Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор fornarina (новак)
Публикувано24.04.05 16:30



Здравей!
И аз както повечето момичета много харесвам сапуните на Рефан и по-специално този за крака и антицелулитния!Наистина са прекрасни
Поздрави!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: 7kari]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.04.05 19:05



За кремовете на Родиола - доколкото си спомням можеха да се набавят само с поръчка, или греша? Продават ли се по магазините (аптеките)?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано24.04.05 19:26



тц! каталог.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: тиrъp]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.04.05 19:49



Тюх, така и предполагах А откъде се взима този каталог? Как се плаща, колко се чака поръчката и т.н.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: fornarina]  
АвторRosty (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 22:32



Присъединявам се за Регал - тоникът за почистване очи с магданоз, 3-минутната маска, серията им за крака (скръб-гела, балсамче и кремче), кремът им за около очи, маските за лице - идеални са. Също- Дева, но без крема за ръце и крема за крака от зелената серия - не попиват добре. И не на последно място - Родиола. Имам доста неща от тях, но дневният матиращ крем с УВ фактор и кремът за около очи - не бих ги сменила още дълго време. Дивинора, поръчването им не е голям проблем - при мен колетчето идва за два дни от София до Шумен - поръчваш в понеделник - в сряда пратката е при теб. Мога га ти дам е-маил на една дама-дистрибутор. А в колетчето ти пращат и каталог и мостри.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано24.04.05 22:33



нямам представа, никога не ми е попадал.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано25.04.05 00:39



ами да, моля те дай адрес, и аз се интересувам. Освен това откъде купувате Българска Роза, Лейдис Джой, Регал? Аз където и да попитам все има само Дева и Елеа от българската козметика??



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано25.04.05 00:48



Продават се, явно на малко места....
Аз лично съм виждала в базар "Плиска" в близост до хотел "Плиска"




Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано25.04.05 01:03



И аз ще се повторя, но най- допаднали са ми Розовата вода и крема Lady's joy, и гела за измиване на лице Seasons на Българска роза Карлово.

Пропуснах лосиона за почистване на очен грим на Регал

Редактирано от Шaнтa на 25.04.05 01:05.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 08:49



О, ще съм ти много благодарна! Ако искаш остави ми бележка. Аз съм от Варна и ще си бъда за няколко седмици в БГ, така че ще имам време за поръчки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.