваме. Но нека изчакаме резултатите. Ако и в нашите кутии се намери наличие на сибутрамин, Сарвета ще предприеме мерки да си търси правата.

Относно опаковката. Има такъв прецедент в Русия, Кунминг Дали Индустри & Трейд Ко., Лтд. печати оригиналните кутии на руски в техния завод. Но нали се сещате за какви количества става въпрос в Русия.
Въпреки това, ние също запитахме завода производител дали биха печатали кутиите на български. Отговорът беше – да, но при заявка на определено количество, което е непосилно за нашия пазар.
Кутията е оригинална, а стикерът се слага съгласно изискванията на бълг. законодателство за внос на лекарства и хранителни добавки.
Прочетох някъде и за грешката, допусната в РИОКОЗ, за което безкрайно се извиняваме. Да, ние забелязахме тази печатна грешка, но вече имаше такива кутии в аптечната мрежа. Грешката е коригирана.

Готова съм да отговоря на всички въпроси. Тъй като в близките дни няма да посещавам форума, може да пишете на info@sarveta.com



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 17:05



Мисля, че постъпвате доблестно, като се включвате в дебатите особено в такава неприятна ситуация. Щеше да е добре и други вносители да се отзоват и да се разреши проблема.
Колкото до това дали има фалшиви и от кого са проиведени също е интересно. След като на вас са ви предложили да печатат кутии за определено количество, което както сте преценили е твърде голямо българския пазар, то от къде са кутиите на Прогнозис на български и колко ли са внесли за достигнат квотата? И ако китайците са ОК и добавката им е читава и съдържа само изброените растения, то кой има достъп до Сибутрамин и да произвежда фалшива, но пък действаща добавка, която увеличава продажбите и на истинската, но недействаща?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторmegamax (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 23:16



Изчетох доста информация преди да я купя, а и след това. http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http://www.kmlida.net/&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dkmlida.net%2B%26hl%3Dbg
Аз не защитавам ничии интереси, освен своите, засягащи собственото ми здраве. Убедена съм, че е оригиналната и че не съдържа сибутрамин, не само защото съм я купила от аптеката, а защото няма нито един липсващ детайл от защитата на опаковката. А и употребата ясно показва положителни резултати, без негативни прояви от какъвто и да било характер. Не знам дали вече споменах, но тези дни се консултирах с лекар- ендокринолог просто за да се убедя, че съм права- каза ми да не се тревожа и да си я пия. Той също я ползва от три месеца насам, и също я е купил от аптека, а и опаковките са идентични. Наистина има ЛиДа със сибутрамин, но тя не е произведена от този производител, а от някой целящ бърза печалба на чужд гръб или от някой, чийто пазар на подобни продукти е вече сринат. Това не се случва само в България. Само дето ние винаги вървим с години назад след другите държави във всяко отношение. Прочетете това, което пуснах ако ви интересува наистина- може би сами ще започнем даси отговаряме на въпросите.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: megamax]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано21.06.08 10:05



Страшно много нерегистрирани потребители станаха, които пеят все тази песен. Не знам за другите, но мен ме убедиха, че едва ли е добре да си го купувам това нещо.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Ayame]  
Авторsana (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 10:48



Аз съм на 100% съгласна с megamax и напълно го подкрепям и не виждам каква е връзката с това дали си регистриран или не си,а пък и в крайна сметка Ayame всеки има глава на раменете си и сам решава кое е добро и кое не за самия него.След изявленията по новините ,че е вреден продукт всички мои приятели и познати взеха да ме убеждават да спра приема,но въпреки това аз продължавам да го пия,защото наистина има ефект и за мене всички тези пропаганди са с чисто икономически интерес,защото непряко но все пак имам поглед върху дейността и политиката на някои от най-големите ни аптечни складове.Работя в сферата на здравеопазването и имам доста познати и приятели работещи на различни нива в тези фирми ,така че смея да твърдя че имам някаква ясна представа за положението.НО ПАК КАЗВАМ ВСЕКИ САМ РЕШАВА КАКВО ДА ПРАВИ И КОЕ Е ДОБРЕ ИЛИ НЕ Е ЗА НЕГО.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: sana]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано21.06.08 15:05



