Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 21.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Кратка анкетанови [re: Vendome]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано27.05.09 11:27



тъкмо бях решил че имате школа за юноши в Македония





Тема Re: Кратка анкетанови [re: bobojusty]  
Автор Vendome ()
Публикувано27.05.09 11:30



Са еба в тъпака, чета Балдовалиев и си мисля, че за Бандаловски, та дори не вдявам, защо се учудваш. :)))



Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: tonzos_justice]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано27.05.09 19:12



Факти ли има казваш?



Не знаех, че така говорят политиците, обаче продължавам!

Не е ли факт, че ЦСКА игра слабо цяла година?
Не е ли факт, че преди няколко месеца бехме взели-дали по принцип и бехме на път към небитието за неизвестен период от време?
Е ли факт, че отбора се управлява малоумно от години?
Факт ли е, че защитните ни сили по отношение на антиЦСКА кампании са меко казано неадекватни?

Провалът, бате, в общия случай е по дифолт...останалото е некъв подвиг и знам ли още кво...А в частния случай, провалът е в главата ти и това е разликата между мен и теб, примерно.
Аз в неделя заминавам за Ловеч, за да подкрепям ЦСКА, защото предстои поредния кръг от първенството. А ти, предполагам, след като загубихме от витошарите и сега не можеш да ги дразниш по форумите, ще имаш нещо "по-важно" и дори нема да гледаш мача. Защото кво да му гледаш на провала...нали всичко е ясно?
Не съм повече или по-малко фен от когото и да било. Феновете /независимо на кой отбор, независимо къде по света/ разсъждават по подобен начин. Питай ги.


ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Ами сега?нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.05.09 19:22



"Въпреки острите критики на опозицията, депутатите от мнозинството приеха днес предложението на правителството за специален закон, с който държавата изземва от Столична община управлението на отпадъците в София."

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ами сега?нови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано27.05.09 19:24





ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Кратка анкетанови [re: Vendome]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано27.05.09 20:36



а така





Тема Re: Ами сега?нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано27.05.09 20:38



ами скоро ще бъде сменено правителството и така





Тема Re: Кратка анкетанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано28.05.09 18:20



не го знам, дай да го скивам бате петку

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Кратка анкетанови [re: Oлимпия]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано29.05.09 08:49



Възстановявам го по публикацията на Red Fire:

Димо Атанасов - Локомотив (Сф)

Павле Попара - Славия

Станислав Манолев - Литекс

Орлин Старокин - Черноморец

Мишел Платини - Черноморец

Марсио Нуньо - Черноморец

Иван Стоянов - Сливен

Костадин Стоянов - Сливен

Румен Трифонов - Миньор

Николай Манчев - Ботев

Тодор Тимонов - Ботев

Спас Делев - Пирин

Кирил Акалски - Локомотив (Пд)

Даксон да Силва - Локомотив (Пд)

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Тъкмо мислех да пиша тия дни 3а голаджии на Марицанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.09.09 11:39



Бях гледал миналата седмица таблицата във Югои3то4ната Вгрупа, 4е от на4алото на първенството 3а 4етири ма4а във Вгрупа имат 4етири победи и 29 вкарани гола!?!?!?!

Та викам си, отбор, който вкарва толкова голове, все ще има някой талант в редиците си. Още пове4е, когато става въпрос 3а Марица Пд. Да идат нашите дотам, да се огледат, да питат. Ние все пак сме силни в отмъкванията. И какво намирам преди малко:

"Нападател на третодивизионния Марица е попаднал в полезрението на ЦСКА, научи "Топспорт". Става въпрос за головата машина на маричани Райчо Танев. От старта на надпреварата в Югоизточната "В" група таранът е отбелязал 20 гола в 5 двубоя.

Той не съумя да накаже единствено Нефтохимик в последния двубой за тази година, като преди това съумя да вкара дори повече от 4 гола в някои от срещите.

Емисарите, изпратени от Любослав Пенев, са останали изключително доволни от играта на младия Танев, като дори са влезли в предварителни контакти с ръководството на аматьорския клуб."

Ока3а се, 4е тоя пи4 е играл и в Харманли. Пo-старите армейци 3наят какво о3на4ава това

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.