Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 05.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БИГ ПОЛИЦИЯ !!!  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано04.11.07 14:44



ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛЯТ!

ТЪрговеца НОСИ ОТКОВОРНОСТ ЗА КАЧЕСТВОТО НА ПРДЛАГАНИЯ ПРОДУКТ ЛИЧНО!!


п.п. имаме звено и правен отдел и международно правен.
услиугите са безплатни само срещу бона от магазина.

без значение какво продава от кафето до донорството,защитен свидетел -всичко и като услуга и като изпълнение..от старите коли до сиренето и масажа на спа центровете.

....инж.Венко Спасав -Козлодуй като УИ 4 блок, 5 блок -аварии.Работил е с Овчаров в Енергопроект,познава инж.Михайлов,работел е и в Кремиковци и в Топлофикации

БИГ ПОЛИЦИЯ Е ГАРАНТ ЗА КАЧЕСТВО!!!

следва,



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано04.11.07 15:40



БГ лева няма покритие от 1985 г. -Георги Атанасов,Гриша Филипов.БГ приела индекс БГ 40 - которовка на ценните книжа, сиреч ФАЛШИВИ! НЯМАМЕ ТАКИВА!
...Фирма Филто и дъщернята й ТОРИНГ дадоха ми визитка инж.Галя Павлова,Сътрудник отдел ПРОДАЖБИ!
факс 02/9 582 319
София 1408,СТРЕЛБИЩЕ ,ул.Нишава 105 /моят парцел взет от Софиански - адвокат Колев Софийска община/ VIVATEL !!!PERE S TQH PARI! STROITELEN BIZNES I KOMUNIKACII,студио ALEGPLLA,РУБИТЕРМ ООД -тоалетни,Егида - 21,
Дознател;л Сулев ,от първо софийско багажа т.е. ценни неща моб. скъпи маркови дрехи,комп. и др. на Бобъра -от приятелката му Елица,Поморие - още не са върнати - половин кг.злато семейна стойност както при мен от 6 и панчаревци - имам теми
....Бинго залата там на бул Витоша на веригата АНЕЛ - 5 броя,Вера разбира там я познават шефката им Светла...откровено и разказала схемата ,Холдинг - който работи или член от семейството нямат право да залагат - онзи който спечели колата и джипа играе на Иван Вазов,жена му работи на бингото на Витоша,
пласьорите - охраната пребили едно момче за да му вземат парите - поставени лица следят процеса.
Светла е обяснила на БЕРА как БИНГОТО ЛЪЖЕ ДЪРЖАВАТА И КОЙ ГИ ПОКРОВИТЕСТВУВА И КАКВИ ПАРИ ПОЛУЧАВА ЗА ТОВА., спрепродаване на сериите и така се изплащат премиите от печалбите на играещите.
ДЪРВЕСИНАТА РАСТЕ!!!
фалшифициране на долари и евро ГРУП!!
програмистите на програмите в бингото...
шеф на зала взема 2 000 лева заплата със средно образование,шеф маса...1000 лв.
май оня с джипа спечелил е ЕМИЛ....
ПРОКУРОР Иван ТАСКОВ - Ямбол -формула едно е от едно село с жената бивша на СПАСОВ - има дела,шуреят му е ХОМОСЕ>>>затова и така нагласена работа - СЪД ЗА УБИДА В ХАГА СПАСОВ ГЛАСИ заедно с Иванови АЗ ГАРАНТИРАМ, БИГ ПОЛИЦИЯТА ЗНАЕ!
КОКИНОВ -КАКВО ПРАВИ ТОЙ?ПОПИТАЙТЕ ВЕРА!Той я познава. -Маргините - ама фалш!!!
ЧЕРНОГОРЕЦ - орхидеи след 1930 год.
АРИСТОЛОГИЯ! /начин/наука за вкусното хранене нали/
Хироулф - дедектив американски тип аналог на Шерлок Хомс.
Милар Дойл - авторите на романите само че измислени не като Хотел "България" в Париж.
Изгубен свят - ДИНОЗАВРИТЕ - ХРОНОЛОГИЧНАТА ТАБЛИЦА!
в първо отделенив ТЕОРИЯ НА МНОЖЕСТВАТА.???
Капо Режими
Сона Коза Ностра /знам 2 вица за СНЧ -друг път/
Така ли е това си е наша работа -ваша БГ НО НЪЗ ПРОКУРОРИ И дознатери, е бях и в радомир на дознание с лигито призовката е ФАЛШИВОТО КРИМИНАЛНО *R*.
КОЙ е вуйчо Ваньо?? - театъра на въоръжените сили веригата ЕВРОДЕНТО !
КРИМИНАЛНА и то ЕВРО,ама перач на крадени "ЕВРО ФОНДОВЕ"
Прокурор Магдалин Маринов е ПЪРВИ БРАТОВЧЕТ НА инж.Венко Спасов
Какво става в МЕИИТО още през 90 год. ами в ХИМИЧЕСКО ТЕХНОЛОГИЧНИЯТ -СОФИЯ лабораторията на НАТО!
Познавате ли НАУКАТА
ХРОМАТОГРАФИЯ тя бива ВИСОКОСКОРОСТНА И ГАЗОВА!
Е,в Химическивя факултет проф.Пецов води - земя,хартия,цветове,.моб.тел -лятото 2006 г. ВИЕ СЕ ОПИТАХТЕ С НЕЯ ДА МЕ УБИЕТЕЧ
Пускахте ГАЗ по тел..имам достатъчно теми тук..спаси ме флаконите немски за имунната ми система.
ХАГА!
ЗСАБРАНА НА ВСЯКАКЪВ ВНОС НА СТАРИ КОЛИ!
Фламинго попитайте ЖОРО и търговията със стари резе3рвни части за коли.ОПАСНИ ПРОДУКТИ!
Лаборатории за изследване ха храни -оная същата лаб. измислена ЕЛЕКТРОННА както и онова студио за БЕЗОПАСНО ОТСЛАБВАНЕ СА КРИМИНАЛНИ едва не умрях с 10 кг. отслабнах,и когато разгърмях КОРИТАРОВ ЛАЙФ се обади на сутрента за СЕКТИТЕ руска православна нещо смотоляви - имам теми.КОЙ НА ЖИВО ИЗПИТВАШЕ ХРОМАСТОГРАФИЯТА която е като оная БОЛЕСТ т.е. ВОЕННИЯТ СИНДРОМ!!
ИМаме условия -МОМЧЕТАТА ОТ ИРАН до един месец да са си в БГ, мина година и половина,има съмнение и е3 потвърдено БОЛНИ ИМА НАШИ ОТЪ ТОЗИ СИНДРОМ!!



