Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 25.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: п.п.]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 22:34



малко прерд история свързна с днешното убийство


сайта за запознанства еедна доц .от хетеито пак беше пострадала от един от полицията живее в блока на Лили Михайлова там е блок на ЦК и дипломати в Канада...итака видиокамерата на инж.Лили Аладжем ме ловеше когато ходех /а аз ходех при Гюрка всеки ден,добра шивачка е леля е на докторката и счетоводителката на 29 п-ка и Драгалевци...та тя ши моите дерхи и на момичето ми за бала, усъмних се...сянката преместх там нещо и на сутринта ми каза че Лили .....описала ме,мъжи охранявая не само нея -онзи манастир руският...там до местото /убийството сега е близо до онова кафе,оня познатия на Искра ме следеше от колата...като "развалях магиите"...но всичко наблюдавах записвах и снимах ..тук има теми но неме допускаха цели 2 год....
.....и така клуба на БЗНС то о там членувах с мама но ги напуснах,идва в къщи да ни увещават но отклонихме любезна ..заетост. Абе няма какво да увъртам поразходете се нагоре до улицата Каблешков и схемата е съща както ме следехте през 2006 год. и там онзи ден когато се изипахте в зала Триадица -същите лица и хора ...после Мираж ,бензиностанцията там убитата на времето е лелята на Георги Пенков мой втори братовчет и баща му Пенков адвокат,после втория ДС Симеонова,майка му Стоянка /Таня -ИТАЛИЯ коняка Плиска.Георги го убиха,Асен е адвокат завърши Симеоново...бившата жена е зъболекар от Велико Търново../да не се повтарям-съда Мариана от нашият вход ги познава лично Дидо Доган имоти в Бояна -всичко има тук...познавам СИВ инж.химик,Баня жна франция -Нипродуда автото убийството на Бобъра.
...................
Билярда е измислен от руснаци.Биляри т.е. билкари е,лекували и играели странната игра и пиели чай от специалните билки в свободното си време.Разболял се царя / 150 год. преди Петър пътвио -това е легендата/ и никой не можел да го излекува.Извикали билярите те се озовали прегледали

го и казали че ще се опитат сварили му билките и така посъвзел се царя.Билярите казали,ако иска да го излекуват напълно трябва да дойде с тях в тяхната земя и така царят заминал с билярите.Тук вече те поставили и друго условие, то било -през цялото време а ТО БИЛИ ЕДНА ГОДИНА ЦАРЯТ ТРЯБВАЛО ДА МЪЛЧИ.Ами ако не издържа? попитал царят,ами няма да се излекуваш и дори по лошо ще се разболеш .И така царят мълчал,минала годината,той продължавал да мълчи,върнал се в двореца пак мълчи.Мълчи и не говори.Уплашили се придворните и го попитали каква е причината.Той им отговорил ;'Ами как иначе ще ви чуя какво говорите."
Като рекламата на ГЛОБОЛ & Всички говорят
това сам им го казала още на моите мъчители садисти -2006 г. прослушайте записите.

....легендата за шаха;
Щаха се играе с чертички и кръстове нали
забравих името,сегашният е с фигури.

мисля че е индийски или будисти не съм сигорна май персийски,някой тук владееше такъв -проверете забравих май

и така и тук му поставили условие
ще го научат само при условие
за печалбата т.е. 2 зърна от ориз за пе4елившият
но залога по натам е в ГЕОМЕТРИЧНА ПРОГРЕСИЯ
тогава царят възклкнал но това ми е ЦЯЛАТА РЕКОЛТА ГОДИШНА на ориза на ИНДИЯ

Бях във Велинград и в онзи блок през 2006 г. както и във входа на СОБСВЕНИКА НА ЕВРОФУДБОЛ!
Дона кучето от Египет:
Легендата я разказах на "влашкият циганин" в кафето на Боби, спомняш ли си ./.този с момичето с дебелата плитка което откраднало 150 лв. негови за да му купи подарак и което криело и документите и кредитните му карти защото циганина" пиел и се любил по пейките на морската градина.Не си ли спомяш циганино,та ти запали цигарата ми там до дъба на брега на морето....
И така цярят



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: Koбpaтa]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 22:43



умишлено ви попдведох
да схванете
царят поискал да го научат да играе билярд,после във втората легенда -шах.
Моникса се играе ТРУДНО,особенно вързания


има такав жаргон,термина "научен" на вързан не си спомням

ЦК, планинските курорти
монинкса е за скъпите локали



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: п.п.]  
Авторkobrata Vili (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 08:32



Египет -ПИРАМИДИТЕ в ГАЗА били нещо като университет.Жреците освен че балсамирали в "мъртвото отделение, в другото услоно на живота - лекували
живите за да живеят. Дога е египетско куче, за да не влизат "ниши " души в канала на жреците т.е. на достойните за който били отговорни т.е. за СЛЪНЦЕТО.И така отглеждали Дога в среда както тази в коята живеели самите те,спяло в леглото на жреца собсвеника т.е. като член на семейството,храната също...както се възпитава и отглежда дете /имам теми тук/ и след като умряло го балсамирали.Духа му пазел каналите от по нишите по "развитие" на душите -по ниската каста от обществото т.е. ПАЗИЛО ОТ ПРЕДАТЕЛИ И ШПИОНИ!!!/символи легенди

