Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Почистващ лосион за очи Регалнови [re: Гaнимa]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано08.04.05 11:49



пишеше, че е с някакви витамини, но вече го изхвърлих
ето как изглежда:


на сайта видях, че има и друг продукт за почистване на грим и на него пишеше, че е с магданоз, така че явно не са същите



Тема Re: Почистващ лосион за очи Регалнови [re: Manna]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано09.04.05 18:06



Ох, стресна ме... така както го описа много приличаше на моя .
Ето го и него:



Това май трябваше да го пусна в тема за похвали .



Тема Re: Почистващ лосион за очи Регалнови [re: Manna]  
АвторEvelina (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:37



И аз имах същия проблем с лосион за разгимиране на очи на Регал - син флакон. За разлика от него, който лютеше на очите здраво, съм доволна от лосионите за разгимиране на очен грим на Avon - не дразнят изобщо.



Тема Регал са супер !!!!нови [re: Evelina]  
АвторATУM (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 08:59



Странно, защото аз съм много доволна от същия този лосион. Очите ми са много чувствителни към химия и трудно си намирам подходяща козметика. Бях приятно изненадана след като пробвах лосиона в синята опаковка - никакво дразнене на очите, никакво зачервяване, просто усещане за лекота и свежест. Хареса ми и дискретния аромат - не обичам силно парфюмирани продукти. Това ме накара да изпробвам и едно кремче-гел около очи на същата фирма. Очарована съм !!! Попива бързо, омекотява и НЕ ДРАЗНИ ОЧИТЕ. За разлика от толкова други продукти. Пък и цените на Регал са направо смешни. Голяма реклама му ударих, но определено съм доволна и от други продукти на тази фирма.
P.S. При теб може би става дума за индивидуална алергична реакция.



Тема Регалнови [re: Evelina]  
Автор Alphecca (скитник)
Публикувано15.04.05 10:29



И аз искам да се застъпя за Регал - лосионът им в синият флакон е хубав и никога не ми е дразнил очите. Имам приятелка която също го ползва и също е доволна. Иначе подобно лютене съм получавала от кремче за очи на Дева, сега го използвам да си мажа петичките .

Правете любов, а не война.


Тема Re: Регалнови [re: Alphecca]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано17.04.05 17:54



О, това на Дева беше гадно . Лютеше ми на очите.



Тема Re: Регалнови [re: Гaнимa]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано17.04.05 18:11



май няма човек, който да не се е оплакал от лютене



Тема Re: Kyna Aromaнови [re: margarita]  
Авторmegi (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 11:46



Направо е ужасна, косата ми стана на метла и започна да се къса. Просто трагедия. Едвам я оправих с маски, балсами,спрейове и т.н.



Тема Крем за около очите на Ейвъннови [re: Nike]  
Автор Mushu (злюка-гадюка)
Публикувано23.04.05 21:53



С уговорката, че всичко е индивидуално и може да става въпрос за лично моя непоносимост, разбира се...
Сравнително скъп крем в мъничко бурканче, за около 12 лева... понеже кожата около очите ми се изсушава много напоследък от пуленето в РС-то цял ден, решавам аз да си купя от него. Намазах се вечерта, а на сутринта станах подпухнала като хомяк!!! Ужас, веднага алергозани, работи... Не бих пробвала повече с крем на тази фирма , всъщност смятам продуктите й за некачествени, а купувам чат-пат във вид на хуманитерна помощ към приятелче-дистрибуторче...

Иначе хубави кремове за около очите са на Нивея и на Клинианс, и двата в диапазона 13-15 лв, но стигат за много дълго.

Ante porcos margaritas meas mitto.


Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИнови [re: Nike]  
Авторrazvigor (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 15:02



Редактирано от Nike на 27.04.05 14:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.