Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Списък на хубавата българска коzметика?нови  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 23:48



Здравейте,
какво ще кажете да направим списък на българските неща, от които сте иzключително доволни? Като роzовата вода, кристалите zа коса, целулитните кремове на Леокрема и т.н.
Ще си идвам в България скоро и искам да иzпробвам работите, които само там мога да купя и zа които съм чела толкова в тоzи форум.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор aunt Ogg (минаващ)
Публикувано24.04.05 08:56



Включвам се,макар и скромно:
* Бадемова маска за коса-Евтерпа (Косата ми е дълга,небоядисвана)
* Кремове за ръце-Insens (подобни на Atrix;много добре попиват и не оставят мазен слой).



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано24.04.05 10:10



e как няма да кажа Маточинната вода на Българска роза-Карлово
Също така хумата на Талодерма и млеката им за тяло, както и вазелинчето (става за устни, изпръхнала кожа и въобще всичко, разкошно е и е на смешната цена от 64 ст.)
сапуните Рефан
Всичко останало на Българска роза-Карлово
зеления измиващ гел на Елеа



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор ellina (legal alien)
Публикувано24.04.05 10:25



миналата година зададох подобен въпрос и каквото ми препоръчаха момичетата - все беше супер.

към написаното от другите добавям антицелулитните гел и крем на Рефан, масажните масла на Икаров, маските за лице на Регал и Арома ( пробвах почти всички и бяха чудесни и на много прилична цена ), розова и маточинна вода с литри, сега прочетох, че имало и лавандула, много съм любопитна да я пробвам.



Тема Тъкмо навреме!нови [re: Фeнka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.04.05 12:51



Че и аз след няколко седмици ще си идвам и съответно и мен подобни въпроси живо ме интересуват
Аз бих добавила лосиона за почистване на очи на Регал (в тъмносин флакон, но не се сещам вече как се казваше, защото изхвърлих опаковката - нещо с магданоз май беше), лосиона за тяло на Lady's joy (с него изкарах зимата, много си го обичам!), солите за вана на Рефан, както и техния сапун за крака с "вградена" гъба.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: ellina]  
Автор ***** ()
Публикувано24.04.05 14:06



За съжаление тази вода от лавандула мирише ужасно Ароматите са нещо много индивидуално, но на мен изобщо не ми хареса, а по принцип много обичам козметика с лавандула и съм купувала неща само, защото ми миришат на нея



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор ***** ()
Публикувано24.04.05 14:16



Малко се повтарям от другите такива теми, но... :

-розовото вазелинче и медико идеал на Арома;
-хумата на Талодерма
-на Рефан:сапуните за тяло и за крака, пяна за вана, соли за вана, гел за крака, душ гела и кремчето за ръце от морската серия, антицелулитните продукти
-Българска роза: маточинна вода, шампоан с роза Herbal Care, кремчето за около очи (аз го ползвам за лице от време на време) и почистващите рподукти Seasons;
-тоалетното мляко от зелената серия за Елеа
-маслата на Икаров. Аз съм ползвала бадемовото, от жожоба, сусамово и за нокти
-гланц за устни I love just u
-кератина за коса на Биофарма (това е българо-италианска фирма, но видях, че си споменала кристалите и затова ги включвам)
-щях да забравя бадемовата маска на Роза Импекс с билки и витамин F (или беше Е?) Сега съм си взела тази на Евтерпа, но още не съм пробвала,

Така като гледам май хубава козметика са почнали да правят в България



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано24.04.05 14:37



1. Кремовете на Родиола - дневен и нощен, съответно за суха или смесена кожа.
2. Регал - околоочните кремове, тоалетното мляко
3. Кристалите за коса на Биофарма

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика? [re: Фeнka]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано24.04.05 15:15



"целулитните кремове на Леокрема"
1. ако искаш нещо да ти образува целулит, добре, но аз не искам; кремът е антицелулитен
2. ако не ме лъже паметта, а тя не ме лъже, продуктите на Леокрема не са български, а италиански
любими мои неща - повечето на БР-Карлово и Родиола; с аромат на роза са, лошото е, че max SPF е 8



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика? [re: Фeнka]  
Автор Meceчka (истинска)
Публикувано24.04.05 16:16



"Дева" - антицелулитен крем, крем против стрии и гел-крем за лице, балсам за коса на "Ален мак", почистващия лосион на "Регал" с магданоз




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.