Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: feia]  
Автор brawn ()
Публикувано20.01.06 09:16



Душ гел на Рефан - в една зелена опаковка, наистина овлажнява чудесно кожата, крем за ръце Дева - пак в зелена опаковка, просто ми е любим; розова вода на Карлово.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Philyra ()
Публикувано06.02.06 11:30



Покрай студовете кожата ми се поизсуши и си взех едно подхранващо кремче на Арома - Aroma Energy Nourishing Cream SPF6 за нормална към суха кожа. Много е хубав крема, въобще не е тежък (аз все пак съм със смесена кожа) а и цената му е малко над 5лв.





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторbandi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 15:16



BILKA - страхотни продукти за тяло имат, но много трудно се намират



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 13:42



Еудермол 5 за тяло на Талодерма-Варна,кремовете им за различни типове кожа и Антицелулитния им крем Рубедерм 9.А Магията им от Антарктика е вълшебна.
Пробвай и се наслаждавай на ефекта.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Philyra ()
Публикувано09.03.06 12:56



Крема на Aroma Natural Dаy AHA Cream - много приятен крем. Започвам да ставам фенка на Арома. Видимо ми "светна" лицето от него. Взех си го просто от любопитство и заради цената (ок.4 лв.), но ще повторя.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Philyra]  
АвторlNSENS Fen (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 14:53



Iskam da vi kaja, 4e polzvah minalata godina slanceza6titnite produkti na INSENS i sam mnogo dovolen. Ne izgorqh i napravih strahoten ten. Kak mi se lepqha mackite e izli6no da razkazvam!!! I dobrata novina e, 4e cenata mu e mnogo izgodna. Taka 4e moq savet za tova lqto e - INSENS!!!

Pozdravi!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: At]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 14:07



Това за около очи Q10 обаче предизвиква парене по клепачите след няколко часа престой. Мирише мн. хубаво, но....
За другия който е за лице не знам



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 15:13



ВИЖТЕ ТОЗИ САЙТ И ПОСЛЕ ЩЕ СИ ГОВОРИМ ЗА ХУБАВА КОЗМЕТИКА НА ПАЗАРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: xxx]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано30.04.06 16:03



Е стига де. Снощи беше пуснато 2 пъти, сега пак. Хората ще го прочетат, спокойно.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: xxx]  
Авторmoon (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 15:26



Добре е, че си попаднала на това. Аз отдавна си провеждам мое разследване по въпроса. И наистина нещата са много лоши. Хубаво е да се каже на хората. Ако не вярват, сами да проверят - има достатъчно информация в интернет (дори да не са химици, с малко търпение ще успеят да разберат).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.