Просто толкова хубаво не е на хубаво. Може и аз да съм параноична, но всички тези нерегистрирани постове ми звучат като реклама. Застраховате се отвсякъде. Идеални резултати, никакви странични ефекти, приятел лекар, който също го пие... Айде де. А и броят на такива изповеди се увеличи след забраната на медикамента. Не знам, пак казвам, може аз да съм параноична. Както ти каза, всеки си има глава и може да я използва, за да си прецени. Поздрави.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Ayame]  
АвторNN (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:01



какъв е проблема - с нерегистрираните потребители,каквато съм аз ??Не мога да разбера .. // че , ако взема във всеки сайт,който посещавам ежедневно да се регистрирам ...

// Тъй : относно ЛиДа: пих , пия и в момента втора опаковка.Наистина има ефект , поне при мен. Не рекламирам никоя фирма, нито .. честно казано ме вълнува коя фирма , ..колко фирми .. и т.н. ще го внасят. (Кутията ми е с оригинален надпис) Още преди 2г. шефът на моя мъж си ги е купувал направо от Китай, бил е на почивка , похвалили са му ги .. и така.. За един месец - е смъкнал28кг, като имате предвид, че е бил мнооого дебел, и че е англичанин!! Убедена съм, че става въпрос за война на интереси ! Но , наистина всеки има глава на раменете си - и избира сам , как да постъпи и на кого да вярва ! Весел ден! Ако някой има въпроси е-мейл: mariyanka007@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
Авторdoris83 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 16:56



Здравейте! Пия Лида от 3месеца и ефекта определено е видим. Поръчвам си го от интернет и искам да попитам как изглеждат хапчетата, които са внос от Сервета. На моите има залепен превод на български, а някъде из форумите четох, че това са фалшификатите. Никъде на опаковката си не видях да пише фирмата - вносител.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: doris83]  
Авторdoris 84 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:40



вече няма значение не можеш да си намериш официално внесена Ли Да
не се продава



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: NN]  
Автор gevep (непознат )
Публикувано24.06.08 11:12



Пия ЛиДа Дайдайхуа от 2 седмици и имам резулатат. Искам пак да си взема, но не мога да се свържа с човека, който ми ги намери. Имате ли възможност да ми помогнете или да ми кажете от къде да си взема? От няколко години се опитвам да се справя с килограмите си и сега за първи път има някакъв ефект, при положение, че почти няма нещо, което да не съм пробвала. Ще ви бъда благодарна.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: gevep]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:35



много трудно Ли Да вече иззета от аптечната мрежа
единствено можеш да си намериш от някой не зависим търговец но няма гаранция че ще е оригинален продукт. така че в момента си в затруднение както всички нас които сме доволни от Ли Да



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: moni]  
Авторlvy (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 10:05



Остава ни май да си поръчаме директно от производителя.Знам,че става



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: lvy]  
Авторgevep (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 11:35



сигурно ли е, че може да се поръча на производителя и как става?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Фapмaцeвт]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 13:23



А какво е мнението Ви за продукта МейЗиТанг, който се предлага като заместител на ЛиДа и казват, че има същото действие?
Моля, ако някой е вземал от тези таблети да сподели мнение.
Благодаря.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: gevep]  
Авторkиpkeprop (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 17:06



Бяха ми предложили добра цена за 15 броя Ли Да и сега ми се намират десетина така че ако някой много е закъсал мога да му продам една две бройки

E-mail: ivanov.k@dir.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kиpkeprop]  
Авторkиpkeprop (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 17:08



едно оточнение
става въпрос за продукта внесен от Прогнозис



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: gevep]  
Авторlvy (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 10:01



ами на сайта на производителя има нещо като прозорче за чат с техни служители и там могат да се задават въпроси.Те ми отговориха,че може директно да се поръча от тях,като цената за 1бр. е 28$.По-скъп обаче ще е транспорта,защото ползват куриерски служби.излиза на сметка ако се поръчат 8-10бр.Лошото е,че не знам дали след това трябва да се плаща мито,за 20% ДДС е сигурно,че се плаща