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано04.11.07 15:42



ДО КРАЯТ НА НОЕМВРИ МОМЧЕТА ДА СА В БЪЛГАРИЯ!
Господа Генерали БГние от БИГ ПОЛИЦИЯТА И ИНТЕРПОЛ*ПРИБОЙ*
ГО ИЗИСКВАМЕ!

Генерал Майор Янева
ИНТЕРПОЛ*ПРИБОЙ*

Редактирано от koбpaO8 на 04.11.07 15:45.



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
Авторkoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:01



БИЛ ПОЛИЦИЯТА Е НАША ПОЛИЦИЯ!
ТЕ ЕДИНСВЕНО СА МЪЖЕ НА КОИТО МОЖЕХ ДА СЕ ДОВЕРЯ ТОВА ЛЯТО!!!
ИМТЕРПОЛ * ПРИБОЙ* чрез ИНТЕРПОЛ* Международен Уни Бремен и ЖАКОБС уни носи неговото име БИРАТА и прочие чрез студентите ИМАМЕ клонове на ИНТЕРПОЛ*ПРИБОЙ* с ъс знанието на немските сили за сиготност /имам теми и ви предупредих,Ракина е проверена чрез ФБР от онзи колеж на НАТО В САЩ
знаете кой чрез ОТВОРЕНО ОБЩЕСТВО от там взехме адреса май се казваше агент Добера /има награда за есе ,Пенсилвания и прочие та живееше една година с германка дущеря на НЕМСКИТЕ СИЛИ ЗА СИКОТНОСТ КОМИСАР... и американка и нейният баща от американските сили за сигорност Комисар....от долу имаше /на къщата...."фитнес" студио и...никой но се получаваха ВЕСТНИЦИ И ...хроматография -както вие правихте нали_нали ГЕНЕРАЛИ БГ ПРЕДАТЕЛИ....та имаме инфо и от ИНТЕРПОЛ *ИРАН*, ИРАК,ЛИБИЯ,КУВЕЙТ,ДУБАЙ ,ИНТЕРПОЛ*КЮРДИ* ама ТУРЦИЯ удари на камък ималои права,както тук един ТУРЧИН МИ КАЗА от ВИСМЕР с големите строителни кранове..БРЕМЕН НЕ Е ЧИКАГО!!
ИНТЕРПОЛ *АВГАНИСТАН*,ИНТЕРПОЛ *ОСАН БИ ЛАДЕН* ИЗМИСЛЕН!???
попитайте ИНТЕРПОЛ *ПИТЕР* ....Калининград и ИНТЕРПОЛ*КАНАДА* също ръловоден от ЖЕНА като мен.
следва,



