Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 05.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: moni]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:45



Поизчакай малко-другата седмица ще има развитие на нещата.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: assamaris]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 13:54



всички са надяваме



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 10:43



Хм, разбирам. Търсих тази на Прогнозис ама не я намерих никъде и затова взех тази на Сървета.И аз се надявам скоро да се разреши този проблем с Лида, защото съм опитала всичко, което е на пазара в България ( + Редуктил и Ксеникал) е ефект няма от нищо, за разлика от тая Лида.Ще поизчакам да видя какво развитие ще има този проблем, вредна невредна ще се пие..ефект да има





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
АвторNN (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 00:05



Здравейте на всички ! Пих ЛиДа 24 дена - 4 кг смъкнах, като имате предвид , че трябваше да смъкна около 5 ! Спортен тип жена съм , винаги съм се занимавала с физическа дейност, в и извън фитнес-залите ! В последната година почнах да качвам много по-лесно, отколкото преди да навърша 32 г, и това ме притесни.Затова прибягнах до ЛиДа- иначе си пиех Л-Карнитин+нес кафе, и нищо повече ! Страшен ефект има , още в първите дни ! Страшна жажда , и при мен нещо много специфично - кожата по тялото ми "настръхваше" , без да ми е студено// Това беше единствения"страничен ефект" . Тялото ми придоби почти младежките си форми .

, а сега ЛиДа ще пие и съпругът ми , който е пълен ! Намерих я в една фитнес-зала ! Цена 55 лв. Не мисля , че е вредна - в смисъл - не и толкова вредна , както я изкараха в медиите ! Всичко, което става - е играта на БГ-фирмите-вносителки -разпространителки ... Нима Clarinol Cla 1000 е по-безвреден , или пък .. Слиминнг-хапчетата , които не се котират толкова добре , както ЛиДа???



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: Dorchester]  
Автортoпka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 12:42



Здравейте,
Тази ЛиДа, за която толкова много се говори, колко време трябва да се пие и има ли ефект на натрупване в организма?

Ако с мъжа ми започнем скоро да правим опити за бебе, преператът може ли с нещо да навреди?

Мисълта ми е, ако пия ЛиДа 1 месец и после спра, в организма ми ще има ли натрупано вещество, което да повлияе отрицателно на една бъдеща бременност?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: kpeйзилeйди]  
Авторanito (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 13:36



piq lida po4ti 2 meseca ,i ne sam svalila ni6to .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2нови [re: NN]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 15:15



не знам защо повечето хора сме на това мнение за саегнати пазарни интереси и изкуствено създаден скандал



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: тoпka]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 00:22



Каквото и да има вътре,дори супербезвредно да е ,моля ви,не го пийте,щом планирате забременяване.Не си заслужава да рискувате.
Колкото до изследването на официалната лида,още малко търпение.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: тoпka]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано17.06.08 09:27



тoпka и аз смятам, че е за теб е по-добре да направиш някакво прочистване с плодове и зеленчуци.
Не забравяй фолиева киселина и витамини.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 2 [re: Eddy]  
Автортoпka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 09:59



assamaris и Eddy,

Благодаря ви, че ме отрезвихте!


Уж съм разумен човек, ама какво ми стана, че да си мисля за тези хапчета точно сега, не знам.

Благодаря отново и всичко добро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.