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: lvy]  
Авторбopeтo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 15:40



Аз се порових малко и намерих този адресhttp://www.kmdali.com/weightloss/chphp/slimmingproduct.php?c=default&a=show&n=product&id=24.Ако има някой навит да поръчаме заедно може да ми пише на temida@abv.bg.Пих Лида 1 месец и свалих 6 кг.След раждането на детето ми(вече е на 1.6 години)се мъча да сваля натрупаните килограми и не се получава.Тъкмо намерих начина и взеха,че ги скриха тези хапчета.То на каръка кога ли му е вървяло......(това малко прилича на приказката за Хитър Петър, който тъкмо научил магарето си да не яде и то взело че умряло).



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Mapия]  
АвторEeee! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 13:39



и тях ги забраниха

, още преди да сме ги пробвали...





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Eeee!]  
АвторLиДa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 13:52



Здравейте,
имам 30 таблетки ЛиДа, в оригиналната опаковка, всяка капсула е опакована отделно и запечатана. След всичко изчетено реших да не ги пия.
Тъй като виждам, че някои хора държат да пробват добавката, поствам тук.
Ако някой иска да ги купи, нека ми пише: lida123456@abv.bg. Цената е 60 лв.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: LиДa]  
Авторdddd (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 16:43



цената е 45 лева



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: dddd]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано30.06.08 11:45



Е dddd, не се чуди- нали трябва да се изкара нещо отгоре.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Eddy]  
Авторпpяkop (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 12:39



преди около месец си купих от аптека тези на прогнозиз и цената беше наистина 60 лв. Е, аптеката беше в центъра.... може да е по-скъпа... кой знае



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: пpяkop]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 01:53



а някой пробвал ли е да си поръчва директно от сайта на прогнозис, или от китай, има и руски сайтове от които може да се поръча,
ако някой се навие да поръчва обадете се
v_di@abv.bg ще се включа и аз.
За месец и половина свалих 8кг. имам още минимум 10, но и на още 8 ще съм доволна. help........ не ги искам тези килограми
С лида подсъзнателно посягах към плодовете и водата.

Вредна била, кое и е вредно, може и да има хора с оплаквания но кое лекарство няма странични ефекти, май няма такова – познавам хора, които от един аналгин припадат.
да вземем само културистите с какво се тъпчат - всичсите са с пъпчиви тела, което личи и на фотосите им в списанията
какво толкова им пречи тази Лида на тези от ИАЛ, по добре да видят с какво е пълна храната ни в магазините - цялата менделеева таблица, не можеш да изброиш Е-тата по храните, след дълго четене на етикити в магазините или се отказваш да купуваш , или затваряш очи и се тровиш съзнателно.
Преди време прочетох някъде за натриевия глутамат/май така се казваше/,нешо което се съдържа във всички сухи супи, магита, галини бланки и др. подобни, оказа се че това е продукт използван много в китайската кухня и доколкото знам е забранен в САЩ заради странимните му ефекти и главоболието което предизвиква, както и прословутия подсладител нутрасуит - също забранен, но не и в Европа - ефекта му се оказва точно обратен, залъгва организма и му създава глад за сладко, и зависимост. Има достатъчно медицинси изследвания в които се говори за необратими последствия върху човешкия организъм - карциноми и др. подобни. И всичко това е извесно на дамите и господата от ИАЛ...
Искам си лидата....