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaтa]  
Авторkoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:22



БДЖ!
Главното Упавление на бул.Мария Луиза 18
там работо Валери Влашки ЕНЕРГО ДИСПЕЧЕР -иска да напусне ,карат ги да ПРАВЯТ НЕЩА ПРОТИВОРЕЧАЩИ НА УСТАВА!!!
инж.Дойчинов от.114 -там работи гл.инж. електроника -гл.изпълнител на експеримента 2006 г.,жена му е гл.специалист планиране ,счетоводство пак там,жената на Валери Жана -счетоводител там,башща и е бил началник отдел там инж.НИНО ВЪЛЧЕВ,женен за рускиня.сина им е шампион шах пътува много в странство 22 гимназия в София учи -Нино Влашки.
Дъщерята на Дойчинов учи психология в Германия,сина им също е там откъде взеха 20 000 евро за да заминат,карат ТРАБАНТ!??
Депо на БДЖ!
Сестра ми инж. Шишманова беше там началник,мъжа и караше локомотив,работеше като охранител в Люлинската банка...познайте коя!!!
филма Бандитски Петербург!
Беригата бензиностанции..Лукоий,...ОМВ...
ПЕТРОЛ...ПЛЕВЕН,БУРГАС.
На майка първи братовчет завърши Долна Митрополия - бе механик във военното летище БУРГАС...да изброявам ли..
4 банани фламинго - само един за Русия
другите за теб.
старите коли и части от Германия,Австрия...мъжа на моята племеница на доктор Попзахариева -стари коли от Холандия...имат приятели погребално бюро -мъжа скоротечен рак!!!
В онова уние Кинтекс...на Ангел Кънчев нещо инженеринг главен счетоводител -Цеца ШАТРОВА -лична моя позната -ходила сам там долу в кафето....къде ли не ме водихте ОБИДНО ЗА ЖЕНА,МАЙКА,инж и ГЕНЕРАЛ!ПАДЕНИЕ И ПОЗОР МЪЖЕ С ПАГОН!
Вие получавахте пари,хонорари и ЗДРАВ СЕКС СЪС Нашите деца в БУРГАС ЗА НАГРАДА!ОРГАНИЗАЦИЯ....да напиша ли адреса ви господа подлеци ГЕНОЦИТ!



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaтa]  
Авторkoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:39



БИЛА!
Бях там с ШОПСКА...имам теми ЗАВОИДСКИ СТРОЕЖИ...КИПАР..шивачка и ВИДЕОКАМЕРАТА на инженерниг оод...ПИНГВИНИТЕ - книжарница..дрехи..полицията извиках в Билата
френски хляб 3 броя - не се маркира цжената...кот за книжка от 10 лв. рецепти за ГОТВЕНЕ,,
СБА ЕДНО и СБА две,,,елтраид с фалшива лента за таксуване на бонове,...познават ме попитайте ..
и така бончетата -данак ДДС общината на кого е платила или ИЗПЛАЩАЛА подобни..бончета.
...Кабелите - 166 знае -НЕЗАКОННИ ОТ ВЪН източени -и започна оная нощ точно за КАБЕЛИТЕ НА КАБЕЛАРКИТЕ както,топлофикация - моя магистрала т.е. тръби минаващи през моя дом и захранващи още 13 етажа нагоре т.е. още толкова потребители - от 10 години нямам парно и вместо ТЕ ДА МИ плащат
такса аз им плащам ТАКСАТА за това че "магистралата им' реално е моя собсвеност,нагли водата е 20 градуса топлата плащам я за 60 градуса,и отгоре на това плащам, НАКАЗАТЕЛНА ТАКСА за това,че НЕ ЖЕЛАЯ да съм техен клиент.Това е и с таксата за боклук,тънем в боклук потаен Борисов кмет подлец живееш и авоари на жени,деца и кучета бездобни а плаче рони сълзи за майка си..лицемерни мъже.Позор.



