Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИ  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано27.10.03 15:13



По предложение на Cool отварям тази тема, в която може всеки да опише от кои козметични продукти (за лице, коса, тяло .....) и услуги (козметични, фризьорски ......) е недоволен. Тази тема ще седи статична на първа страница.
Ето

към преди разискваната тема за некачествените продукти.

Редактирано от Nike на 27.10.03 15:33.



Тема Doveнови [re: Nike]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано27.10.03 19:46



Шампан Дав. С уточнение - купен в България. Втори път няма да го докосна до косата си.

...when time gets fast but everything goes slow...


Тема Re: Doveнови [re: Nike]  
АвторDea_ (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 00:18



Абсолютно против съм шампоана Dave!

Купих си една голяма опаковка на Dove за боядисана
коса и още след първото ползване вече съжалих,
че съм го взела.Явно е пълен със силни химикали.

АКО ИМАТЕ ИЗТОЩЕНА ОТ БОЯДИСВАНЕ КОСА
ТО СИ КУПЕТЕ DAVE ЗА ДА ВИ Я ИЗТОЩИ НАПЪЛНО !

Сега го ползва приятелят ми-но не защото му е
боядисана косата а защото и той както повечето
мъже няма претенции какво ползва.
Дано само да не остане без коса



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Nike]  
Автор Cool™ (Блясък)
Публикувано29.10.03 14:24



"
А да ви се оплача какво ми се случи вчера - отивам на фризьор (за първи път в този салон) с уговорен час за 14ч и с уговорка, че искам да ми се махнат цъфтежите чрез усукване. Та отивам си аз точна като часовник, но се наложи да чакам 45 мин докато ме вземе. Както и да е затова. Но когато седнах на стола и почна да ме прави ми изръси - абе сега няма време да ти махам цъфтежите така, ще го направя само на най-горния слой, пък ти ще дойдеш пак другия месец и ще те оправа...Е това вече на нищо не прилича... И като си тръгвах ме пита :"Е ще почнеш ли да идваш при мен редовно?"... наглостта на хората край няма...."


За съжаление не мога да кажа точния адрес на салона, но се намира една спирка с трамвая след малкото НДК. Казва се "CRAZY", а фризьорката - Ани.




Тема И аз се Dovе-нах...нови [re: Umai Maia]  
АвторHykи (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 21:58



...отначало беше добре, само че взех че повторих с Dove купен в Унгария. Сега имам пърхут и се чудя дали е от водата (която много изсушава), или от шампоана. А тук е адски скъпа козметиката и направо не знам , ако кажете ще го сменя, но ако не се налага няма да купувам друг.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Nike]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 19:52



Стик-коректора на Vichy Normaderm.Такъв оранжев цвят има,че ставам от червени петанца там където имам нужда на оранжави.Не е много приятно.Да не кажа ужасно!



Тема Kyna Aromaнови [re: Nike]  
АвторPipe (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 17:49



Ot chernata kyna Aroma kosata zapochna da mi pada. Osven tova tzvetyt i e neestestveno cheren, koeto mi podskazva che sa prekalili s himiyata.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Nike]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано06.11.03 17:19



Искам да кажа, че тониращия балсам на Лонда е нещо, което никой не трябва да си купува.
Това което го взех за светло сиво ми направи косата шарена на лилави и розови петна.
Нямаше да ми пука особено, ако това не се беше случило 2 дена преди сватбата ми и сега съм изпаднала в истерия



Тема Re: И аз се Dovе-нах...нови [re: Hykи]  
Автор Fire walker ()
Публикувано07.11.03 05:01



Канадският Dove е страхотен-и балсамът също.



Тема Re: И аз се Dovе-нах...нови [re: Fire walker]  
АвторЛюcи (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 19:09



В Канада всичко е върха !!!
Цъфтежите се премахват без много-много усукване
Имам страхотна фризьорка - българка (в Торонто), ако някой се интересува






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.