/.По късно тази порада кучета я използвали в ДРЕВЕН РИМ , нали Последен римлянино
за ГЛАДИАТОРСКИТЕ ИГРИ е господа Генерали май ви разочаровах -не успяхте да ме убиете но ЗРЕЛИЩЕТО ВИ БЕ ОСИГОРЕНО РЕАЛНО.ХЛЯБ И ЗРЕЛИЩЕ!!
/имам теми/
После тази порода в Германия - кучето на Хитлер /кой беше разпространил -всички деца упоени в южния парк крещтяха и тичаха след мен ХИТЛЕР????
И после Фламинго на онова момченце математика -"луда е..."
ГЕРБ браво ПАРИТЕТ НА ЛИДЕРИ ДОСТОЙНИ в смисъл на мъже!/
В ИНТЕРПОЛ * ПРИБОЙ* & ИНТЕРПОЛ ИНТЕРНЕТ & ИНТЕРПОЛ СВЕТОВЕН НЕЗАВИСИМ ЧАСТЕН има клуб под егидата на Германските сили за сигурност
припомням ви както и на РУСИЯ под патронажа на ПУТИН, за контрола и качеството на ПЕТРОЛА И ГАСТА!!!!, както и на продуктите от тях /имам теми/ за ЦЯЛОСТНАТА ПРОГРАМА, не е пропуснато и контрола по качеството и БЕЗОПАСТНОСТТА на ПРОДУКТИТЕ на ВИСОКИТЕ СЪВРЕМЕННИ КОМУНИКАЦИИ е там контрола е от ИНТЕРПОЛ * КАНАДА*...запознайте се подробно и четете тази програма е от 2000 г. и чак сега я на ЖИВО СЪЗДАВАМ


Има книга от немец за дога , на въпроса защо тази порода не я използва ПОЛИЦИЯТА, той пише .."Много специално куче,дълги години е обучавано за да се притапи инстинка му от вековете, за разлика например от НЕМСКАТА ОВЧАРКА ДОГА ЗАХАПВА ЗА ВРАТА не за хълбоците както другите кучета.
Така е и с кралската порода докове за замъците в Англия ТЕ са само за жени /петнистите/!!!



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: kobrata Vili]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 08:39



Каракачанката на ГЕРБ,изложбите в Панчарево нали цифровци


ОФИС ЕДНО /2006 г. бл.114 вх.Г.БДЖ,БТК & ГРОБИЩА ПЕТРОЛ СПА ЦЕНТРОВЕ/
е за пазене на каракачанските овце от вЪлците т.е. от БИГ ПОЛИЦИЯТА!
Ето ви ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВОТО НА ИНТЕЛЕКТ ПРОДУКТ!!

Генерал Майор на ИНТЕРПОЛ ИНТЕНЕТ 7ЗИГОРНОСТ БИГ ПОЛИЦИЯ инж.В.Янмева



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: Koбpaтa]  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 10:57



Кой измисли ТЕРОРИСТИЧНАТА 'ГРУПИРОВКА" СВТОВНО ИЗВЕСТНАТА
ТАЛИБАНИ - АЛ КАКДА


АЛ ЖАЗИРА знае и ОНИЯ КЛИПОВЕ УЖСТНИ и оветния ОТГОВОР
САМОВЗИРЯВАНЕТО в ИНАН и по света,подобно както аз првя по света взривявайки себе си повличам ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ ПАРТНЬОРИ ЛОЯЛНИ ЧЕСТНИ
не за да предателствувам а за ИСТИНАТА ЗА ГЕНОПЦИТА.
Предварително обаче събирани документи ДАКАЗАТЕЛСТВА ЗА ИСТИНАТА СТАВАЩО ПО СВЕТА, и някой "БОГОВЕ" смятащи се за ГОСПОДАРИ нещо повече изживяващи се като ГОСПОДАРИ НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ!
Ние ИСКАМЕ И ЗАЩОТАВАМЕ И СЕ БОРИМ ЗА ЖИВОТА НА ЗЕМЯТА
, който неяма цена изразена в пари!

следва,



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: Koбpaтa]  
Авторcпpaвka (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 11:16



I !
The paje connot de dispayed.

Там ще намерите всичко !
Абсолютно всичко


генерал Майор ИНТЕРПОЛ ЧАСТЕН & ИНТЕРНЕТ & СВЕТОВЕН НЕЗАВИСИМ
ръковододен от инж.В.Янева
Привет,



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: cпpaвka]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано05.11.07 11:20



ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ.
ЗАПОВЕД!

същата,
11.18 часа БГ време
София
ЕВРОПА
България,



Тема Re: БИГ ПОЛИЦИЯ !!!нови [re: koбpaO8]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано05.11.07 11:22



ПОТВЪРЖДАВАМ!
ЗАПОВЕД!
същата,




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.