Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 17.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Четеш нашия клубнови [re: red_fire]  
Автор Stanley ()
Публикувано06.11.08 22:50



Нали не мислиш, че поне една препоръка не е дал за него.


Мисля, че са 1987, но може и да греша.

Британия=Дървания


Тема Re: Кратка анкетанови [re: Чaвдo]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано06.11.08 23:21



Със сигурност не е. Просто неговото име беше цитирано най-често по мои спомени.



Мисля, че беше на Дж. Хейлър един литературен образ, който поставен сред много посредствени, правеше впечатление със своята посредственост.

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Трябва да се 3нае, какво мисли враганови [re: Stanley]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано06.11.08 23:33



3а да го по3наваме по-добре.

Има ра3лика от "уредил" до "поне дал една препоръка". А и и3общо не мисля, 4е я е дал . Освен ако репликата му "3а какво го в3е Феликс Иван не 3нам" ти мя3а на реплика на 4овек, дал препоръка 3а Иван.

Препоръката я е дал един друг 4овек. А и мотивите, то3и трансфер НАИСТИНА да стане са 4исто финансови и роднински. Това, 4е г-н Магат не го пускаше Стоянов си има при4ини, които са също финансови и то във вреда на Феликс:-))))) Но дотук по темата.

Ина4е може и да са 1987ми набор, благодаря.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Кратка анкетанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано07.11.08 04:40



1. Уелингтом да Силва - Том, Тодор Тодоров (вратарче) - и двамата от Литекс
2. Ненад Настич - не му ли изтече договора на този?



Тема Re: Кратка анкетанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано07.11.08 09:25



1. Тошко Тодоров /Литекс/, Пиетробон /Пирин/, Юруков /Ч. море/, бих добавил и Дзаферович, ама буферите го съсипаха миналия сезон и вече не е във формата от Берое

2. Г. Петков - добър вратар, но изключително леке, от сегашния ни отбор - Генчо /мисля си, че титулярно място в дубъла е доста подходящо за него, там поне може и да вкарва/

А пък по темата за най-големите некадърници - чудя се, как се споменава Томаш /който при завръщането си в Бг направи страхотен мач срещу нас с Черно море/, при положение, че при нас е бил Единствения, Уникален и Неповторим Вики Павлов!!! Няма друго такова футболно недоразумение... ама явно имаше як гръб, че толкова години ни тормозеше, ако не се лъжа и средни пръсти показваше... винаги си е бил кухорого, даже когато играеше и за нас



Тема Re: Трябва да се 3нае, какво мисли враганови [re: red_fire]  
Автор Stanley ()
Публикувано07.11.08 09:41



Може и да си прав, на мен друго са ми разказвали и то хора, близки до Лечков.

Британия=Дървания


Тема Re: Кратка анкетанови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано07.11.08 09:58



1. Том, Момчил Цветанов и Ст. Манолев от Литекс, Вл. Стоянов и Стоимирович от Черноморец, Въндев и Ив. Стоянов от Сливен, Ат. Апостолов от Берое, Йор. Юруков от Черно Море(за жалост не знам как можаха да го освободят от ЦСКА и то точно в тази посока).
2. Не искам да виждам говеда, некадърници и без души. От сегашният отбор не искам да виждам Ландзаат, Настич, Зе руи, Е. Йорданов. Нямат място в ЦСКА. А тоя Морац така си и остава пълна загадка.



Тема Най-бездарния футболист минал през ЦСКАнови [re: Чaвдo]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано07.11.08 10:20



Е Асен Букарев - без да ми спорите по тоя въпрос - Евгени е направо супер нападател в сравнение с онова дърво.



Тема Аз си искам Илко Пирговнови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано07.11.08 10:22



а вън ----> всички африканци. Искам си Тонев, Чипев, Тошев, Сандански...искам си ЦСКА. А не ЦСКА Интернешънъл.



Тема Re: Кратка анкетанови [re: Чaвдo]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано07.11.08 10:30



Екрем Генч не го помня.
За мен другия футболист който се доближава до нивото на Томаш е Якирович.
Фабио Лима също си беше сбъркал професията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.