Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ....нови [re: Umai Maia]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 05:44



Редактирано от Mouze на 26.06.06 10:04.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Sky]  
Автор anastasiab (непознат )
Публикувано05.07.06 11:36



Изобщо не съм съгласна за Низорала да наистина изчиства пърхута но ако спреш да го ползваш той се появява отново а го рекламират като козметичен шампоан.Добър ефект има шампоана против пърхут на Селсон/фирмата не е известна но продукта е качествен и е наистина медицински има го в аптеките/горе долу на същата цена като Низорал



Тема Re: Околоочен Регалнови [re: PPP]  
Автор lncantation (непознат )
Публикувано25.07.06 17:19



И аз съм разочарована от околочния на Регал. Никакъв резултат въпреки, че използвах две опаковки. Все пак нямаше странични действия като дразнене или лютене на очите.



Тема Re: oh!нови [re: Anna]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 18:05



oooo, skupa tova e redoven nomer na vsi4kite friziori, za6toto sa golemi nekadurnici, ne si samo ti izpatila...





Тема Re: IKAR...OFFнови [re: s]  
Автор shmatina (непознат )
Публикувано11.08.06 18:38



IKAR...OFF - F**K OFF!





Тема Re: Пазете се и от Пантеннови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор rorrr ()
Публикувано25.08.06 13:27



Аз от доста години се мия с Пантен и го обожавам


Че се отличават по качество от тези, предназначени други региони - да, веднъж пробвах пантен от испания - красота!!! Но и БГ вариант ми е любим. Косопад какво значи, на мен доста косми ми падат всеки ден от косата, ама да я видиш каква е буйна и лъскава /рекламка/

An intelligent woman is sometimes forced to be drunk to spend time
with her fools

Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: me]  
Автор Koнcyлт (различен)
Публикувано04.09.06 12:46



Не зная коя маска на Планет Спа си ползвала. Аз от известно време единствената маска, която ползвам е тази от маслини. Невероятен ефект! Дори в сайта на Паула открих положителна оценка за нея днес, случайно.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Koнcyлт]  
Автор Mишoнa (охлювченце)
Публикувано04.09.06 13:21



А аз съм много доволна от шампоаните от серията Advanced Technique. За маската също съм чувала хубави неща. Незнам защо на теб така ти действа... въпрос на лична поносимост явно...



Помогни си сам, за да ти помогне и Господ...

Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: me]  
Автор PPP (една)
Публикувано04.09.06 15:43



Маската е добра, но специално при мен има доста утежняващ ефект. Да не говорим за цената, за половината от цената й с намалението можеш да си купиш маската на Миосотис с костен мозък и плацента, която е поне 2 пъти по-добра...



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: PPP]  
Автор Mишoнa (охлювченце)
Публикувано04.09.06 15:59



Ей, тая маска на Miosotis е супер, РРР, а пробвала ли си тази с мед?? (това май трябваше да е в темата за похвалите )



Помогни си сам, за да ти помогне и Господ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.