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
АвторИHTEPПOЛ*ПPИБOЙ* (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 18:59



На третя етаж живее Нели Любенова -охрана от Президенството.От 110 бл.Генерали...мъжа и бивш -разведена е ченге е по събнитията в Румъния - метежите когато убиха Чаушевско какво търсеше там??Сега работи в охранител ГОЛД с номера луксозни.
Та на Нели любовника Цветан....умря за 2 седмици в боенна болница - рак,дъщеря й внезапно малката замина за америка,точно Христина ЛУКОЙЛ - дъщеря й запозна кавгата за кабела на ЕВРОКОМ и ето появи се тази цифровата телевизия и ИНТЕРНЕТ ВЪВ ВСЕКИ ДОМ!
Ами моят доставчик..Тодор - имам тел..за специалните линии -нямаше моят номер там т.е. КРИМИНАЛЕН ПРОДУКТ ПРОДАВА и нещо повече ОПИТ ЗА УБИЙСТВО т.е. необезопасен продукт.Там на 4 етаж,и 5 са от Прибой -турскла ел.стока менте,както ЗОРА<едният Валентин се казва знаеше за антените на колите и алармите "Ако пипнеш моята антена на моята кола ЩЕ ТЕ ПРЕБИЯ!' каза ми той -прибирах се от работа,а целият вход на ГРОЗДОВЕ ЗА ДА МЕ НАБЛЩДАВАТ КАКВО ЩЕ направя аз.НЕ СЪМ БЯЛА МИШКА ГОСПОДА експериментатори!
Иматв деца,всичко се връща като бумеранг ВАШТА ЗАСТРАХОВКА В АЛИАНЗ!



ГАВРА КАКТО ОНИЯ в Сребърнице въртолети без перки!



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: ИHTEPПOЛ*ПPИБOЙ*]  
АвторИHTEPПOЛ * MAKEДOHИЯ* (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 19:13



Господа какво направихте там?
АЛБАНЦИТЕ!
ТУРЦИТЕ В БЪЛГАРИЯ!
Албанците там!
Защо ДПРАДЯДО МИ Е БИЛ НА ШИПКА,защо се Е БИЛ!??
ПРАВА НА ЧОВЕКА!
Защо в американските съединени ЩАТИ няма друг официален език от приетият английски?Не питам каква и на кой е БИЛА ЗЕМЯТА ВИ ТАМ!
ТУРСКИЯТ ЕЗИК СИ Е НА ТУРЦИТЕ!
НЯМА ДА ПОЗВОЛА ДА ИМА ЕМИСИЯ НА ТУРСКИ ПО НАЦИОНАЛНАТА НИ БГ ТЕЛЕВИЗИЯ!! Двоен стандарт както посолствата тук в БГ.Живеят тук много стности арменци, герци,руснаци,ромънци,македонски бг като мен ..ОФГИЦИАЛЕН БГ ЕЗИК,книжовен не уличен жаргон от който ме Е срам журналисти грамотни при все че пишете без правописни грешки.
Как се пръкна език и пиусменност МАКЕДОНСКА,КОЙ ГО ИЗМИСЛИ!
Добре щом ХАГА решава има ли или няма ГЕНОЦИТ ШЕ РЕШАВА И клауза за така нареченият измислен от глупаци,некадърни политици ПРЕДАТЕЛИ ЗА ЕЗИК БЪЛГАРСКИ!
Имам достатъчно доказателства,това е смисъла на живота ми.Можете да си позволите да се гаврите с простосмъртните т.е. безправните като мен НО С БЛГАРСКИЯТ ЕЗИК НИКОГА!
НЯМА македонски език,нито писменност ИМА ДИАЛЕКТ БЪЛГАРСКИ,както немския.



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 19:37



МОБИКОМ, МТЕЛ,Чорни изяде попарата нали Батев!
Познавам бата Иван син на онзи с сафарите по Танзания Джуров остава на работа така да се каже цивилна приятеля му от Червб бряг на служба бащата и майката архитект съветничка на радомирския министър ..Червена Могила - тежко машиностроене - не стандартна техника майката има брат художник който май получава званието проф. за картината на Георги Бимитров пред Лайпцийския процес, е познавам и Академик Малеев - и семейството му чрез Бобанова от Видин учителка по пиано на моите деца -къде ли са темите ми тук дирче...много интересни неща ще научите господа от Левси Спартак&..доплиматическо търговски корпус в Москва.
ПОЗНАВАМ повечето действащи и следствията ви в Ирак,Иран ..Турция и на др. места разузнавачи.





Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 19:44



БВъздушен флот т.е. Летища и пристанища.Израел и Лондон.
Имам теми тук контраразузнавачи


Танзания -Мохамед моя колега и Иван Иванов инж. мостстрой - там работеха и ПОЛША - изкусвените елмази
и от веднъж Чорни ...Лондон...е,виновен може би НО КОЙ ОТ ВАС НЕВИНЕН!
Складове строителни пълни камази със скъпоценни камъни!
ОХРАНИТЕЛИ ГОЛД и македонски език и пиосменност!
ООД ТРИАДА!
имам колега стр. инж. името му е тука някъде офис едно и банка номер едно
та всички др. посветени убити!
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ПИСМЕННОСТ!
Няма македонски!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.