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: az]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 11:23



А колко траен е резултатът от тези капсули и колко време трябва да се пият?
После килограмите възстановяват ли се, подобно на йо-йо ефекта или фигурата се запазва?
Благодаря.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Mapия]  
Автордoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:15



аз пия лида от м.февруари с прекъсване през април.Отначало започнах с ежедневен прием но за 20 дни свалих 6кг. и понеже това е доста за кратко време,което съответно вреди на организма започнах да ги пия през ден.Направих почивка през април и от началото на май ги започнах отново по същият начин-20 дни всеки ден и после през ден.Досега съм свалила 13 кг. като искам да поясня,че в началото на м. юни преживях силен стрес,след който от нерви и уплаха започнах да се тъпча несъзнателно с наистина сериозно количество храна в това число и доста сладко,но въпреки всичко си запазих кг.-т.е. не мръднах надолу,но в същото време не мръднах и нагоре при толкова много храна.Сега се поуспокоих и съответно доста намалих храната и от 3 дни насам съм с 1 кг. надолу.За себе си съм решила да продължа по тази схема,защото бързото отслабване неминуемо води след себе си до йо-йо ефект/мое лично мнение/,а днес си взех и резултатите от пълните кръвни изследвания които си пуснах-ПЕРФЕКТНИ СА!Няма нито една стойност която да има отклонения от нормите.В този случай как тези от ИАЛ ще ме убедят в твърденията си че ЛИДА са вредни

или по скоро потвърждава първоначалната ми реакция когато съобщиха новината по БТВ че това е война на интереси и още на другия ден отидох и си купих три опаковки,за да мога да направя поне още един курс.Зная че ще има много хора които ще си помислят това за реклама но повярвайте ми не е така-АЗ СЪМ ПРОСТО ЕДИН МНОГО ДОВОЛЕН ОТ ЛИДА ПОТРЕБИТЕЛ,НО В КРАЙНА СМЕТКА ВСЕКИ САМ РЕШАВА ЗА СЕБЕ СИ.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
Авторlidaj (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 09:55



Сарвета, нали щяхте да оповестите резултатите?
Кога ще ги публикувате?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kиpkeprop]  
АвторПpaвocъдиe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 17:26



Ей Иванов голям смелчага си. Случайно да ти е известно че според Закона за лекарствата в хуманната медицина чл. 281 ал 1 Който произвежда, внася, продава, съхранява или предоставя за употреба в РБ лекарствени продукти които не са разрешени за употреба (какъвто е ЛиДа) се наказва с глоба от 25000 до 50000 лв.

пич много умно че си си оставил e-mail. ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: lvy]  
АвторПpaвocъдиe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 17:29



и как точно ще го внесеш като заповедтта на ИАЛ е изпратена и до Агенция митници. Блажени са вярващите





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Пpaвocъдиe]  
Автордaндa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 20:23



за ваше сведение си се внася и си го има на пазара и си го купуваме и си го пием и незнаем кой кого и колко е глобил, но ние пиещите Лида сме задоволени максимално.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: дaндa]  
Авторhelp (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 22:50



от къде мога да си купя лида, имам да свалям още
моля ви кажете ми от къде да си намеря





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: help]  
Автор tin4e75 (непознат )
Публикувано03.07.08 09:27



все още успявам да намеря по някоя и друга бройка ако някой иска-0887200700



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: tin4e75]  
Авторvesel (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 11:22



за сега все още и на мен ми се намират
vesel@dir.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: help]  
Авторdanda (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:15



pirotska 3 sofia



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: danda]  
Авторshimbi (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 15:04



tova na pirotska 3 kakvo e apteka ili drug magazin. Na kakva cena go davat tam ??? kogo da tyrsia ???



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: shimbi]  
Авторvesel (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 00:26



място за булки много е смешно хора които продават булченски рокли да продават и хранителни добавки





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: shimbi]  
Автордaндa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 11:57



магазина си е специализиран за хранителни добавки
продава се официално и цената е 45 лева на опаковка
вноса е директен, не е на нито една от коментираните фирми вносители
пия по едно на ден, но може и през ден, защото действа дълго време, ям си каквото ми се яде, , но нямам вълчи апетит както преди
пиенето на вода м големи количества е задължително



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: дaндa]  
Авторvesel (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 14:22



А дали го внасят или си го правят в гаража защото не съм чувал друга фирма освен Прогнозис да има разрешително за внос



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: дaндa]  
Авторlvy (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 16:36



А дали все още се намира ЛИДА в този магазин на Пиротска 3,че моята вече привършва,а има още за сваляне?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
АвторPE3УЛTATИ (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 08:57



КАКВО СТАНА С ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ?

МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ЗАЩО НЕ ПУБЛИКУВАТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ, КАКТО ОБЕЩАХТЕ?

ЧАКАТЕ НЕЩАТА ДА СЕ УТАЛОЖАТ И ХОРАТА ДА ПРОДЪЛЖАТ ДА СЕ ТРОВЯТ ЛИ?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: lvy]  
Авторdanda (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 14:58



da



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: vesel]  
Авторdanda (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 14:59



опитваш се да дразниш, но няма кой да ти се върже на приказките.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:16



КОИ ЩЕ МИ КАЖЕ - ИМА ЛИ Ли ДА в аптеките в ПЕРНИК!И къде по точно!





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: aни]  
АвторLondy (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 13:40



Скъпа не разбра ли че в аптеките вече няма лида.Вчера изтече и крайния срок за Либра и Стинг да изтеглят цялото количество от аптеките.
Ако искаш лида се надявай някой друг да си е купил повечко и сега да ти даде някоя бройка.Другия вариант е да си купиш някой продукт който не се знае кой е произвел и внесъл в страната но имайки предвид че самото ползване на лида би могло да е някакъв риск то с описаните по горе продукти рискът е двоен



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Londy]  
Авторlondy (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 17:11



вижте на какво попаднах

http://lida-daidaihua.hit.bg/



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: londy]  
АвторRumi (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 09:03



Преди 2 месеца пих ЛиДа около 3 седмици. Отслабнах с 3 кг. Но се чувствах доста зле - сухост в устата, невероятна изнервеност, безсъние.
Имам да свалям още 3 кг. Нямам особен апетит и не ям много, но имам гастрит и колит и се налага да се храня задължително 3-4 пъти дневно.
Пробвали ли сте някоя друга добавка, която има ефект? Който има опит нека го сподели във Форума. Предварително благодаря.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: дaндa]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 12:17



А може ли някой да ме ориентира къде по-точно на Пиротска 3 се намира този магазин,защото видях,че там има доста магазини??Благодаря предварително



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: lidaj]  
АвторCapвeтa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 15:57



Бях извън страната за повече от две седмици. От вчера съм тук. Вече имаме резултати. Довечера или най-късно утре ще може да ги прочетете на сайта.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Rumi]  
Авторgladna_dunda (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 22:09



Мили хора помогнете!!!! Една приятелка ми даде ЛиДа, но от три места чух три различни мнения за това как трябва да я пия! Моля кажете ми как да я пия - сутрин, обед или вечер; на гладно, след хранене или по време на хранене!!! Искам да попитам и друго, ами ако на опакаовката има превод на руски, но само за това как да разбереш дали е оригинален водният знак, това означавали че са ми дали ментето????





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Capвeтa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 10:19



Хей,Сарвета,няма още нищо на сайта ви!!Кога ще можем да прочетем нещо за резултатите
?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: gladna_dunda]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 16:26



Скъпа по 1 капсула сутрин всеки ден или през ден.
Не мог а да ти кажа дали твоят продукт е менте защото не съм го виждал но вероятността е доста голяма.
Ама така е като ни забраниха да си купуваме хубава ли да ще се налага да пием каквото ни попадне
бякой да каже от къде мога да си купя ли да внесена от прогнозис



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: мoни]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:08



може ли някой да ме ориентира къде по-точно на Пиротска 3 се намира този магазин,защото видях,че там има доста магазини??Първо има магазин за булки и след това вътре в тунела се виждат много магазини.Благодаря предварително



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Nelly]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 17:23



До колкото знам е магазин за добавки Дженезис но може и да бъркам аз от там Ли Да не бих си взел защото не знам какъв им е произхода



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: мoни]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 18:20



ясно!Благодаря Мони!Остава май да чакаме да се появи някъде Лида законно, ако изобщо стане,защото аз вече не знам къде да си намеря Лида,внос на Прогнозис




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.