Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: obrinata]  
Автор kaprizno (непознат )
Публикувано13.03.05 22:41



Ексфолиант на Ейвън с бяло грозде...сравнен дори със скраб от 2,50лв е пълен боклук. А кремчето от серията с бяло грозде не е лошо....



Тема Нютрогенанови [re: Pipe]  
Автор leeyloo (blond devil)
Публикувано27.03.05 17:25



Neutrogena - скраб и дълбокопочистваща маска за лице.
гаджето ми ги донесе от САЩ да ги пробвам. скраба как да е, почистих си лицето с него, но като сложих маската......лелеееееее! кожата ми започна да гори ужасно и да ме боли! веднага я измих и.... цялото ми лице се беше покрило с червени петна като от изгорено, ужас!

веднага изхвърлих "подаръците"

Животът е сладък, наслаждавайте му се


Тема ORIFLAME!нови [re: leeyloo]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано27.03.05 17:45



Спирала на Орифлейм! Не я знам как се казва,но не искам и да я знам (подарък ми беше)...за пръв път имам подобни проблеми-30 мин след като я нанесох очите ми започнаха да сълзят и подуват! Добре,че беше един колега да ме заведе до тоалетната да си измия очите...не можех да си ги отворя! След като я махнах,естествено "прогледнах"!

...от някой...



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Nike]  
Автор Perfy ((ex "perf"))
Публикувано28.03.05 08:49



Наскоро чух един случай - жена се мазала с крем на Ейвън и получила такава реакция на кожата си, че й изписали инжекции.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: perf]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 19:04



сьщо чистосьрдечно мога да кажа че продуктите за проблемна кожа са много ама много лоши.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: милa]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 19:12



става вьпрос за Орифлеим всичко което сьм пробвала не ми хареса



Тема Почистващ лосион за очи Регалнови [re: Nike]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано02.04.05 14:07



Аз съм недоволна от Регал - "Почистваща емулсия за сваляне на грим, за всеки тип кожа"; серията е rejuvenation course. Люти МНОГО на очите и въобще не сваля добре грима. Ползвам го за разгримиране на останалата част от лицето, но и там после има нужда от измиващ гел. :/



Тема Re: Doveнови [re: Umai Maia]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 09:10



DOVE -shampoani,dezodoranti.balsami-vsichki sa NEKACHESTVENI.Dezodoranta deistva 10-15 minuti.



Тема Re: Почистващ лосион за очи Регалнови [re: Manna]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано08.04.05 10:40



Лосиона с магданоз ли е това?

Ако е същия... много странно, че така ти действа. Аз по принцип съм много чувствителна към лосиони за сваляне на очен грим, а този не ми е правил проблеми досега.


Редактирано от Гaнимa на 08.04.05 10:44.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: shmatka]  
Автор didata (nova)
Публикувано08.04.05 11:14



И АЗ СЕ ОБРИНАХ ОТ НИВЕА СОФТ

направо като гледах рекламите не повярвах че става дума за един и същ продукт!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.