Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 30.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да си ходиш гладен и дебел...нови  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 11:54



Предполагам, че всеки го е имал или има този проблем. Това е нещо, което ме влудява и почти ме кара да се откажа от всякакви по нататъчни издевателства над тялото си. Пазя диета вече трета седмица и освен трите килограма, които свалих през първата повече не мърдам и грам. Не мога да разбера защо. Диетата ми е чудовищна и трябва поне по още 2 килограма на седмица...

Някой да има идея какво не е наред?





Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел...нови [re: Tъжнa]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано23.07.01 13:53



Az veche 4.5 meseca gladuvam i... predi mesec i polovina spryah da otslabvam... Oshte ne sym se otkazal, pyk ti za nyakakvi si dve sedmici mrynkash.



Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел...нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.07.01 14:15



Като не помага и двамата опитайте с Прокрустова диета.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел...нови [re: Potencialen emigrant]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 14:16



ми мрънкам щото това ме отчайва...
все си мислех че поне отначало е много бързо, пък после спира...
от какво зависи, имаш ли идея? от годините? от метаболизма? от хормони? от какво?



Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел...нови [re: akonitin]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 14:17



Какво е "Прокрустова диета"? Покриваш се с бял чаршаф и лягаш да чакаш?



Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел...нови [re: Tъжнa]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.07.01 14:31



Прокруст - първия радетел за всемирно равенство между хората, стигнал до известни крайности в идеологията си. Създал едно легло (Прокрустово ложе) с което измервал различията на Другите от идеала му за човешко същество, тоест самият себе си. Ако били по дълги, налагало се да извърши някои ампутации обикновено на крайниците (глава или крака, или и двете заедно), ако били по къси се налагало удължаване (разпъване). Ако били по пълни, също се налагали ампутации, подробности не са известни. Погрешно разбрал мисълта "Човек е мерило за всичко", Прокруст чето употребявал своята 'мисъл' "Аз съм мерило за всички." (Из Речник на посредствеността, апокрифно издание, 1440 г., печатниците на "Гутенберг&Ко.")

Не ми се връзвай.

Редактирано от akonitin на 23.07.01 14:31.



Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел... [re: Tъжнa]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 18:35



Znaesh li i az sum taka. I to kato uvelichih sporta, togava zapochnah da zadurjam kila. Purvata sedmica smuknah i az 3 kila, sled tova 1 a sega ot 10 dena nishto:(
A ti na kakva dieta si?



Тема normalno eнови [re: Tъжнa]  
Авторdeskata (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 21:14



Spored men towa , koeto ti se sluchwa e napylno normalno! Pitala li si se kolko wreme si trupala kilogramite, koito sega iskash za 1 mesec( ili po-malko) da swalish?
Az naprimer sym na dieta ot 3 1/2 meseca, kato prowedoh i 10-dnewen kurs na gladolechenie, i sega se zahranwam. Prez pyrwiq mesec otslabnah s 5 kilograma, prez wtoriq i tretiq s oste 2, i po wreme na gladolechenieto s 5 ; obsto 12 kilograma, za 3 1/2 meseca! Prez cqloto wreme sym fizicheski aktiwna!
Imaj w predwid che az tejah 101, sega sym 89!

Naj-dobrata dieta e glad, lisheniq i wolq! No edna dieta e nemislima bez motiwaciqta! Az naprimer imam silnana motiwaciq che sys sypruga mi iskame da si imama bebe!

Sywetwam te da se otpusnesh, da ne se merish wseki de, da ne mislish postoqnno za hrana, za towa kakwo ti se qde, za towa kakwo ste si hapnesh, kogato wsichko towa swyrshi!

Jelaq ti uspeh i mnogo tyrpenie!

Pishi, za da sme w techenie!
deskata



Тема nenormalno eнови [re: deskata]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 22:53



Моментът ' глад , лишения и мотивация ' е пълна простотия.

Хора спрете да гладувате - спортувайте !

Обичам да ям. Ям като прасе , но въпреки това поне фигурата ми е повече от прилично. Естествено е , че за да ти увисне шкембото и да ти се разплуе задника има много причини. Много е важна обмяната на веществата , в която много хора си намират удобно оправдание , но същината на проблема обикновено е една и съща - заседнал начин на живот. Демек - плюскаш повече отколкото се движиш. Може да гладувате по 3 месеца и да си биете канчетата в стената , но истината е тази - само с диета резултатите са малки.



Тема Re: Да си ходиш гладен и дебел...нови [re: Tъжнa]  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 00:04



Кажи ми какво точно ядеш всеки ден и какво спортуваш кажи също и колко кила си и колко си висока/за да мога да изчисля някои числа,ако не искаш да ги пишеш тук пиши ми на Unknown2001@dir.bg/и ще се опитам да ти помогна.
Не се отчайвай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.