Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 17.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: red_fire]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано26.05.09 10:13



чуват се разни работи и за Благо Георгиев, срещу когото аз имам доста против.
Сто на сто някой ще каже: "какво му е на Благо - за нашето първенство си е ок, даже в националния се напиня."
Ами просто НЕ го харесвам.

Иначе, каквато и селекция да се направи, най-основното нещо е да СЕ ПЛАЩА на футболистите редовно. Неплащането и бавенето на парите са основен демотиватор, каквото и да си говорим.
За мен слабите игри този сезон, освен очевидната липса на класа у 90% от играчите, са и пряка функция от финансовата несигурност. Няма сила, която да ме убеди в противното. Приказките за честта и гордостта, без кинти никъде по света в 21 век не хващат дикиш.
Забавянето на плащане дори с два дена се отразява на хората, кво остава за два месеца!

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: Кратка анкетанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.05.09 12:00



Макар, че за Делев чух, че е почти уреден за нас, силно се е съмнявам да е така. Галчев ви дава играчи с лекота, а Батков е стиснат.



Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.05.09 20:26



Абе гледайки на4ина по който играем, много игра4и ми се струват достатъ4но добри 3а ЦСКА...

А3 още преди време, като и3ля3оха младите слависти Бл. Георгиев, Рангелов и Янков, се 4удех какво толкова го хвалят Благой? Просто бях сигурен, 4е Рангелов е доста по-добър и няма нужда да e и той българският Бекъм, 3а да се говори колко е добър.

3а плащането няма как да не си прав...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор tonzos_justice (NO SMO....)
Публикувано26.05.09 20:58



Забавянето на заплатите е основен демотиватор за хората, факт! Обаче бате трябва да се съгласиш с мен за следното - победа над Лвфски отваряше врати пред ШЛ. Там няма пари, там има реки от пари. Колко и да са тъпи парчета футболистите са били наясно с това, убеден съм. Дори и да са забравили за лигата на богатите на 9 май, пред играчите на ЦСКА излезе един отбор на Лефски, който трябва да биеш с 2 гола още от съблекалните. Да не говорим за предимството на червените фенове на трибуните. Извода е, че сегашните играчи на ЦСКА са едни страхливи куци мишки и те не заслужават никакво уважение. В най-големия отбор на България няма място за нито един от тях!



Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: tonzos_justice]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано26.05.09 22:01



Стига с тоя мач с пощенци, бе мама му стара!
Този сезон ЦСКА изигра всичко на всичко два сносни що годе силни мача. Първият беше срещу Ловеч за суперкупата и отново срещу Ловеч за първенството на Армията. Толкова. Имаше и отделни проблясъци за по 15-20 минути тук- там, но като цяло бяхме жив зян. Говорим за игра, нали?
Нито един реалист не може да бъде силно разочарован от т.нар "резили" срещу пощенци и варненци /включи и мача с Локото и още два-три, които по една случайност не свършиха зле/, просто защото си дава ясна сметка за състоянието на отбора.

По въпроса за "реките от пари в ШЛ":
Кой от сегашните играчи /при наличието на нови собственици и нов тренер, според теб може да бъде 100% сигурен, че на есен още ще е в отбора?
Колко хора по принцип се мотивират от мъгливи обещания за хипотетични бъдещи състояния на нещата?
Мислиш ли, че хора, които основно покриват стари задължения/ чийто край не се вижда/ при евентуална по-голяма печалба ще позлатят играчите?
Ако освен, че не ти плащат редовно, ти говорят за преразглеждане на договора /респективно заплащането/?
Добави си сам още няколко определящи въпроса от този тип...

Титан направиха фундаменталната грешка, решавайки, че заплатите могат да поизчакват.

А за предимството на червените фенове - не ме настъпвай по мазола, моля те - къде бяха червените фенове на мача с Локо?

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: Кратка анкетанови [re: Vendome]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано26.05.09 22:27



това за Балдовалиев отк-ъде го измисли?



Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.05.09 23:01



Hякои биха ка3али: "Eби, у4и, еби, у4и..."



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Кратка анкетанови [re: bobojusty]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.05.09 23:40



Балдовалиев е юноша на Левски (беше капитан на набор 1986).



Тема Re: Списъкът на Пенев и мнението минови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор tonzos_justice (NO SMO....)
Публикувано27.05.09 10:46



Стига говори като политик. Има факти. Нищо не може да оправдае провала този сезон. В крайна сметка всички отбори в БГ са зле финансово, или пък Лефски е българският Челси?



Чувстваш се повече фен на ЦСКА от всеки друг, защото посещаваш повечето мачове на ЦСКА Лошо няма, всеки си има своя философия



Тема Re: Кратка анкетанови [re: bobojusty]  
Автор Vendome ()
Публикувано27.05.09 10:54



Боже мой. Чак сега се усетих, каква глупост съм написал. Балдовалиев, Бандаловски, получило се е като вица с компютрите и компотите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.