Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Системи за управление на бизнеса
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: ethernall]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано11.10.05 17:40



въобще не искам който и да било да е зависим от мен, както казах и по-горе аз смятам за абсолютно правилно и наложително при една свястна имплементация да оставиш клиента със всичките необходими му знания, за да може да се оправя сам освен ако не се наложи сериозна промяна в настройките на системата или преработка на бизнес процес - а тогава все пак е нормално да се търсят специализирани знания - поне в белите държави...

Пак ще повторя, че визирам отделната категория специалисти, а не персонално, нямам нищо против, че болшинството ми колеги нямат нищо общо с мен

Що се отнася до информираноста ми, един приятел казва за хората: колкото по-малки им възможностите, по-големи потребностите и съдейки по мен си съм абсолютно съгласен.

Оф Топик:
Основната борба на хипитата е за свобода и независимост, само че, много от тях са се предали след като са се сблъскали с реалния живот, а голяма част от днешните младеж и хабер си няма за тях.



Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: ethernall]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано11.10.05 17:43



Май темата отива към нова

Редактирано от backinblack на 11.10.05 17:44.



Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: ethernall]  
Автор gandalf_ (Финансист)
Публикувано11.10.05 22:53



ами то лошо няма, аз пък на тоя тип колеги се възхищавам, защото хич не ме влечат техническите детайли :)

Niakoi dostaviat radost samo s prisystvieto si, drugi edva kogato si trygnat


Тема Re: SAP - въпроси, мнения и т.н.нови [re: unforgettable]  
Автор gandalf_ (Финансист)
Публикувано11.10.05 23:17



Това би трябвало да означава, че си пускала масова обработка на активи. Ако е така, няма начин да стронираш само обработките (документите) за въпросният актив.

Друг вариант би било да се прави някаква корекция с отписване на част от актива (ако е сложен актив) и присъединаване на нова. Ама, това не гарантирам, че е възможно винаги, зависи както от настройките така и от това дали актива има съставни части като под-активи.

За съжаление АМ (Assets Management) не ми е най-силната част. И не знам до колко би ти било от полза това.
Ще питам един колега за други идеи и ще пиша пак.

Niakoi dostaviat radost samo s prisystvieto si, drugi edva kogato si trygnat


Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: backinblack]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано12.10.05 09:23



Аха поздръсти се тая:) да зема а пусна една нова? Например - САП - проблеми, въпроси, помощ? И там хората да питат пък ние тука да си баеме...

А за хипитата за съжаление си прав... така става като се блъснеш в стената обикновено, но и много добри неща са останали оттогава


Колкото повече - толкова повече!

Редактирано от ethernall на 12.10.05 09:29.



Тема Peace brothers and sisters :)нови [re: backinblack]  
Автор unforgettable ()
Публикувано12.10.05 10:54



Дипломната ми работа беше на тема "Правна закрила на компютърните програми" лонг тайм агоу :)

Редактирано от unforgettable на 12.10.05 11:12.



Тема Re: SAP - въпроси, мнения и т.н.нови [re: gandalf_]  
Автор unforgettable ()
Публикувано12.10.05 11:04



ако под масова обработка разбираш месечни амортизации - това е правено, да.
мислех, че е въпрос на права, че не мога да сторнирам капитализирането, но и главната счетоводителка, която е с най-много права в офиса , също не успя - САП и отказа , защото активът вече имал стойност.
Е то без стойност и баба знае (така де, баба, ама със САП)

Редактирано от unforgettable на 12.10.05 11:08.



Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: backinblack]  
Автор unforgettable ()
Публикувано12.10.05 11:23



браво, още един индивидуалист, станахме двама, като прибавим и хипи -мотивът, направо вади китарите

нищо против ИТ-тата по принцип, нитно против екипността , аз не обичам да не мога сама да се оправя като става дума за счетоводство - такъв ми е начина на мислене, ако ми забие компа - ок, ма да не мога да преборя 1 фактура без ИТ-та - туй ми е в тежест.

и не е прав приятелят ти за информираността и потребностите - на мен колкото повече ми е информираността , толкова са ми по-големи потребностите.

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: ethernall]  
Автор unforgettable ()
Публикувано12.10.05 11:27



що, кво и е на темата, ако някой иска да пита (освен мен де) - още не сме заформили ложата, макар да се очертават първите признаци :)))

всеки понякога си чупи главата...но това с "хипарството" си остава в теб за цял живот, ако е истинко

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Re: Why Great Technologies Don't Make Great Productsнови [re: unforgettable]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано12.10.05 11:52



факт:)

ми темичката бая голяма стана трудно се чете


Колкото повече - толкова повече!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.