Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 08.05.24 
Музикални
   >> Deep Purple
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?  
АвторФAP (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 15:09



Ехеееей, има ли оживели от прекомерно щастие свидетели на това грандиозно шоу, на този може би неповторим концерт на великите Пърпъл?. Всеки който не се е решил да бие път до Каварна - много е сгрешил и трябва наистина да съжалява! На това се казва жестока банда, професионалисти отвсякъде, Гилън просто сложи в джоба си всички досега идвали у нас екс-Пърпъл вокалисти. Е, вярно че състава в който бяха не е от най-успешния, но все пак...може да подминем някои забележки по отношение на новите членове, както и по отношение на саунда (през цялото време имаше проблеми и заглъхвания). Шоуто не случайно събра повече от 20 000 души!



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: ФAP]  
АвторБилa тaм (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 16:42



Е, да не забравяме, че пя човек на възрастта на родителите ни))) Но пя от сърце! Голям кеф ми достави наличието на "фенчета" от 5 до фенове на 70 години.
Ама и ние ги зарадвахме- толкова публика могат да съберат само в Източна Европа.Последният им голям концерт в ЮСА събра май само 4 000 човека в една зала.
Забележките ми са към организаторите- фейс -контролът трябваше да бъде изнесен още на входа на стадиона и сцената можеше да е на по-високо, все пак не сме шпо 2.10 високи)))

Смоук он дъ уотър)))



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: Билa тaм]  
АвторЖицa,бpaт ми! (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 13:20



От доста време Пърпъл се ориентираха към по-малки зали, дори клубове и затова е нормално на концертите им да присъстват по 4000 души - на Запад не ги е грижа колко най-много хора били дошли - там всеки гледа да си достави удоволствие от концерта, така както беше и у нас. А че тук се събраха 20 000 човек - е причината си е само в нас, кой ни е крив че групата не е канена по-често и преди 20 години , да речем....
А групата си има верни фенове по целия свят - това е неоспорим факт!
Давайте все така "момчета"!



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: ФAP]  
АвторElvis (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 17:12



Концерта беше супер убиец трепач! Много се радвах на Гилан и ДОН Ейри - RAINBOW, RAINBOW, RAINBOW!!!! Ако някой има желание може да ми пусне някой снимка на tydyr@abv.bg. И аз мога да му пусна от моите.



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: ФAP]  
АвторDPforever (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 17:34



Браво!
Е на това се казва супер концерт, много здраво забиха добрите стари рокаджий. А бе на върха на щастието съм - досега не съм гледал в България по-добро шоу. Единствено съжалявам че толкова много време ги чакахме да дойдат тук. Сега вече мога спокойно да си доживея старините



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: DPforever]  
АвторElvis (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 16:05



Ами как ги върнахме на бис с Black night! Може би ми се искаше да чуя Ричи, но и Морз е супер.



Тема аз направихнови [re: Elvis]  
Автор Яcминa (черно танго)
Публикувано28.07.05 16:31



няколко клипчета - ако искаш мога да ти ги изпратя

...I follow you...


Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: Elvis]  
АвторФAP (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 18:04



Бисовете винаги са нещо много приятно. Навремето Пърпъл са свирили по още 30 мин. - 1 час че и повече извън програмата - защото такава е била и тенденцията - на концерти да се свири много и с много импровизации.
Но нека не се заблъждаваме - нито ние сме ги върнали на бис, нито някой друг. Погледнете Set List-a им от предишните 10-на концерта и ще видите че изпълняват винаги едно и също. За съжаление всички чужди групи които идваха тук, въобще не се съобразиха с това че не са били никога тука и феновете биха искали да чуят нещо от хитовете с които са израснали, а не новите им парчета (които не винаги са добри както тези от 70-те години). Това е донякъде и до късмет - само до преди година и половина турнето им беше юбилейно - Mashinhead Tour - и там можехме да чуем всички любими парчета....



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: ФAP]  
Автор Alexcubata (Скорпион)
Публикувано01.08.05 01:29



Не бих казал, че Гилън е ударил в земята всички идвали досега тук бивши певци на групата. Само 2 седмици преди концерта на Пърпъл тук беше Глен Хюз. Той открай време си е по-добър от Гилън, но през 2005 разликата е още по-голяма. Трябва да си много глух или много пристрастен за да не забележиш това.



Тема Re: Ехеей, лайфа на Deep Purple, какво ще кажете, а?нови [re: ФAP]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано02.08.05 15:39



Добър беше концертът, ама по-леко с твърдения, че сложил в малкия си джоб бившите вокали на Пърпъл. Просто Глен Хюз е с класи над него и го доказа само две седмици по-рано. Защо да не вземе да изпее Child In Time Гилън, щом е толкова велик? А Глен по време на изпълнението на Mistreated показа много по-големи гласови възможности, отколкото онези, които се изискват за изпълнението на Child In Time.
Но с хармониката Гилън си беше супер, на може да се отрече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.